Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Ловля щуки з повітряною кулькою


Разное, полезное, интересное ~ Ловля щуки з повітряною кулькою

Ловля щуки с воздушным шарикомЩо робити , якщо щуки стоять далеко від берега , а ловля з човна заборонена ? В таком случае Михаэль Деег подает рыбку-приманку с помощью воздушного шарика, отправляя его в погоню за хищниками.

Ще якийсь час тому я не міг собі уявити , що мені доведеться коли-небудь ловити щук за допомогою повітряної кульки . Але у вихідні дні ми з колегами домовилися половити сома. Хотіли випробувати деякі оснастки з рибкою - приманкою , при яких було необхідно використовувати повітряна кулька. На жаль , соми виявилися на рідкість ледачими . Колеги були розчаровані , і в неділю вранці я залишився один на водоймі. Перш ніж відправитися додому , перейшов на місце , яке знаходилося в безпосередній близькості від парковки. Оскільки там завжди дуже високий рибальський прес , хижакам вже знайома майже будь-яка приманка , і вони якщо взагалі клюють , то роблять це дуже обережно. Так як у мене залишалися в запасі дві рибки - приманки , я зістикував сомовьи вудки і кожну з них оснастив надутим блакитним повітряною кулькою з товстим дротяним сталевим повідцем і двома трійниками . Швидко насадив рибки - приманки , і ось вже кульки полетіли в напрямку середини озера. Через сильний зустрічного вітру оснастки швидко відносило знову до берега. При цьому кульки стрибали на хвилях. Через несколько минут оснастки приходилось забрасывать вновь.

Ловля щуки с воздушным шарикомПри третьому проході один з кульок почав стрибати і став залишати за собою хвилю. Підсік , і щука довжиною 65 см виявилася в подсачка . Через кілька проходів гра повторилася. Щука на цей раз була дещо більше. « Непоганий день , раз на цьому інтенсивно обловлюється місці протягом короткого часу клюнули відразу дві щуки » , - подумав я. Близько 9.00 підійшли кілька рибалок і стали ловити на блешні, що коливаються , але безуспішно. Незабаром спінінгісти пішли. Минуло небагато часу, і повітряна кулька пішов проти вітру . Чергова щука схопила рибку - приманку . Увечері в моєму улові було вже вісім щук , спійманих за допомогою повітряної кульки . Спустя две недели мой друг на оснастку с воздушным шариком поймал даже 15-килограммовую рыбину.

Убежденность в пользе воздушного шарика
Ловля щуки с воздушным шариком

З тих пір ми регулярно ловимо з повітряною кулькою щук. Втім , замість сомових вудилищ я використовую більш м'які коропові і вудилища для лову на рибку - приманку довжиною 11 футів ( 3,3 м ) і з тестом 2,5 lb ( 1,1 кг). Котушки оснащені кольоровий яскравою монофілії -ної волосінню діаметром 0,35 мм або трохи більш тонкої плетеної волосінню. Важливо , щоб волосінь плавала на воді. Тому я змащую монофільную волосінь жиром. Багато рибалок намагаються не використовувати світлу волосінь. Така волосінь на тлі неба майже не видно рибі , яка знизу наближається до оснащенні . Рибалці ж, навпаки , яскрава волосінь дуже добре видна. Он может лучше следить за ее ходом и ловить даже с двумя удочками, расположенными близко друг от друга, без перехлестов.

Коли повітряні кульки танцюють на хвилях , виникають шуми , які залучають щук. Крім того , повітряна кулька має більшу парусністю , ніж поплавок з вітрилом . Завдяки цьому вдається обловить велику зону водойми в пошуках голодних хижаків. Повітряна кулька має ще одну перевагу : якщо щука кидається на рибку - приманку , вона в більшості випадків самопідсікається . Втім , тільки в тому випадку , якщо трійники досить гострі. Я використовую для насаджування рибки снасточку не менше ніж з двома трійниками . Більшість покльовок вдавалося реалізувати , коли рибка була насаджена головою вперед. Для цього один трійник розміщую в роті рибки - приманки , а інший встромляють в її бік. Я вибираю маленькі повітряні кульки , які можна придбати в магазині іграшок . После наполнения воздухом они приобретают форму арбуза и нужный размер для ловли щук.

Ловля щуки с воздушным шариком

Оснастка с воздушным шариком для ловли щук
Повітряна кулька монтують як ковзний поплавок на відрізку товстої монофильной волосіні або флуорокарбона . Если щука бросается на примаку, она в большинстве случаев самоподсекается.


Повітряна кулька за допомогою вертлюжка з карабіном монтую як ковзний поплавок (див. малюнок) . Але він не ковзає по основній волосіні , а рухається по довгому відрізку монофіла або флуорокарбона , який повинен бути довше , ніж поводок. Завдяки пружності флуорокарбона оснастка при закиданні не так легко перехльостує . Сталевий поводок кріплю до вертлюжку з кара . біном . На товстій мо - нофільной волосіні або флуорокарбона розташовується і огрузка , яка доставляє приманку на глибину. Перед повітряною кулькою я зміцнюю плавуче тіло , зване ще пілотним поплавком. Завдяки йому волосінь плаває на водній поверхні і не стикається з оснащенням . Оснащення , встановлені на глибину 2,5-3 м , добре закидаються довгим вудилищем . При установке оснастки на большую глубину могут возникнуть проблемы.

Даже при ветре в спину
Ловля щуки с воздушным шарикомРибка - приманка на повітряній кульці не тільки при зустрічному вітрі має перевагу . І при вітрі в спину повітряна кулька теж стрибає по хвилях . Тому можна спокійно пускати його далеко від берега. Він досягає віддалених місць , які риболов із звичайними оснащеннями не може обловить . Ще одна перевага повітряної кульки : він помітний навіть на дуже великій відстані. З таким оснащенням завжди маєш перевагу перед іншими рибалками на тих водоймах , де використання човна заборонено . Навіть у безвітряні дні слід застосовувати цей спосіб лову . Рухами вудилища можна в мертву рибку - приманку вдихнути життя . Спробуйте подати її на повітряній кульці - це точно виправдає себе при лові щуки.

Советуем также посмотреть :

 • Жорсткі приманки в щучої пащі
 • Щучі атаки. Як реалізувати несподівану клювання.
 • Щучі атаки . Як реалізувати несподівану покльовку.
 • Техніка лову щуки - поради бувалого рибалки
 • Далеко і глибоко
 • Карп "Бездонные" уловы
 • Ловля судака в схил
 • Ловля на корюшку
 • Джеркові ловля без ривків
 • Вдавалося вам ловити жереха ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1283]   Автор, Admin\\ 8-05-2014, 07:25 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Что необходимо для обычной поплавочной снасти
  Начинать свою карьеру рыболова следует с дешевой   поплавочной удочки. И так и дело совсем ...

  » Вудіння окуня на спінінг
  Навіть якщо ви зібралися ловити навіть таку невибагливу рибу як окунь , потрібно не лінуватися і при ...

  » Смажений атлантичний лосось з червоною капустою по- ірландки .
   Для приготування цієї страви нам необхідно для початку по шинкувати капусту. Потім солимо і перем ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Кроссовки для мужчин и женщин
  Что для Вас самое главное в обуви? Удобство, качество, дизайн? Для нас все это является основным. В ...

  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Великолепный отпуск в солнечном Бари, Италия
  Мечтаете о прекрасном отдыхе на берегу моря, но не знаете, как правильно всё организовать? Тогда вы ...

  » Ветеринарная клиника Тюмени
  Когда болеют люди - они могут сказать что у них болит. А когда болеют животные - это видно только п ...

  » Выгодно или невыгодно строить каркасные дома?
  Увеличение цен на стройматериалы привело к тому, что многие люди стали рассматривать каркасное строи ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке