Загрузка...


Як ловити коропа навесні ?  
Ловити коропа навесні дуже цікаве заняття. Якраз зараз , після зими , є можливість зловити великого коропа . Навесні короп , готуючись до нересту , починає харчуватися більш активно. Щоб виявити коропа , варто звертати увагу на мілководді , яке добре гріється сонцем. Так як короп - риба теплолюбива , тому він дуже залежить від температури води. Короп харчується дрібними комахами , які прокидаються з потеплінням води. Так як короп любитель ікри , варто шукати його на мілководді близько нерестовищ .  
Збираючись на риболовлю навесні , варто приділити увагу снасті. У цей час року вода дуже прозора , тому рекомендується вибирати тонку волосінь , щоб її не було видно. Щоб короп не побачив , не злякався волосіні , слід взяти ту волосінь , яка буде важче води , що дозволить також волосіні щільно перебувати на дні. Грузило ж варто підбирати під водойму , поводок ж варто придбати з досить тонкої плетеної матерії . Гачки потрібні темного забарвлення в діаметрі приблизно 10-15 мм.  
Що ж до годування риби , тут саме головне не переборщити. У цей час короп ситий молочками та ікрою . Обмін речовин сповільнюється через холодної води. Навесні варто віддати перевагу рідким добавкам , які підсилюють запах та гейзерним сумішам . На початку весни водойми ще не мають рясне кількість водоростей , тому короп шукає корм дуже акуратно. Щоб зловити його , рекомендується використовувати бойли з середньою плавучістю .  

Ловим карпа


Як ловити коропа восени ?  
Восени з настанням дощів , денна температура знижується , і ночами бувають заморозки.  
Але навіть за таких погодних умов , існують деякі хитрощі, щоб рибалка доставила задоволення. Восени варто звертати увагу на стабільні погодні умови і плюсову температуру. Так само не варто боятися і заморозків. Як і дивно , саме при заморозках зловити коропа шанси збільшуються.  
Щоб ловити коропа восени , варто пам'ятати також і про своє здоров'я. Виходячи на риболовлю , варто одягнути теплу , непромокальний одяг .  
Що ж до місця рибного лову , то тут існує два основних пункти . Якщо в теплу пору року Вам щастило на коропа на певному водоймі і в певному місці , варто прийти туди ж і восени. Карпо не любитель змінювати місця годування. Якщо ж у Вас немає літніх щасливих місць , то варто спробувати знайти найглибші місця у водоймі і спробувати удачу в них , так як короп скочується в такі глибокі ями на зиму.  
Восени вода стає більш чистою і прозорою , тому волосінь варто вибирати самого маленького діаметру. Так само обов'язковою умовою є сильно притиснута волосінь на дно водойми.  
Якщо планується ловля у свого берега , то слід використовувати заднє грузило. Воно притисне волосінь до вершини вудилища. Якщо ж лов відбуватиметься біля протилежного берега , то треба брати ковзне грузило. Як оснащення слід використовувати шнур , довжиною приблизно півметра. Велику увагу необхідно приділити тому , наскільки гострі гачки. Що ж до прикормки , то тут треба правильно вибрати бойлов . Принади варто вибирати з морепродуктів і рибного борошна . Дуже високий коефіцієнт білка позначиться на результаті риболовлі . Найчастіше вдаються до допомоги бутербродів з різними ароматами. Восени , як правило , використовується не більше двох бойлов . Головним завданням є встановлення приманки в тому місці , де стоїть короп.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля карпа зимою
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Ловля карпа .
 • Вибір місця для лову коропа навесні .
 • Нерест пройшов - ловимо карпа
 • Вибір місця для лову коропа навесні.
 • Вибір місця для лову коропа весною .
 • Разновидности карпового удилища
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2008]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:22 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » ПРАКТИКА ЗАБРОСА
  Почти каждый рыболов стремится за­бросить блесну как можно дальше и часто тратит на это лишние с ...

  » Правильная прикормка для карася
  Как правило, правильная прикормка для карася состоит всего из нескольких равноправных компонентов. ...

  » Поддобрать и купить хороший и не дорогой матрас
  Тот факт  доказан  уже давно, что от того, как человек  спит  хорошо или плохо, ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Хулио Иглесиас младший песни
   Ху?лио Иглeсиас-младший  — испанский певец и модель. Хулио Иглесиас-младший — ...

  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » Mercedes
  Все самые знаменитые и известные люди на земле имеют мерседес. Даже если вы не олигарх и не царь, и ...

  » ЧЕСНОЧНЫЕ МАСКИ
  САМАЯ ПРОСТАЯ ЧЕСНОЧНАЯ МАСКАБерете чеснок,очищаете его и натираете на терке либо прокрутите его в м ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке