Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Весеняя ловля головня на мормишку


Разное, полезное, интересное ~ Весеняя ловля головня на мормишку

Как только пройдет паводок и вода в реке посветлеет, Починається захоплююче полювання на голавля з блешнею . Вона триває з невеликою перервою до пізньої осені. Кращий час для риболовлі - ранкові та вечірні години , хоча іноді головень ні- ні та й спокуситься блешнею днем , коли клювання всякої іншої риби припиняється майже повністю. Вудилище завдовжки 4 - 5 м оснащую котушкою з запасом добротної волосіні 0,15 - 0,2 мм , великим поперечним кивком з плоскої пружини або кабанячої щетинки і блешнею . Цвет и форма мормышки особого значения не имеют, но я предпочитаю "дробинку" или "грушевидную" средних размеров и неяркой окраски.

Ловлю з берега з глибини 0,5 -4м за кущів - так легше наблизитися до обережного голавлю . До того ж тримаються голавли найчастіше у вартого у воді чагарнику або під звисаючими над водою гілками . Ужение з човна недоцільно: найменший шум , тінь , новий предмет відлякують цих риб. Кращі насадки - черв'як ( гнойовий або подлістнік ) , мотиль , опариш , дрібні гусениці , личинки ручейника . Користуватися підгодовуванням марно. Піймавши одного- двох головнів , шукаю нове місце , оскільки зграя йде далі , де спокійніше. По силе сопротивления на крючке голавль превосходит других карповых рыб такого же возраста и веса. 

Мормишку він вистачає жадібно . Про покльовці добре сигналізує кивок , жилка при цьому йде в сторону. Підсікаю без зволікання , але не дуже різко , щоб не порвати тонку волосінь. При виведенні тримаю її в натягнутому стані , пом'якшуючи різкі ривки риби вудилищем або за допомогою котушки. Якщо зграйка голавлей знаходиться біля поверхні , то клювання зазвичай відбувається в той момент , коли мормишка стосується води . Піймавши одного дрібного головня , повторюю закид у те ж саме місце: не виключено , що піде нова клювання . Але коль попався великий головень - в півкілограма і більше , то продовжувати ловлю в даному місці сенсу не має , краще пошукати нове. Объясняется это тем, что мелкие голавли менее пугливы, держатся стайкой и не удирают после поимки сородича.

Ранньою весною і пізньою осінню головень частіше , ніж в інші сезони , бере з дна . У цих умовах я вдаюся до таких прийомів гри блешнею . Блешні , трохи пригальмовуючи її рух , задаю коливання з невеликою амплітудою . Опустивши приманку на дно , кілька секунд тримаю її нерухомо , а потім повільно піднімаю , злегка похитуючи . Покльовка майже завжди трапляється в той момент , коли мормишка лягає на дно або відривається від нього. Мормишку повільно опускаю на дно , а потім плавно , але швидко виймаю з води. Після цього знову, з погойдуванням , опускаю . Такое движение приманки напоминает естественное падение корма и часто вызывает хватку голавля.

Якщо клювання немає або зграйка голавлей насторожилася через шум , кладу мормишку на дно і похитувати її з боку в бік , імітуючи тим самим що ворушилася в грунті личинку або черв'яка . Часто доводиться ловити головнів в густих заростях , де не так-то просто маніпулювати снастю . Доводиться при виведенні проявляти більшу обережність . Крупного голавля из воды извлекаю только с помощью подсачека на длинной рукояти, иначе рыба может завести леску за куст, корягу или камень.

Якщо вдається надати блешні гру , близьку до поведінки природних організмів , якими годується головень , і без шуму підкрастися до місця стоянки голавлей , то можна розраховувати на захоплюючу ловлю . І останнє. Оскільки ловля головня на мормишку - типово ходова , користуватися садком для зберігання спійманої риби незручно. Його краще замінити полотняної сумкою , перекинутою на лямці через плече.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля на мормишку
 • Головень на спінінг навесні .
 • Ловля судака з човна навесні на мормишку
 • М'які гранули - новий пункт в меню голавлей
 • Мормишка чи поплавок на плотву взимку
 • Блешнею як болісний
 • Лов спінінгом головня .
 • Способи та їх опис лову головня в літній час
 • Снасть з двома мормишками
 • Ловля головня нахлистом .
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2004]   Автор, Admin\\ 3-02-2014, 21:11 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Эротический массаж - полезно и приятно
  Эротический массаж, непременно, преследует 1 цель - грацию и красоту. Однако не стоит расценивать ег ...

  » Смотреть онлайн Рыбалка в ноябре на воблеры
  [hide][/hide]Низкая температура воды делает хищных рыб инертными. Поэтому мы должны ловить точнее по ...

  » Особенности ловли в водохранилищах и реках
  Похожая картина наблюдается и в водохранилищах, где после затопления на дне осталась глубокая “дорож ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке