Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Жорсткі приманки в щучої пащі


Разное, полезное, интересное ~ Жорсткі приманки в щучої пащі

Жесткие приманки в щучьей пасти

Коли влітку я ловлю щуку , в човні найчастіше знаходяться одне джеркові вудилище і три коробки з приманками . Більше мені нічого не потрібно, оскільки я ловлю виключно на воблери . Але різноманітних воблерів так багато , що новачкові важко розібратися , яку з цих приманок вибрати . Багато любителів лову на штучні приманки більше не застосовують слово « воблер » Hardbaits - це новий термін для приманок багатостороннього використання Такі приманки я використовую при ловлі щук. У ранні ранкові години на човні покидаю місце риболовлі на великому природному озері і цілеспрямовано прямую до нового місця , яке до цього ще інтенсивно НЕ обловлюваних і де , як я припускаю , маються щуки. Прибувши на місце , монтую кренкбейт на титановому повідку. Завдяки масивному тілу він витісняє багато води , хвилі від якої щуки сприймають бічною лінією . При простій підмотуванні кренкбейт буває найбільш уловистим . За короткий час з ним можна обловить великий водний простір в пошуках активних риб. Поэтому я использую крэнк-бейты в таких местах, где не на 100 % уверен, что там есть рыбы.

Шумный соблазнитель

Після закидання проводжу приманку досить швидко. У більшості Кренк - бейтов в тілі є кульки , звук яких дратує пропливають повз щук , і вони атакують приманку . Обловлюваних місце по всій площі , але жодної покльовки немає. Тоді піднімаю якір і під'їжджаю до місця , на якому раніше завжди ловив щук. Монтую іншу оснастку з твічбейтом довжиною 17 см. Приманка летить паралельно березі . Підмотую на перших метрах так , щоб вона опустилася на глибину. Потім легкими ударами вудилищем змушую довгасту приманку « танцювати » у воді. Так вона чудово імітує поранену рибку. Постійно притримую приманку , оскільки нерідко саме в цій фазі відбувається клювання . Я віддаю перевагу суспендери ; вони зависають на робочій глибині при затримці проводки , завдяки чому вдається краще обловить місце. Що лежать в воді дерева та інші перешкоди можна довго облавливать за допомогою твічбейтов , На третьому закиданні щука атакує приманку . Як тільки зупиняю твічбейт , відбувається удар. На кінці волосіні біснується , правда, не дуже бажана щука - бабуся. Але все ж початок покладено . По-видимому, я угадал с цветом воблера.

Витягнувши щуку , міняю воблер на двусоставний тієї ж забарвлення . Перевага двусоставних або багатоскладних воблерів в тому , що їх можна подавати повільно. Крім того , окремі частини приманки при підмотуванні вдаряються один про одного, і цей звук є додатковим акустичним подразником. Недостаток многосоставных приманок в том, что в большинстве случаев их невозможно забросить так же далеко, как цельные твичбейты.

Привлекать внимание размером

Двоскладними воблерами мені вдається перехитрити ще трьох щурят . Але великої щуки поки немає, тому вирішую пошукати нове місце на іншому кінці озера. Оскільки перехід займає 25 хвилин , я використовую цей час для троллінгу . При лові троллінгом роблю ставку на свімбейти . Вони виглядають дуже натурально , їх майже неможливо відрізнити від живої рибки , що є перевагою на озерах з прозорою водою. Свімбейти бувають з пластику або силікону , з лопаттю і без неї. Їх можна використовувати і як приманки для лову взаброс , У цьому випадку проста підмотка , на мою думку , виявляється найбільш успішною. Однак я використовую свімбейти виключно для лову троллінгом . Принади довжиною 20 см і більше якраз те, що треба для голодних риб. Від використання маленьких приманок я свідомо відмовляюся, бо при монотонному стилі проводки приманка повинна залучати своїм розміром . Але , здається, і це залишає щук байдужими. Нове місце значно відрізняється від попереднього , на якому я ловив . Трава височить майже до самої поверхні води. На нормальні воблі -ри тут неможливо нічого зловити , крім зелені . Тоді я дістаю кілька поверхневих приманок , так званих топвотеров , які йдуть по поверхні води. Спочатку монтую плаваючий стікбейт на одноручному вудилище . Ця приманка при правильній проводці рухається зигзагом по водній поверхні. Кроме того, ее удается забрасывать очень далеко.

При постійній швидкості проводжу її маленькими ривками. Несподівано помічаю бурун , який швидко рухається у напрямку до приманки , У наступний момент вода вибухає , і я відчуваю через вудлище удари щуки головою. Однак через кілька секунд волосінь обвисає . Щука сошла.

Альтернативою стікбейтам є поппери . Замість лопаті у них є маленька виїмка , завдяки якій приманка захоплює повітря з поверхні і виробляє добре чутний звук. Порой поппер оказывается очень уловистым.

Выдержка при подсечке

При лові на стікбейт і на Поппер підсічку слід робити , тільки коли відчуєш клювання риби через вудлище . Рибалки , вперше почали ловити на поверхневі приманки , нерідко роблять помилку , підсікаючи рибу в момент атаки. Це часом призводить до того , що приманку вони тягнуть буквально від самого носа щуки. А хижачка часто виробляє кілька атак , перш ніж схопить приманку . Незважаючи на те що помилок я не припускався , мої зусилля виявилися марними - щуки не зацікавилися моєю приманкою. На зворотному шляху я знову прив'язую плаваючий свімбейт до кінця волосіні і тролінг в напрямку човнового причалу. Незабаром волосінь починає сходити з моєї котушки. Сразу же беру в руки удилище и после длительного вываживания вытаскиваю рыбу, о которой мечтал в течение всего дня, — трофейную щуку.
Рибальте з нами 1 / 2012

Советуем также посмотреть :

 • Ловля щуки з повітряною кулькою
 • Щучі атаки. Як реалізувати несподівану клювання.
 • Ловля щуки на джеркбейти
 • Щучі атаки . Як реалізувати несподівану покльовку.
 • Джеркові ловля без ривків
 • Щучий сезон три рази на рік
 • Щуки - криголами
 • ловля щуки
 • Шість робочих приманок
 • Осінь Волкеру не перешкода
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1163]   Автор, Admin\\ 22-05-2014, 12:34 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Основы подводной охоты. Река Десёнка
  Сегодня мы посмотрим на рыбу в её родной стихии и погрузимся в увлекательный мир подводной охоты и п ...

  » Классная рыба голавль
     Голавль, называемый в некоторых регионах головень или головль – не очень распрос ...

  » Можно ли использовать обычный песок вместо приманки
  Рыбаки употребляют различные приманки. Кто в  сколько горазд. Само-собой разумеется, кто-то&nbs ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Ветеринарная клиника Тюмени
  Когда болеют люди - они могут сказать что у них болит. А когда болеют животные - это видно только п ...

  » Выгодно или невыгодно строить каркасные дома?
  Увеличение цен на стройматериалы привело к тому, что многие люди стали рассматривать каркасное строи ...

  » Как продать квартиру в Москве?
  Всем широко известно, что в данный момент в Москве купить квартиру совсем не так и легко – выс ...

  » Что такое каркасный дом? Просто и доступно.
  Каркасный дом — это легковозводимая конструкция с деревянным или металлическим каркасом, что я ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке