Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Вибір вудилища і його оснащення


Разное, полезное, интересное ~ Вибір вудилища і його оснащення

Выбор удилища и его оснастка
Вони дуже гарні, коли попадається риба вагою до одного кілограма. Якщо має ловля більш великої риби на порівняно важкі і товсті оснастки , то доведеться змиритися з тим фактом , що різко зростуть маса вудилища і оптимальна потужність .

Щоб визначити прийнятну довжину вудилища , потрібно провести розрахунок дистанції лову . Після вибору вудилища або комплекту вудилищ різної довжини та потужності вудилище треба оснастити . У оснащення махового вудилища входить тільки лише два додаткові елементи - це власники волосіні і гачка. Тримач гачка знадобиться тоді , коли рибалка відлагоджує оснащене вудилище на час в сторону , щоб відпочити або взяти іншу снасть , і є простим кільцем з гуми , яке розташоване на комле вудилища.

Тримачі для волосіні більш складні і мають кілька поширених конструкцій. Найпростіший і поганий спосіб кріплення волосіні до вудилища полягає в звичайному прив'язуванні волосіні до кінчика вудилища. Поширений досі також давно застарілий спосіб : петлю волосіні проводять у вушко пропаяв шпильки і заводять за її гострий кінець . Кріплення досить надійне , але має при цьому два недоліки. Лісочка порівняно швидко «старіє» в місці її дотику з вушком шпильки дроту , і дуже часто відбувається вторинний захлест волосіні за гострий кінчик шпильки. У разі , якщо це відбувається , то з кожним закидом волосінь далі намотується на кінець вудилища. Щоб виключити ці недоліки оснастку зверху нарощують жорсткою, товстої (діаметром 0,2-0,3 мм) волосінню , петля якої чіпляється до шпильці . У такому кріпленні є недолік - в ослабленому місці стику товстої волосіні з оснащенням .

Досить непоганий якісний спосіб кріплення оснащення полягає в кріпленні волосіні самозатягувальне петлею за відрізок круглої гумки в оплетке з тканини. Відрізок довжиною від 2 до 5 см (враховуючи його товщину ) примотують шовковою ниткою на клею до кінця вудилища. Зав'язують вузол на вільному кінці гумки , вище вузла на гумку накидають петлю з волосіні . Ще дуже хороший , надійний і простий спосіб кріплення оснащення - за допомогою м'якої петлі на кінці вудилища. Беруть шматок плетеної волосіні , складають петлею і примотують до кінця вудилища так , щоб кінець петлі не доходив до урізу кінчика приблизно на 5-10 мм. Петлю з волосіні протягують в петлю на кінці вудилища і накидають на нього. Кріплення дуже просте , надійне і дозволяє в момент надіти або зняти оснастку .

Найсучасніший спосіб кріплення оснащення на вудилище - кріплення через спеціальний кінцевик ( « коннектор »). Ці концевики підбирають по діаметру кінця вудилища. Можна досить надійно зафіксувати кінцевик на вудлище за допомогою краплі будь-якого швидковисихаючого клею. Недоліки такого кріплення тільки в тому , що будь коннектор має певну масу , яка впливає досить відчутно на загальну масу вудилища , особливо, якщо вудилище дуже легке , а кінець дуже тонкий .

До цієї ситуації потрібно дати розширене пояснення. Суть в тому , що будь-яке гарне махове вудилище спочатку розраховане на певну масу оснащення . Якщо вудилище розраховане на оснастку з масою , наприклад , до 8 г , то коннектор чи якоїсь іншої тримач волосіні масою в 1 г і більше не тільки істотно змінює будова всього вудилища , але і створює додаткові постійні руйнівні навантаження на вудлище . На практиці це виражається в тому , що вудилище з важким коннектором замість «швидкого » стає « хлистоватим ».

Советуем также посмотреть :

 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Особливості лову карася в предзимье Частина 2
 • Все про вузли
 • Спосіб лову ходової донкою ляща ( дугоподібним відпустку за течією )
 • Застежки "глухие" и не очень
 • літня мормишка
 • поплавочная ловля
 • Як правильно вибрати вудку ?
 • Маркерний поплавок для визначення глибини і характеру дна
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1678]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:26 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Выбираем себе правильную катушку
  Несмотря в огромное количество   марок, заводов изготовляющих катушки, иначе быстро и мног ...

  » Смотреть онлайн Ловля щуки осенью на блесну
  [hide][/hide]Щука - один из популярнейших трофеев и объектов внимания рыболовов в нашей стране. По с ...

  » Орудие для зимней рыбалки
  Естественно, что без снастей, не может быть и речи о рыбалке. Причём, каждый рыбак со временем нака ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Кроссовки для мужчин и женщин
  Что для Вас самое главное в обуви? Удобство, качество, дизайн? Для нас все это является основным. В ...

  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Великолепный отпуск в солнечном Бари, Италия
  Мечтаете о прекрасном отдыхе на берегу моря, но не знаете, как правильно всё организовать? Тогда вы ...

  » Ветеринарная клиника Тюмени
  Когда болеют люди - они могут сказать что у них болит. А когда болеют животные - это видно только п ...

  » Паломнические поездки
  Паломничество – глубокий и совсем духовный вид странствий. Тот, кто отправляется в паломническ ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке