Загрузка...


Выборка сетей Для вибірки мереж за допомогою кулачковою машини після підняття якоря і поплавка з прапорцем на палубу судна верхню і нижню підбори складають разом , пропускають по направляючому жолобу машини і заводять їх під кулачки. У цей час один рибалка близько жолоби стежить за правильністю ходу мережі , два рибалки знаходяться там, де кулачки звільняють підбори . Кожен рибалка бере свою підбору та вкладає її в потрібній послідовності на палубі. По окончании выбора порядка судно делает переход и рыбаки приступают к выборке следующего порядка сетей.
Слід мати на увазі , що для успішного використання сеті - вибіркових машин в першу чергу необхідно застосовувати довгі сетні порядки , а посадку виробляти на товстий сіткар або шнури ШПН і Шун . Только в этих условиях применение механизмов будет эффективным.
Випутиваніе риби з сіткового полотна виробляють із застосуванням спеціальної Швайки - дерев'яної палиці з вбитим довгим тонким цвяхом. Рибу з величиною обхвату , меншою периметра вічка , легко і просто протягують через вічко . Рибу середніх розмірів протягують через вічко , тримаючи за голову і повертаючи з одного боку на інший , видаляють комірки з боків і зі спинки Швайкою . Рибу великих розмірів звільняють від полотна шляхом зняття його від ділянки об'ячеіванія в сторону голови. Цю операцію найефективніше виконувати за допомогою Швайки . Не дозволяють здавлювати рибу , особливо високотелие , ламаючи ребра для полегшення протягування її через вічко . У цих випадках риба втрачає товарну цінність , псується як продукт харчування. Для выпутывания из сети сазана или сома необходимо с помощью плоскогубцев обломать концы пилки (у сазана) или открыть клыки (у сома).
На величину улову ставних мереж великий вплив робить прозорість води , зміна атмосферного тиску і напрямок вітру. Із збільшенням прозорості води різко знижується улов мереж . Достаточно сказать, что увеличение прозрачности воды с 0,5 до 2 м приводит к уменьшению уловов капроновых сетей в 3—5 раз.
Улови ставних мереж зменшуються з пониженням атмосферного тиску і збільшуються з його підвищенням . Це пов'язано , з одного боку , з випаданням опадів і , як правило , похолоданням , з іншого - зменшенням рухливості риби , відходом її від берегів на більш глибокі місця , опусканням в нижні шари води . Великий вплив на улов надає спрямованість вітру . У південній частині країни при вітрах південних румбів рух риби зростає і збільшуються улови ставних мереж , при північних вітрах картина змінюється у зворотний бік. Зміна напрямку вітру пов'язано зі зміною напрямку течії води , що не завжди дозволяє правильно ставити мережі . Крім того , південні вітри сприяють потеплінню , на що риба швидко реагує. Надо отметить, что изменение атмосферного давления и направления ветра влияет на улов даже зимой, когда водоем покрыт льдом.
Значним досягненням є посадка полотна мережі на шнури ШПН і Шун . При такій остропке , тобто без зовнішньої оснастки мережі , вона стоїть у воді без перекосу , отже , без провисання підбір між поплавками і грузилами . Вічка полотна добре розкриваються , робоча площа мережі збільшується , що позитивно позначається на її уловистости . На работу с сетями с новой остропкой рыбаки затрачивают времени на 16 % меньше.
Улов мереж залежить від їх забарвлення . Улов мереж підвищується при забарвленні їх в слабкий димчасто -коричневий колір. Мережі , пофарбовані в будь-який темний колір , ловлять рибу гірше , ніж нефарбовані .

Советуем также посмотреть :

 • Вплив абіотичних і біотичних факторів на величину улову
 • Механізація вибірки ставних мереж
 • Установка ставних мереж на водоймі
 • установка мереж
 • Флюгерна установка мереж . Установка косостенних мереж
 • перебирання мереж
 • тривалість буксирування
 • Станом сетной лов
 • Наборка , вимет , установка , перебирання і вибірка мереж
 • Позитивні і негативні сторони ставного сетного лову
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1130]   Автор, Admin\\ 27-06-2014, 17:52 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Sport Fishing № 2 /2010
  Краще видання по морській рибалці у Флориді і не тільки. У кожному випуску Sport Fishing тільки най ...

  » Как же рыбачить на незнакомом водоеме
  Собравшись на очередную рыбалку на раньше непосещаемый водоем необходимо понимать, будто придя на се ...

  » В чем реальный успех ночной рыбалки
  Рыболовы, обычно, предпочитают  хорошую ночную рыбалку. В эту пору суток весьма втихомолку, лун ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Что такое пентхаус? Отличия от таунхауса
  У слова penthouse имеется некоторое количество значений, которые употребляются повсеместно. Это феше ...

  » Где сдать анализы
  Известно, что при различных заболеваниях изменяется состав крови больного человека. Обычно это измен ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке