Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » ПВА пакети для підгодовування коропа


Разное, полезное, интересное ~ ПВА пакети для підгодовування коропа

ПВА пакеты для прикормки карпа
ПВА -пакети (англ. PVA PolyVinylAlcohol ) - це ще один метод підгодовування коропа , який якнайкраще підходить для точної доставки дрібної приманки (напр. нарубаних бойлов або пеллетс ) . Особлива ефективність цього методу відзначається при первинних застосуваннях .

Одна з переваг цього методу - відсутність у риби почуття небезпеки внаслідок того , що насадка оточена дрібними частинками приманки , що створюють подобу природних умов харчування коропа . Незважаючи на це сучасні рибалки все ще рідко користуються ним у своїй практиці.

Споряджається ПВА - пакет таким чином. Насамперед потрібно повністю змонтувати оснастку , потім відкрити пакет і помістити всередину насадку. Поверх неї насипається дрібна приманка , туди ж поміщається грузило і ще трохи приманки. На завершення пакет слід закрити . Найпростіше - закрутити верхню частину ПВА -пакета , перев'язавши її вузлом. Правда , при цьому складки будуть розчинятися повільніше іншої частини пакета .

ПВА пакеты для прикормки карпа

ПВА пакеты для прикормки карпа

Можна поступити і трохи інакше. Спочатку лизнути верх пакету ( як поштовий конверт) і заклеїти його . Потім загнути кути і приклеїти їх так само як верх - слиною. Тільки не перестарайтеся , інакше пакет може розкритися. Крім усього іншого загнуті кути забезпечать і кращу аеродинаміку під час закидання . Вихід основної жилки з пакету повинен бути в його центрі , так що простежте , щоб воно було заклеєно особливо ретельно.

Принцип роботи цього методу полягає в наступному. Залишки повітря , зазвичай збираються внизу пакета , перевертають його у воді догори дном. Грузило притискає пакет до дна , а насадка виявляється вільною і зверху . Після початку розчинення пакета , повітря з нього виходить і виштовхує насадку вгору без перехлестов повідка.

Плаваючі ПВА - пакети.

Ефективність даного методу виявляється лише в тиху погоду , тому що вітер провокує вигин волосіні , випрямляти який натягуванням вкрай не бажано , оскільки цим можна висмикнути насадку з "хмарки" приманки. Та й точність подачі приманки при сильному вітрі значно падає.

Основою даного методу є наповнений повітрям пакет , здатний утримувати на плаву баласт вагою близько 60гр. Я віддаю перевагу ПВА -пакети від фірми Nash , які бувають трьох розмірів - великий, середній і малий. Для плаваючого пакета середній - саме те. Його обсягу вистачає для вільного розміщення оснащення , грузила , приманки і запасу повітря для підтримки пакета на плаву.

Завантажують плаваючий пакет аналогічно звичайному донному . Якщо раптом спосіб заклеювання пакета шляхом облизування здасться Вам ненадійним , можете його « запечатати » звичайним степлером. Щоб збільшити площу розподілу приманки у воді , її частки повинні бути різного розміру і форми , тоді приманка буде розходитися в різних напрямках і з різною швидкістю. Найкраще в цій ролі виступають нарубані бойли .

Після доставки пакета на місце він розчиняється , грузило випадає з нього , швидко тоне , захоплюючи за собою насадку , і лягає на дно безпосередньо під пакетом. Приманка теж опускається вниз , але повільніше , створюючи « стовп » приманки , що накриває насадку. Лесоукладиватель надолужити тримати відкритим для забезпечення вільного падіння грузила , інакше воно піде убік , не даючи « стовпа » приманки покрити насадку.

Є можливість удосконалити метод плаваючого пакета , виконавши в ньому кілька маленьких отворів . Цим досягається критичний баланс ( нейтральна плавучість ) в результаті чого пакет дуже повільно опускається на дно . Правда для оволодіння цією методикою доведеться пройти довгим шляхом проб і помилок , зіпсувавши попутно не один пакет.

Якщо ж Ви все-таки зважитеся витратити на експерименти свій час , ретельно заміряйте вага приманки і грузила , щоб присікти найменші відхилення , що призводять до порушення критичного балансу . Хтось скаже , що занадто нудно - може бути ... Зате ефективність збалансованого пакету важко переоцінити при ловлі серед водоростей. А ось на глибокій воді він марний , тому що встигає розчинитися , не досягнувши дна.

Советуем также посмотреть :

 • ПВА пакеты для прикормки карпа
 • ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Подвійний повітряний ПВА пакет для підгодовування коропа
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Всплывающие ПВА пакеты для прикормки карпа
 • Подвійний повітряний ПВА пакет для підгодовування коропа
 • Монтаж с ПВА пакетом
 • Приготування приманок , пампушок , прикормки.
 • Приготування приманок , пампушок , прикормки .
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2485]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:27 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » У якому віці пізно ставати матір'ю?
  Сучасна медицина дає можливість відкласти материнство на досить тривалий термін. Але по досягненню ж ...

  » Простые Всплывающие наживки
  Разъяснение для тех кто нехорошо знаком с ловлей карпа, либо для людей, которые живут за пределами А ...

  » Что же нужно купить для зимней рыбалки?
  Зимняя рыбалка является вполне увлекательным и интересным занятием. Она презентует несравнимые ощуще ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Хулио Иглесиас младший песни
   Ху?лио Иглeсиас-младший  — испанский певец и модель. Хулио Иглесиас-младший — ...

  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Деревянные лестницы от Рfwood
  Лестница из дерева – это не только «сооружение в виде ряда ступеней для подъёма и спуска ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » Mercedes
  Все самые знаменитые и известные люди на земле имеют мерседес. Даже если вы не олигарх и не царь, и ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке