Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Річковий плавної лов мережами


Разное, полезное, интересное ~ Річковий плавної лов мережами

Речной плавной лов сетями Плавні мережі , як і ставні , є об'ячеівающіх знаряддями лову , проте з підвищеною активністю . Їх використовують на річках зі швидкістю течії більше € , 3 м / с. Плавної лов мережами виробляють на спеціально обраному і добре підготовленій ділянці річки , званому плавом . Плавної ділянку вибирають однакової ширини з рівним рельєфом дна , рівномірною швидкістю течії , довжиною від 0,5 до 3 км . Межі цих ділянок позначають спеціальними буями , заборонними судноплавство. Однією з головних характеристик плава є наявність риби , що піднімається проти течії. Такий рух риби спостерігається в преднерестовий період , коли прохідні , напівпрохідні або туводних риби направляються до місць нерестовищ . Аналогічне пересування здійснюють риби восени під час переходу до місць зимівлі . Влітку плавної лов мережами заснований на місцевих рибах , мігруючих по річці в пошуках їжі. Плавної лов риби мережами на річках починають наприкінці льодоходу , на початку весняного пересування риби. Этот период бывает очень эффективным для плавного сетного лова, но от рыбаков требуются большое внимание и осторожность.
Плавної лов виробляють з невеликою моторного човна мережею довжиною 30-200 м. Застосовують плавні мережі одностінні , рамового , тристінні , двостінні , сторожковой і одностінні без нижньої підбори . Висота мереж різна - від 2 до 10 м. Довжину і висоту мережі вибирають залежно від ширини , глибини плава та розподілу риби в товщі води. Зазвичай на ріках, що мають судноплавну трасу , плавними тенетами не захоплюють фарватер , але й не притискаються близько до берега . Плавної порядок складається з однієї або декількох мереж зі зчалених підбираннями та створеними стиками їх полотна. З річкового кінця сетного порядку до вуздечки підв'язують поводец з поплавком. Поплавок являє собою маленький бочонок або хрестовину , в середині якої є дерев'яний шток з прапорцем . Якщо плавної лов виробляють вночі , то на хрестовину встановлюють ліхтар . Як буй , так і ліхтар служать рибалкам орієнтиром про становище спливаются мережі . До береговому кінця сетного плавного порядку за поводец прикріплюють моторний човен з веслами . Зазвичай в човні знаходиться два , рідше три рибалки. Перед початком плавного лову кінець мережі прикріплюють до човна , потім набирають мережу , укладають шкап , вуздечку і поводец з буем . На човні піднімаються трохи вище початку плаву і , викидаючи буй і мережа , швидко просуваються , працюючи мотором в бік берега , трохи проти течії. Після висипку мережі човен розгортають носом за течією води і залежно від того , як спливає мережу , підтягують або стримують берегової кінець плавної мережі . Швидкість течії завжди більше на фарватері , якщо фарватер на середині річки або ближче до ділянки з великими глибинами , виключаючи ями. До берега швидкість течії зменшується, тому річковий кінець мережі спливає швидше берегового кінця , прив'язаного до човна. У зв'язку з цим рибалка весь час підгрібає за течією , підтягуючи берегової кінець до рівня річкового . Якщо мережа спливає по дну з підвищеним навантаженням її нижньої підбори , її річковий кінець буде відставати від берегового , тоді за допомогою човна гальмують швидкість спливанія берегового кінця мережі .

Советуем также посмотреть :

 • Сприятливі умови для роботи з плавними мережами
 • Особливі способи підлідного сетного лову
 • Флюгерна установка мереж . Установка косостенних мереж
 • Озерний плавної лов мережами з примусовою тягою
 • Наборка , вимет , установка , перебирання і вибірка мереж
 • тривалість буксирування
 • Механізація вибірки ставних мереж
 • установка мереж
 • Станом сетной лов
 • Установка ставних мереж на водоймі
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1290]   Автор, Admin\\ 22-07-2014, 03:39 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Sport Fishing № 2 /2010
  Краще видання по морській рибалці у Флориді і не тільки. У кожному випуску Sport Fishing тільки най ...

  » Как же рыбачить на незнакомом водоеме
  Собравшись на очередную рыбалку на раньше непосещаемый водоем необходимо понимать, будто придя на се ...

  » В чем реальный успех ночной рыбалки
  Рыболовы, обычно, предпочитают  хорошую ночную рыбалку. В эту пору суток весьма втихомолку, лун ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Что такое пентхаус? Отличия от таунхауса
  У слова penthouse имеется некоторое количество значений, которые употребляются повсеместно. Это феше ...

  » Где сдать анализы
  Известно, что при различных заболеваниях изменяется состав крови больного человека. Обычно это измен ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке