Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Вплив опадів на клювання риби


Разное, полезное, интересное ~ Вплив опадів на клювання риби

Время и причины клева рыбы до сих пор для многих рыболовов - нераскрытые тайны. Неспокійне плем'я рибалок вивчає - вплив на клювання атмосферного тиску , температури повітря і води , вітру , опадів і т. д. Здається , що за сумою багатьох спостережень і аналізу деяких явищ , пояснених - сучасною наукою , ми зможемо скласти для себе більш -менш правильний прогноз на ловлю . Цікаво простежити вплив опадів (дощ , сніг) на клювання риби. У розділі " Рибальські прикмети " книги Л. П. Сабанеева " Життя і ловля прісноводних риб " можна прочитати : " Найменша прибуток води , не кажучи вже про паводок , негайно позначається ослабленням і навіть досконалим припиненням клювання " . Эта фраза не вызывает возражения.

Далі там написано: " Треба думати , втім , що це залежить від того , що з прибутком води пов'язане збільшення кількості поживних речовин у річці " . А з цим уже важко погодитися ! Пояснювати відсутність клювання достатком корму нелогічно. Коли ж і бути клюванню да на правильно вибрану насадку , як не в той час , коли риба харчується ? А може, справа зовсім не в кількості і якості корму , а у зміненому складі води, її якості ? Останнім часом вченими проводилися великі дослідження з вивчення впливу на живі організми іонів , що несуть електричні заряди. Виявилося , що частина молекул атмосферного повітря , яким ми дихаємо , завжди має електричні заряди. Вивчення показало , що благотворний вплив на життєві процеси надають тільки іони , що мають негативний заряд. Положительные же ионы вредно действуют на организм.

Було також доведено , що атом кисню має здатність "притягати і вбирати " в себе вільні електрони. У результаті цього тяжіння виходить іон кисню з електронною оболонкою іона фтору. "Зайвий " електрон робить атом кисню могутнім по фізіологічного впливу на організм. Негативно заряджений іон кисню назвали аероіонів. Кількість аерононов в сільській місцевості значно більше , ніж у задушливому повітрі міст. Дія аероіонів на організм завжди і в будь-яких кількостях корисно. У життєвих процесах риби кисень також грає першорядну роль. Позитивні іони на неї діють гнітюче. Це підтвердилося при спостереженнях поведінки риб в акваріумах. При исследовании электрического заряда дождевых капель оказалось, что в подавляющем большинстве они заряжены положительно.

Отже , в результаті тривалих дощів водойму насичується позитивними іонами більше звичної норми , і саме тому , незважаючи на велику кількість корму , риба перестає харчуватися. Активність її знижується , вона болісно перечікує неприємний період . Правда , практика показує , що при невеликому дощі , який збиває з кущів , трави різних комах , зазвичай жор короткочасно посилюється. Це , очевидно , можна пояснити тим , що голод переважає над слабким впливом іонів , що виявляється не відразу , а поступово. Тут може бути багато різних варіантів . Наприклад , якщо дощ послідував після вітрів , що збагатили воду киснем , то вплив дощу позначиться не так різко. Треба думати , що вплив іонів в першу чергу позначиться на рибі , що живе у верхніх шарах , а потім і решта , що живе в глибині. Сильні дощі, що викликають підйом рівня води , зводять клювання риби нанівець. Чем длительнее период ненастья и дождей, тем лучше будет клев проголодавшейся рыбы после установления хорошей погоды.

Тепер легко пояснити погіршення клювання в дощові осінні місяці (кінець вересня - жовтень). Водойми в цей час насичені позитивними іонами більше норми. Клювання немає і в окремі хороші , здавалося б , сприятливі для лову дні. І причина тут зовсім не в похолоданні води , інакше ми не мали б чекати поліпшення клювання до весняного потепління . Однак всім рибалкам відомо , що часом відмінна ловля буває незабаром після льодоставу . Виявляється , і це зрозуміло . Справа в тому , що сніжинки на відміну від дощової краплі мають не позитивний , а негативний заряд. Зазвичай у природі настанню льодоставу передують снігові пороші , невеликі хуртовини . Вода більшою мірою , ніж будь-коли , насичується негативними іонами . У підсумку різко зростає активність риби. Настає жор. Рассуждая дальше, можно предугадать результаты ловли по перволедку.

Якщо він послідував після рясного снігопаду ( коли сніг падав у воду , а не на лід , що володіє ізолюючими властивостями) , слід очікувати активного клювання . Це найбільш сприятливий випадок з усіх можливих. Тут же криється і причина кращого клювання риби у кромки льоду до моменту повного замерзання водойми. Якщо ж водоймище замерз відразу після рясних дощів , ловля по перволедку повинна принести найгірший результат. Средний вариант - когда заморозки наступят при "сухой" погоде или вслед за переменным чередованием дождя и снега, действие которых может уравновеситься.

Треба зауважити , що такий прогноз справедливий для водойм , які не мають течії. В іншому випадку виникає необхідність знати стан погоди в верхів'ях . Після перволедка клювання риби спадає, стає непостійним , примхливим . Кількість кисню скорочується. Навесні під час танення снігу настає період збагачення водойм негативними іонами і ... пожвавлення клювання . Пізніше весняні води , що приходять у водойму " здалеку" і що надходять у водойму вже з переважаючою кількістю позитивних іонів , знижують клювання . Перед самим розкриттям водойми , коли він вже прийняв багато талих вод , клювання риби різко погіршується. Влітку , в дію вступають причини , описані вище. Коло міркувань замкнулося.

Советуем также посмотреть :

 • Вплив атмосферного тиску на клювання
 • Місяць і ... щука
 • Ловля плотви в різні пори року (коротко )
 • Вплив абіотичних і біотичних факторів на величину улову
 • Особливості клювання риби
 • Уровень воды и воздуха важный фактор при зимней рыбалке.
 • ловля ляща
 • Клювання в квітні в середній смузі Росії .
 • ловля щуки
 • Клювання в квітні в середній смузі Росії .
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1930]   Автор, Admin\\ 3-02-2014, 21:08 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Як вибрати вікно на горище
  Все частіше починає робити горище роль не тільки сховища на ненадобные у побуті предмети, проте в пе ...

  » Найпростіший спосіб виготовлення вантажив
  Рекомендуємо найпростіший спосіб виготовлення вантажив еліпсоподібної форми для донних вудок . Такі ...

  » УЛОВ
  Заброс блесны с руки особенно успе­шен при ловле окуня. Случается, что рыба сопровождает блесну ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Женский смокинг – модная тенденция
  Женский смокинг называют альтернативой вечернему платью и образцом утонченной элегантности. Этот муж ...

  » Материалы для изготовления деревянных лестниц и комплектующих из дерева
  В первую очередь хотим обратить Ваше просвещенное внимание на отменное качество материалов,«Эк ...

  » Как закоптить рыбу, в частности карася
  Карася у меня с моих рыбалок в Наримане набралось достаточное  количество и что с ним делать я ...

  » Постановление о судебно-психиатрической экспертизе
  Ведя разбирательство дела, суд в определённых случаях может вынести постановление о судебно-психиатр ...

  » Как выбрать утюг
  Решите, сколько вы можете позволить себе потратить средств на приобретение. Если вы отдаете свои ве ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке