Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа


Разное, полезное, интересное ~ Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа

спливаючі
 ПВА пакети
  для прикормки карпа
спливаючі ПВА пакети   є однією з варіацій на тему плаваючих пакетів , а їх використання рекомендується для підгодовування коропа під час лову серед водоростей. Я вже говорив , що вважаю за краще ПВА -пакети від фірми Nash , так от в даному випадку я найчастіше використовую пакети малого розміру і обтяжені грузило , здатне утримувати спливаючий пакет. Не варто також забувати , що цілісність ПВА пакетів при закиданні в першу чергу залежить від їхньої якості .

Завантаження виконується так само , як і спорядження плаваючого пакета , але грузило залишається зовні. А щоб гачок бува не прорвав пакет в момент закидання , його обов'язково наколюють на стінку пакета зсередини , а сам закид виробляють як можна більш м'яко .

При спробі послати пакет далі 40м без певної вправності , є ризик , що вся приманка розсиплеться вже по дорозі. А взагалі , для доставки ПВА -пакета навіть 100 метрів - цілком реальна дистанція . Правда для цього потрібно обзавестися жорстким вудилищем і ніяк не обійтися без шок- лідера.

Якщо хто не в курсі , шок- лідер - це відрізок плетінки або волосіні підвищеної міцності довжиною 4 - 7м. У процесі тривалого використання я прийшов до заключеенію , що шок- лідер не менш важлива частина снасті , ніж котушка або гачок . В основні функції шок- лідера входить прийняття на себе основний навантаження , створюваної в момент закидання важкої оснащення. Його відсутність часто призводить до обривів основної жилки . А у випадку використання плетінки з низьким рівнем розтяжності шок- лідер , зроблений з монолески розтягуючись , гасить ривки риби. Кріплять шок- лідер до основної волосіні спец. вузлом , безперешкодно проходить через кільця. « Корявий » вузол і невеликий діаметр пропускних кілець вудлища істотно знижують дальність закидання і навіть можуть призвести до поломки кілець.

Моя оснастка складається з жорсткого вудилища з тестом 1250гр , шок- лідер з тестом 20кг і інлайн грузило масою 50 - 60гр. Зайвої жорсткість тільки здається , адже маса повного ПВА пакета може доходити до 60гр і більше , а додайте до цього ще 60гр грузила і в результаті вже 120гр для закидання. Правильно підібрати шок лідер можна за формулою : загальна маса закидається пакета10 .

Виконавши закид , слід деякий час постежити за поверхнею води , щоб не переглянути з'явився з глибини повітряний міхур. Його поява буде сигналом означає , що оснащення знаходиться в потрібному положенні , а насадка вже оповита «хмарою » дрібних частинок приманки.

Щоб вітряна погода не « сплутала карти » можна в ПВА пакет покласти кілька спливаючих кульок яскравого забарвлення діаметром близько 20мм . Вони спливуть після розчинення пакета і вкажуть місце розташування оснащення.

Можна піти далі. У разі лову на критично збалансовані насадки серед водоростей можна прив'язати до гачка яскраві спливаючі кульки за допомогою стринга . Після розчинення пакета приманка опуститься на дно , в той час як насадка за рахунок кульок залишиться поверх водоростей. А коли розчиниться і ПВА -стринг , кульки спливуть на поверхню і вкажуть , що гачок вільний, а насадка повільно опуститься на верхівки водоростей.

Скориставшись цим методом , Ви вже точно не будете сумніватися , чи не заплутався Ваш гачок у водоростях.

Советуем также посмотреть :

 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Всплывающие ПВА пакеты для прикормки карпа
 • ПВА пакети для підгодовування коропа
 • ПВА пакеты для прикормки карпа
 • Подвійний повітряний ПВА пакет для підгодовування коропа
 • ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Шоклідер : за і проти . Допомогу починаючому фідерісту
 • Навіщо потрібен шок- лідер
 • Чим холодніше , тим далі
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1531]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:27 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Как вам выбрать хорошие пластиковые трубы для домашнего водопровода
  Основным параметром нынешней жизни считается легкость использования и удобство в каждый отрасли жизн ...

  » Смотреть онлайн Ловля лосося. Дневник Американской рыбалки
  [hide][/hide]Сегодня в выпуске дневника Американской рыбалки мы отправимся на поиски стальноголового ...

  » Джиг спиннинг - тактика ловли
  Джиг спиннинг - тактика ловли

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Хулио Иглесиас младший песни
   Ху?лио Иглeсиас-младший  — испанский певец и модель. Хулио Иглесиас-младший — ...

  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » Mercedes
  Все самые знаменитые и известные люди на земле имеют мерседес. Даже если вы не олигарх и не царь, и ...

  » ЧЕСНОЧНЫЕ МАСКИ
  САМАЯ ПРОСТАЯ ЧЕСНОЧНАЯ МАСКАБерете чеснок,очищаете его и натираете на терке либо прокрутите его в м ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке