Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Подвійний повітряний ПВА пакет для підгодовування коропа


Разное, полезное, интересное ~ Подвійний повітряний ПВА пакет для підгодовування коропа

Двойной воздушный ПВА пакет для прикормки карпа
Подвійний повітряний ПВА пакет - це ще один із способів використання ПВА пакетів поєднує в собі одночасно плаваючий і спливаючий ПВА пакети. Якщо ви ніяк не визначитеся з рішенням , який з цих двох методів краще, скористайтеся їх гібридом !

Як завжди все починається з підготовки оснащення. Потім візьміть 2 маленьких пакету і в один помістіть грузило і невелика кількість приманки , в її якості ідеально підійдуть всі ті ж бойли або пеллетс . Закінчивши наповнення , запечатайте пакет , заклеївши слиною і загнув куточки або , так як рівномірний розчинення для цього пакету великої ролі не грає , просто перев'яжіть верх пакету. У другій пакет потрібно помістити насадку , насипати зверху приманку , після чого наповнити пакет повітрям. Приманка для цього пакету повинна бути дуже легкою з частинками неправильної форми , що забезпечить її більш широке поширення під час опускання на дно (вся ідея криється у тому , що 2-ий пакет плаває над 1-им , в якому знаходиться грузило ) .

Ідеальна приманка для другого пакета - нарубані бойли або личинки. Довжина повідця для подвійного повітряного ПВА пакету повинна становити приблизно 45сантіметров . Даний спосіб монтажу , у зв'язку з його складовою конструкцією для далеких закидів не придатний . Його використання доцільне лише на дистанціях до 35метров і то за умови , що закид буде виконаний досить м'яко , щоб гачок під час польоту не прорвав пакет. Після потрапляння пакетів у воду , грузило свій пакет тягне на дно , а другий пакет , наповнений повітрям і містить легке оснащення , спливає над грузилом .

Відразу після розчинення пакетів у воді , нижній з них залишить щільний горбок приманки навколо гачка , а верхній створить щось на кшталт « ядерного гриба » з приманки , яка потім пошириться в різні сторони , оточивши горбок нижнього пакета. Якщо в процес не втрутяться якісь «злі сили» , то вершину цього горбка увінчає насадка. Весь « замут » цього способу передбачає , що таке розміщення приманки схоже на природне , а тому звично для коропа і не насторожить його своїм виглядом.

Я сумніваюся , що подібний метод широко використовується на кожній водоймі , тому навіть якщо короп вже встиг « вивчити » стандартні методи використання , то подвійний пакет напевно введе його в оману. Як вже було сказано вище , через обмеження дистанції закидання застосування подвійного ПВА пакета виправдане лише на невеликих водоймах , однак якщо ви щасливий власник човна , то цей дрібниця ролі вже не грає.

На закінчення наведу пару рецептів суміші для наповнення подвійного повітряного ПВА - пакета. Перший - народний , а другий - від « ROCKET BAITS » з романтичною назвою «Полуниця ». Отже, склад першого : для сухої суміші - по 30 % кукурудзяного і соєвого борошна , 20 % манної крупи , 10 % сухого молока і по 5% меленого насіння конопель і соняшнику. Як консервант додається 5 % від загальної маси кухонної солі. До 1кг сухої суміші додають 6-8 яєць , 5-6 ложок цукру , ванільний або фруктовий ароматизатор (не більше 10 мл / кг ) і вимішують до початку отлипания від рук. По закінченні розкачати отриману масу на кульки або розрізати на кубики ( 1515мм ) , варити 1,5 -3хв . в залежності від розміру , після чого сушити 6-16 годин.

В состав второго рецепта входят: базовая смесь «Птичий Корм» (RB&T) – 1кг, к которой добавляется 10гр бетаина, 30гр вит. комплексу « RBVit » , 5гр синтетичного підсолоджувача , 8гр фарбника і 100гр пташиного корму « Super Red » ( для придбання бойлом в процесі розчинення за рахунок великих фракцій форми « їжачка »). До сухої суміші додають 430гр кукурудзяного сиропу , близько 200мл кип'яченої води , 20мл ароматизатора «Полуниця » і 15мл Мінаміно (рідка добавка, що містить амінокислоти) .

Советуем также посмотреть :

 • Подвійний повітряний ПВА пакет для підгодовування коропа
 • ПВА пакети для підгодовування коропа
 • ПВА пакеты для прикормки карпа
 • ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Всплывающие ПВА пакеты для прикормки карпа
 • Приготування приманок , пампушок , прикормки.
 • Ловля коропа на бойли
 • Приготування приманок , пампушок , прикормки .
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2017]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:27 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Выпуск 46 -Зимой за окунем
  Ловля окуня зимой очень увлекательное занятие. И нужно отметить, что ловить его в это время года мож ...

  » Зимняя ловля большого леща
  Охота со льда леща и подлещика различаются друг от друга – при ловле подлещика выбирается уста ...

  » Как ловить сома на «Кость»
  Снасть, которая имеет название "Кость ", она представляет собой очень длинный составной поплавок. ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Деревянные лестницы от Рfwood
  Лестница из дерева – это не только «сооружение в виде ряда ступеней для подъёма и спуска ...

  » Хулио Иглесиас младший песни
   Ху?лио Иглeсиас-младший  — испанский певец и модель. Хулио Иглесиас-младший — ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » Mercedes
  Все самые знаменитые и известные люди на земле имеют мерседес. Даже если вы не олигарх и не царь, и ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке