Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Ремонт надувного човна

Надувная лодка в процессе эксплуатации может получить различные повреждения: проколи , розриви , здираючи бортів і днища. Як тільки ви виявили , що човен несправна (вода надходить в кокпіт , борта не тримають повітря) , потрібно негайно дістатися до берега і уважно оглянути її . Насамперед необхідно добре накачати відсіки повітрям. Іноді місце пошкодження можна визначити за шипінню , з яким повітря виходить з борта. Якщо пошкодження не вдалося виявити , по черзі покрийте за допомогою губки мильною піною всі поверхні наповнених відсіків човна. Там , де є витік повітря , мильна піна пузириться . Поврежденное место пометьте шариковой ручкой, чтобы потом легко найти его.

Осмотр лодки лучше начинать с зоны расположения клапанов. Потім , перевернувши човен догори дном , ретельно перегляньте днище і місця його з'єднання з бортами. Навіть якщо місце пошкодження визначено, не поспішайте закінчувати огляд човни: на ній можуть бути здираючи , потертості , відшарування заделочного стрічок і гумових деталей. Тільки після того , як оглянута вся човен , можна приступати до ремонту , випустивши з неї повітря . Існують два основних способи ремонту - холодний і гарячий . Холодний ремонт може бути здійснений в домашніх і навіть в похідних умовах. Для работы нужны ножницы, ролик и диск для прикатки (вместо них можно использовать подходящий предмет цилиндрической формы), наждачная бумага для зачистки резинового слоя ткани, кисточка для нанесения клея, растворитель и резиновый клей, который хранится в герметически закрытой таре.

Ремонт надувной лодки


Краще використовувати клей , що входить в комплект запасних частин і приладдя до човна (ЗІП ) . Гумові клеї являють собою розчини каучуків або невулканізованої гумових сумішей в органічних розчинниках. Цілком доступні клей гумовий (марки А і Б) , 4010 , 4508 , 88Н , 4НБув ; іноді для ремонту надувних човнів використовуються самовулканізірующіеся клеї холодного затвердіння : СВ- 1 , СВ- 1 - 5 , СВ- 1М , СВ- 1 -5М , які виходять при змішуванні клею 4508 з розчином вулканізується агента клею " лейконат " або " лейконат М" . Перед вживанням клей розмішують і збовтують ; якщо він занадто густий , його розводять розчинником. Проколы, сдиры, небольшие разрывы бортов и днища ремонтируют, накладывая на повреждение заплату (усиление) круглой или овальной формы.

Ремонт надувной лодки


Посилення має бути ширше пошкодженого місця на 25-30 міліметрів в кожну сторону. Якщо розрив великий , то його спочатку зашивають капроновими нитками. У цьому випадку форма зап лати повинна повторити форму розриву ; кути її необхідно закруглити , щоб вони не відривалися при експлуатації надувного човна . В якості латки рекомендується використовувати матеріал, що входить в комплект ЗІП , або ідентичний тому , з якого зроблена човен . Рекомендується брати з собою в похід кілька отшерохованим . клаптиків для латок чи шматок отшерохованим тканини з якої на місці можна вирізати латку потрібних розмірів і форми. Отрезки ткани должны быть упакованы в полиэтиленовый пакет.

Ремонт надувной лодки


Склеюються поверхні човни і латки треба зачистити крупнозернистою наждачним папером ( при її відсутності можна шорсткуватий ь верхній шар гуми ножем , але дуже обережно , щоб не проколоти прогумовану тканину і не зачепити текстильну основу). Потім поверхні протерти розчинником ( бензином або етилацетат ) , який очищає ик від пилу , що утворилася при шероховки , знежирює і сприяє набухання гумового шару тканини. Якщо ні розчинника , то промити тканину можна чистою водою , однак міцність склеювання в цьому випадку менше. Поверхні потрібно добре просушити і нанести на них пензликом тонкий рівний шар гумового клею. Через 10-15 минут, когда клей перестанет прилипать (это можно проверить лезвием ножа), нанести второй слой и дать ему высохнуть настолько, чтобы при касании ножом прилипание едва ощущалось.

Ремонт надувной лодки


Не можна дихати на змащену клеєм поверхню , щоб прискорити випаровування розчинника , оскільки волога від дихання погіршує міцність склеювання. Латку взяти за краї і, не торкаючись руками поверхонь, що склеюються , накласти точно на пошкоджене місце. Після того як обидві поверхні стикнулися, змінити положення латки дуже важко , зняти її можна тільки ривком. Коли латка накладена , її треба притиснути рукою , розгладити від середини до країв і прікатать роликом. Якщо під латкою виявився міхур повітря, його потрібно обережно видавити назовні. Потім латку слід посипати тальком , щоб до неї не прилипали інші шматки матерії . Ремонт рекомендуется производить при температуре не ниже 15 °С.


Якщо ремонт доводиться робити в похідних умовах , то в гарну погоду човен треба помістити в тінь , так як на сонце клей швидко утворює плівку. У вітряну або дощову погоду ремонтувати краще в закритому приміщенні (наприклад , в наметі ) , щоб захистити склеюються поверхні від попадання вологи або смітинок . Ремонт відшарувались зачепив очних стрічок і гумових прес- деталей проводиться також холодним способом. Для более прочного склеивания не следует наполнять лодку воздухом в течение суток после ремонта (в походных условиях - не менее трех часов).

Якщо потрібно замінити полотнища , відремонтувати перегородки , закрити великі розриви кількох відсіків , розшарування швів , необхідно відправити човен на завод-виробник або в спеціалізовану майстерню. Гарячий спосіб застосовується при порушеннях ( негерметичності ) стикування бортів , в місцях приклеювання перегородок , відшаруванні стрічки ( регулятора ) бортів. Такий ремонт здійснюють також на заводі або в спеціалізованій майстерні , де є відповідне обладнання та матеріали.

Советуем также посмотреть :

 • Правильный ремонт надувной лодоки
 • Поради по зберіганню і догляду за вудкою
 • Як вибрати надувний човен ?
 • Спасение утопающего
 • Догляд за рибальським вудилищем
 • Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
 • Лодка ПВХ с мотором 3
 • язь
 • Ловля судака на доріжку
 • Что взять с собой на рыбалку
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+3046]   Автор, Admin\\ 3-02-2014, 21:10 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Чим більше , тим лучьше
  Такі віброхвости ( свімбейти ) , як Wild Eye Swim Shad ( Storm ) і PowerBait Flatback Shad ( Berkley ...

  » Нужна ли внешняя вывеска
  Что такое как бы внешняя реклама? Сначала, это метод заявить о для себя на динамичном, высококонкуре ...

  » КТО ПОПАЛ В КРАСНЫЕ КНИГИ?
  Занесенные в Красные книги рыбы подразделяются на пять кате­горий в зависимости от численности и ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ Старинные карты купить. Купить старинные карты ..
  » Кроссовки для мужчин и женщин
  Что для Вас самое главное в обуви? Удобство, качество, дизайн? Для нас все это является основным. В ...

  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Великолепный отпуск в солнечном Бари, Италия
  Мечтаете о прекрасном отдыхе на берегу моря, но не знаете, как правильно всё организовать? Тогда вы ...

  » Паломнические поездки
  Паломничество – глубокий и совсем духовный вид странствий. Тот, кто отправляется в паломническ ...

  » Выгодно или невыгодно строить каркасные дома?
  Увеличение цен на стройматериалы привело к тому, что многие люди стали рассматривать каркасное строи ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке