Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа


Разное, полезное, интересное ~ Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа

Оснастка поплавочной удочки для ловли карпа
Вудилище .   Багато рибалок при ловлі коропа використовують вудлища з натуральних матеріалів , довжиною від 2,5 до 6м. Кращим вудилищем з натурального матеріалу вважається добре просушенное і випрямлена вудилище з ліщини . Так само не менш надійними матеріалами є вудилище з ялівцю , горобини , черемхи. Вудилища довжиною менше 2 , 5 метрів , використовують дуже рідко , так само не зовсім зручно буде довге вудилище ( більше 6 метрів) , затриманні крупного сазана або коропа , таке вудилище важко буде втримати в руках , а коротким впорається з ривками риби. Якщо немає бажання готувати і обробляти вудилище з ліщини або іншого натурального матеріалу , для лову коропа буде достатньо мати в арсеналі вудилище з скловолокна довжиною 4-6 м. Краще за все, підійде телескопічне вудлище з планкою для кріплення котушки і пропускними кільцями. Таке вудилище дуже зручно в транспортуванні і здатне забезпечити достатню дальність закидання.

Волосінь.   При ловлі коропа слід запам'ятати , що на товсті жилки , ця досить таки обережна риба не бере. Тому волосінь вибираємо тонку , але досить міцну , використовують волосінь фортецею 10-12 кг і довжиною не менше 50 метрів. Також , бажано вибирати волосінь , забарвлену пунктирно або в коричневий колір. Для фарбування в жовто -коричневий колір , буде достатньо скористатися лушпинням від цибулі . Для цього беремо 15-20 г лушпиння , поміщаємо її в баночку , заливаємо 150 г чистої води і хвилин п'ять кип'ятимо , потім зняти з вогню і акуратно покласти в розчин моток волосіні. Це потрібно зробити так , щоб волосінь не спливала . Для фарбування буде достатньо протримати лісочку в розчині години 3 (деякі бувалі рибалки тримають волосінь у відварі лушпиння дві доби ) . Після потрібно вийняти волосінь , прополоскати в холодній воді. Таке забарвлення тримається досить довго. Лісочка буде відмінно зливатися з каламутною водою , піском і старими водоростями. Для отримання волосіні коричневого кольору , моток потрібно помістити в міцно заварений чай (третина пачки ) так само витримати у відварі мінімум 3 години.

Грузило.   Як правило , для лову коропа , використовуються ковзаючі грузила. Насамперед на волосінь надягається грузило , а вже потім пристібається поводок. Щоб Грузії не спустилося на гачок , на самому початку повідця необхідно прикріпити не більшу дробинку зі свинцю або вертлюжок . Краща форма для грузила подовжена , у вигляді оливки.

Гачок. Якість гачків відіграє дуже важливу роль , короп - риба сильна , і навіть не дуже великий екземпляр може з легкістю розігнути або зламати поганий гачок. Зазвичай використовуються гачки № 2-6 , з коротким жалом , округлені , подвійні або ковані .

Оснастка поплавочной удочки для ловли карпаПоплавок .   Найважливіше у виборі поплавця , його розмір і колір , чим менше розмір і яскравість поплавка , тим краще. Під час лову обережного коропа , поплавці яскравого кольору можуть відлякати рибу , їх використання під час лову коропа недоречно . Найкращим варіантом буде поплавок з пляшкової пробки або пінопласту. Як варіант , можна придбати звичайний дерев'яний поплавок в магазині , а вдома , акуратно дрібним наждачним папером , очистити його від фарби.

Советуем также посмотреть :

 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Ловля карпа зимою
 • товстолобик
 • ловимо коропа
 • донна ловля
 • Ловля поплавковою вудкою
 • поплавочная ловля
 • Разновидности карпового удилища
 • Как ловить карпа на донку, "коробочку" или "макушатник"
 • ловля тайменя
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+3079]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:25 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Чего же не стоит говорить любимому
  Наверняка, ты согласишься же, что мужское эго наиболее уязвимо, чем женское. И оскорбление за неосмо ...

  » Ловим карпа на удочку для дальнего заброса
  При ловле большой рыбы на поплавочную удочку часто появляется надобность далекого заброса. Только не ...

  » Маринка ( кара- балик , чорна риба) водиться в невеликих річках Середньої Азії і Південного Казахста ...
  Маринка   ( кара- балик , чорна риба) водиться в невеликих річках Середньої Азії і Південного Казах ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ сиалис в челябинске.
  » Хулио Иглесиас младший песни
   Ху?лио Иглeсиас-младший  — испанский певец и модель. Хулио Иглесиас-младший — ...

  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » Mercedes
  Все самые знаменитые и известные люди на земле имеют мерседес. Даже если вы не олигарх и не царь, и ...

  » ЧЕСНОЧНЫЕ МАСКИ
  САМАЯ ПРОСТАЯ ЧЕСНОЧНАЯ МАСКАБерете чеснок,очищаете его и натираете на терке либо прокрутите его в м ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке