Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Виготовлення блешень методом штампування


Разное, полезное, интересное ~ Виготовлення блешень методом штампування

Комбинированные мормышки, на мой взгляд уловистее, Тому останнім часом я користуюся тільки ними. Для їх виготовлення треба зробити пуансон із сталі будь-якої марки . Годиться і цвях діаметром приблизно 6 мм. Його треба затиснути в слюсарні лещата , обрубати зубилом зайву довжину , а кінець розплющити . Расплющенный конец гвоздя следует обработать на абразивном круге или просто напильником, придав ему форму мормышки.

Изготовление мормышек методом штамповки


Після цього треба зробити матрицю. У плоскому шматку алюмінію , міді або ( свинцю потрібно вибити пуансоном поглиблення за формою блешні - і матриця готова. Для блешні береться листова червона мідь , латунь , срібло , нержавіюча сталь і т.п. товщиною від 0,2 до 0,4 мм. щоб матеріал був придатний для штампування , його треба піддати отжигу . Після цього накласти його на матрицю і легкими ударами молотка по пуансону вибити форму блешні. Потім у заготівлі блешні потрібно голкою пробити отвір для проходу волосіні , краю обрізати і зачистити напилком , а у отвори для лески снять заусенцы. 


Таких заготовок слід зробити кілька з різних матеріалів , щоб їх можна було комбінувати. Паяти блешні можна так . У дощечці зробити поглиблення і в нього покласти заготовку блешні. Змочити її зверху соляною кислотою , облудіть і поки не охолов припой , вставити в отвір заготовки швейну голку , попередньо змащену соняшниковою або іншим маслом. Коли заготовка охолоне , голку вийняти. Таким же чином виготовляється друга половина блешні. Після цих процедур одну половину блешні встановити на дощечці припоєм догори; другу половину надіти на змащену маслом швейну голку припоєм донизу. На эту же иглу через колечко надеть крючок жалом кверху.

Попередньо слід цівку гачка протравить в соляній кислоті. Потім вістрі голки вставити в зроблену раніше отвір нижньої половини блешні. За голці опустити гачок і верхню половину блешні і за допомогою паяльника міцно з'єднати її з нижньої. Коли блешня охолоне , голку треба вийняти. Зайвий припій злегка зняти напилком. Мормышку обработать шлифовальной шкуркой и пастой ГОИ.

Комбіновані блешні можуть бути різних форм , але практика показала , що найбільш уловисті " дробинки " і " крапельки " зі зміщеним центром ваги. На такі приманки бере окунь і без насадки. Краще сполучення : низ - біле срібло , верх - червона мідь. Що стосується гачків , то найбільш вдалі № 2,5 і № 3 з колечком і мінімальним відстанню від жала до поддева . З такого гачка сходів майже не буває.

Советуем также посмотреть :

 • Як виготовити мормишку без пайки та лиття
 • Форма для лиття мормишек
 • Блешня для лову судака
 • Ловля окуня на мормышку
 • Ловля на мормишку
 • Спосіб виливки алюмінієвої болісно
 • Приманка для судака - поролонова рибка
 • Поплавок для лову на мормишку
 • Сторожок з кінського волоса
 • літня мормишка
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2180]   Автор, Admin\\ 3-02-2014, 21:11 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Практичная скользящая насадка для фидерной ловли
  Если Вы тoлькo чтo начали лoвить фидерoм, предпoчтительнo устанoвить стандартную скoльзящую кoрмушку ...

  » Смотреть онлайн Ловля карпа матчем и фидером
  [hide][/hide]Бывают ситуации, когда рыболову очень хорошо известен водоем. Он провел на не ...

  » Что выбрать: съемные или несъемные протезы
  Чтоб так сказать остановиться на определенном варианте протезирования, нужно, вообщем то, учесть так ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке