Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Електромотори для надувних човнів


Разное, полезное, интересное ~ Електромотори для надувних човнів

Электромоторы для надувных лодок
Один з варіантів комфортного і головне безшумного пересування по воді - надувний човен з електромотором. Зрозуміло , що електромотор не дозволяє човні розвинути такій швидкості , як якщо б на ній був встановлений бензиновий двигун. Але в цьому випадку така мета і не ставиться - у електромотора абсолютно інші функції.

Безшумність - це найголовніше , за що цінуються електромотори для надувних човнів. Подібна якість незамінне , якщо потрібно нечутно підібратися до риби. Взяти хоча б жереха , відомого своєю обережністю і шарахатися навіть від сплеску весел. А як підібратися до щуки , що стоїть в очеретяних заростях на мілководді ? Човен з бензиновим двигуном , навіть на найменших оборотах неодмінно підніме хвилю , яка ту щуку обов'язково вспугнет .

Про ловлю троллінгом годі й говорити - це стихія електромотора. Навіть сама мінімальна швидкість , що забезпечується бензиновим двигуном , однозначно не зрівняється з тихохідних надувного човна з електромотором . Такий фактор , як швидкість руху човна , є визначальним при лові троллінгом . Щоб, наприклад , спокусити щуку необхідно забезпечити рівномірну , повільну проводку воблера. Для надувного човна з електромотором це не проблема і як бонус - мінімальний рівень шуму. Найбільш « хитрі» рибалки встановлюють на човни електромотори як додаткові - для маневрування на мілководді , лову троллінгом або завезення прикормки і оснащення під час заняття карпфішінгом . Заборона на використання бензинових двигунів на коропових водоймах   не рідкість , а скоріше правило .

Для малих річок , особливо страждають від діяльності людини , пересування на човні з електромотором - самий щадний варіант, тому не піднімають хвилі , що руйнують береги . Завзято ходять чутки про швидке прийняття закону, що забороняє використання човнів з бензиновими двигунами на малих річках і давно застосовується в багатьох Європейських країнах .

Ще один плюс електромоторів для надувних човнів - простота експлуатації. З їх управлінням під силу впоратися навіть дитині . Все управління двигуном здійснюється однією ручкою , переключающей до п'яти режимів (залежно від моделі) переднього ходу , нейтральне положення і до трьох заднього ходу. Правила перемикання швидкостей запам'ятати не складно: швидкості слід перемикати по порядку , з невеликою в 2-3 сек. паузою. Перескакувати , наприклад , з другої на п'яту швидкість вкрай не бажано : якщо мотор такий вандалізм і переживе , то ось акумулятору подібні скачки точно не сподобаються. Найоптимальніші при русі вперед - друга і третя передачі , тому що в цьому режимі самий мінімальний витрата енергії акумулятора.

Багато останні моделі електромоторів для надувних човнів обладнуються плавною системою регулювання обертів гвинта. Автоматика згладжує ривки , і навіть у разі випадкового перемикання з першої передачі на п'яту робить цей перехід м'яким , ніж охороняє акумулятор від різких стрибків навантаження.

На всіх електродвигунах передбачена система регулювання нахилу та рівня занурення двигуна у воду. Ці опції особливо корисні при переміщенні по ділянках водойм зарослим водоростями , хоча форми гвинта і самого мотора і так мінімізують можливість заплутування у водоростях . У разі ж якщо відбувається поломка гвинта через його зіткнення з підводним перешкодою , його заміну можна провести самостійно, не звертаючись до сервісного центру.

Також на всіх електромоторах для надувних човнів є індикатори рівня зарядки акумулятора. До речі , акумулятори, які застосовуються для живлення двигунів , не бояться повної розрядки. Правда , для заряджання акумуляторів застосовуються спеціальні зарядні пристрої , що видають імпульсний струм.

Вибір електромотора для човни пвх з надувним дном   повинен відбуватися з урахуванням повної маси човна , включаючи самого рибалки і всі його спорядження . Максимальна швидкість руху на підвищеній передачі зазвичай не перевищує 5 - 6км / ч. , проте в цьому режимі заряду акумулятора вистачить десь на пару годин. У зв'язку з цим і акумулятор потрібно вибирати у відповідності зі своїми запитами .

Вважається , що для звичайної одноденної риболовлі , з експлуатацією електромотора мінімальної тяги близько 30 lb на різних швидкостях , найкращим рішенням по економічності і ємності буде тяговий акумулятор з ємністю 80 - 90а / ч. Це дозволить , наприклад , на триметровій надувному човні з 2-ма рибалками на борту , на 3-й « самої рибальської » швидкості , плисти годин 8 підряд , подолавши близько 25км .

Советуем также посмотреть :

 • Сучасне виробництво надувних човнів
 • Ленінградська область . Марафон . Ловля з човна
 • Надувні човни з хайпалон
 • Тралення з трьох суден
 • Сприятливі умови для роботи з плавними мережами
 • Лодка ПВХ с мотором 3
 • Як вибрати мотор для човна
 • Вибір човни для риболовлі
 • Электромоторы для надувных лодок
 • Где зарегистрировать лодку?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2979]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:27 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Чим більше , тим лучьше
  Такі віброхвости ( свімбейти ) , як Wild Eye Swim Shad ( Storm ) і PowerBait Flatback Shad ( Berkley ...

  » Нужна ли внешняя вывеска
  Что такое как бы внешняя реклама? Сначала, это метод заявить о для себя на динамичном, высококонкуре ...

  » КТО ПОПАЛ В КРАСНЫЕ КНИГИ?
  Занесенные в Красные книги рыбы подразделяются на пять кате­горий в зависимости от численности и ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Кроссовки для мужчин и женщин
  Что для Вас самое главное в обуви? Удобство, качество, дизайн? Для нас все это является основным. В ...

  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Великолепный отпуск в солнечном Бари, Италия
  Мечтаете о прекрасном отдыхе на берегу моря, но не знаете, как правильно всё организовать? Тогда вы ...

  » Паломнические поездки
  Паломничество – глубокий и совсем духовный вид странствий. Тот, кто отправляется в паломническ ...

  » Выгодно или невыгодно строить каркасные дома?
  Увеличение цен на стройматериалы привело к тому, что многие люди стали рассматривать каркасное строи ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке