Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Лящ на мормишку влітку

На реке Суде, вблизи Рыбинского водохранилища давно ловят летом рыбу на мормышку, І найбільше ляща. Що являє собою снасть ? Береться довге вудилище , в середньому - метра чотири . Втім , точно ніхто не вимірює , буває трохи коротше або довше . Краще , якщо вудка обладнана котушкою - маленької проводочной , з гальмом , який можна вмикати і вимикати. Удилище оснащено кольцами, чтобы нагрузка на него распределялась равномерно.

Багато важить тонка гнучка вершинка . Вона приймає на себе сильні ривки риби і гасить їх , дозволяє ставити більш тонку волосінь . Обмотку кілець добре покрити клеєм БФ , а всю вудку - лаком. Запас волосіні діаметром 0,2 - 0,25 мм достатній 20 м. Мормишки рибалки роблять самі , фабричними майже не користуються. Вони найчастіше жовті , схожі на великого " клопика " . Я ж роблю блешні типу " сочевиці " . Важливо , щоб блешня була сплюснута зверху і знизу. Діаметр її - 12 мм. Втім , розміри і вага блешні залежать від глибини водойми і сили течії. Если течение не слишком сильное и глубина метра 3, то можно поставить мормышку поменьше.

Якщо ж протягом сильне , та глибина метрів 6-7 , то , звичайно, повинна бути блешня важчі. Я довгий час робив блешні з латуні. Потім, коли латунь скінчилася , перейшов на мідь. Коли ж скінчилася мідь , взяв банку з-під згущеного молока , " розстриг " її і тепер роблю блешні з такого матеріалу . Як я тепер впевнений , мормишка може бути жовтою , червоною , білою , сірою , але не блискучою. Це моє тверде переконання , стосується воно не тільки блешень , але , сппінінгові блешень . (Я внимательно слежу за тем, что печатается на эту тему. Мнения самые противоречивые. Считаю, если хотите испортить блесну, начистите ее до зеркального блеска!)

Найкраще , як вважають багато хто, підійдуть до блешні гачки № 5 . Між краєм блешні і жалом гачка має бути невеликий просвіт. Кивок не ставлять : на довгому вудилище його не розгледиш , яким би яскравим він не був Покльовка передається стуком на руку. Ловлять з човна або плавом , або на одному місці , заякорити човен ( при сильному вітрі або на течії ) . Найкраще лящ клює вранці або ввечері. Дуже важливо добре знати місце вудіння . Найчастіше лящ тримається там , де в річку впадає інша річка або великий струмок , або де по дну річки йде улоговинка , відхід від основної струменя. Лящ видає себе сплесками . Але коли він грає, як правило , марно намагатися його ловити. Надо дождаться, когда всплески затихнут и лещ опустится на дно. 

Тоді ви можете трохи підняти мормишку , що лежить на дні . Апетитно ворухнулися і затріпотіли десь у дна насаджені на гачок черви. Ще один рух вгору. Блешня раптом зачіпається за щось . Наступної миті волосінь біжить убік, і ви відчуваєте пружну силу опірному риби. Вудилище гнеться , волосінь з дзвоном розсікає воду і описує півколо. Ось коли необхідна буває котушка ! Риба робить поворот , але , обертаючи котушку , ви піднімаєте її вище і вище. Нарешті , срібне блюдо спливає наверх . Не дайте лящеві знову піти вглиб , не упустите момент швидко підтягуйте до себе! Рух подсачеком - і важка , що відливає темним сріблом рибина виявляється у вашій човні.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля на мормишку
 • літня мормишка
 • Ловля окуня на мормышку
 • Снасть з двома мормишками
 • Ловля судака з човна навесні на мормишку
 • Особливості лову блешнею по відкритій воді
 • Виготовлення блешень методом штампування
 • Основні правила вибору блешень
 • Яншевскій за кадром
 • Як виготовити мормишку без пайки та лиття
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2141]   Автор, Admin\\ 3-02-2014, 21:11 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Рыба не еда, рыба - друг!
  «Рыбка не пища, рыбка - друг!» - всем, наверняка, периодически приходилось слышать эту, ...

  » Рыбалка на Дону
  Если Вы хотите увидеть всю красоту природы Донского края, то Вам просто необходимо отправиться сюда ...

  » Ловля поплавковою вудкою
  До того, як почати ловлю , потрібно вивчити дно , на якому бажаєте вудити . Необхідно по можливості ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Ветеринарная клиника Тюмени
  Когда болеют люди - они могут сказать что у них болит. А когда болеют животные - это видно только п ...

  » Выгодно или невыгодно строить каркасные дома?
  Увеличение цен на стройматериалы привело к тому, что многие люди стали рассматривать каркасное строи ...

  » Как продать квартиру в Москве?
  Всем широко известно, что в данный момент в Москве купить квартиру совсем не так и легко – выс ...

  » Что такое каркасный дом? Просто и доступно.
  Каркасный дом — это легковозводимая конструкция с деревянным или металлическим каркасом, что я ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке