Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Радіокерований катер для риболовлі


Разное, полезное, интересное ~ Радіокерований катер для риболовлі

Радиоуправляемый катер для рыбалки
Радіокерований катер - це не тільки забавна іграшка . Йому вже давно знайшли практичне застосування і в тому числі в короповій риболовлі . У прихильників задіяння радіокерованих катерів на цьому «полі брані » , як мінімум , дві причини . Перша - у разі , коли риба коштує до такої міри далеко , що навіть самому просунутому карпятнику не по силам докинути туди оснастку . Але навіть якщо оснастка і долетить , то яким чином на цій дистанції підгодовувати рибу ? Друга причина більш банальна - рибалка , не володіючи необхідними навичками та технікою закидання , йде шляхом найменшого опору , щоб укласти прикормку і оснащення точно в потрібну точку . А якщо взяти до уваги і категоричне заперечення деякими рибалками лову з човна як такої , то використання радіокерованих катерів це ще й значне зниження фізичних витрат на коропову ловлю .

Хтось, напевно , думає , що простіше коропового лову нічого й немає: закинув вудлища , сиди й чекай , спокійно потягуючи пиво. Але насправді, сучасний карпфішінг - це досить важка праця : забирає силу-силенну енергії тривале попереднє закармліванія точки (а то й двох) , плюс постійне догодовування протягом всієї рибалки . Після добового «активного відпочинку» на короповій риболовлі спина і руки не просто болять , а в прямому сенсі відвалюються. І основна частина навантажень припадає саме на процес підгодовування . Застосування радіокерованого катера дає впевненість , що оснащення буде покладена точно в зоні , де вивантажено підгодовування , а гачок з наживкою розташується в центрі прикормочного плями.

Класифікація радіокерованих катерів заснована на дистанції прийому радіосигналу (тобто по суті дальності впевненої роботи катера) і кількості відкриваються контейнерів , в які може завантажуватися як різна підгодовування , так і оснащення в цілому. Простіше кажучи , можна за один захід відправити у «шлях» два комплекти оснащення , щоб вивантажити їх у різні місця .

Ще одна перевага радіокерованого катера - можливість дістати досить обережного коропа , що годується на мілководді. Звук мотора катера набагато тихіше шльопати про воду куль підгодовування або годівниці - ракети , тому й рибу він так сильно не лякає.

Існують моделі радіокерованих катерів з вбудованим ехолотом і навігатором . Використання на риболовлі такого катера значно скоротить час на розвідку водойми . Ехолот дозволить виявити не тільки необхідні перепади рельєфу дна , але навіть стоянки коропа , а вбудований навігатор запам'ятає закормленние точки . Ця опція стає особливо актуальною на нічний риболовлі з повною відсутністю орієнтирів на берегах. Вивести ж радіокерований катер в підгодовану зону по відзначеному треку можна практично наосліп.

Зрозуміло , що чим більше « наворотів» буде встановлено на катер , тим вище буде вартість даної моделі. Але в більшості випадків цілком вистачає стандартних функцій при достатній місткості « трюму ».

Потрібно звичайно розуміти , що рибна ловля з використанням радіокерованих катерів дозволено не на будь-якому короповому водоймі , особливо це стосується водойм призначених для проведення різних турнірів зі спортивної риболовлі (хоча таких не так і багато). Найчастіше ця заборона діє на « рафінованих » клубних водоймах.

Советуем также посмотреть :

 • Види катерів для риболовлі
 • Радіокерований катер для доставка наживки й підгодовування
 • Радіокерований катер для риболовлі
 • розуміння водойми
 • Ловля коропа на бойл - правда чи вигадка?
 • Бінокль для риболовлі , як правильно вибрати.
 • Наживки й підгодовування .
 • Техніка зимового підгодовування
 • З болонської вудкою за коропом
 • Оснастка типа «In-line
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2104]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:27 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Насадка из манной крупы - крутая манка
    Крутaя мaнкa в последнее время используется нечaсто, но в прошлом ее широко использовaли и д ...

  » Плохая погода в Норвегии мешает вылову скумбрии
  За період з 27 вересня по 3 жовтня в Норвегії було виловлено понад 20 тисяч тонн скумбрії ( Scombe ...

  » Крапива - огонь-трава
  В народе зовут это растение «Огонь-трава». Насчет огня, подмечено очень верно. В тибетс ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Клининговая компания «ЧИСТЫЙ ЛИС»
  Генеральная уборка офисов и коттеджей с мебельюВсе мы прекрасно знаем как трудоемка генеральная убор ...

  » Морозильные лариот Ольхон-Тюмень
  Компания Ольхон-Тюмень предлагает морозильные лари для предприятий торговли и общественного питания. ...

  » Кофе и чай: два самых популярных оздоровительных напитка
  Чай и кофе - это два самых популярных напитка в мире и только на втором месте по потреблению стоит в ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке