Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Як спіймати лина ?

Клювання лина активізується в середині літа і триває до кінця вересня. Віддає перевагу ця риба рясно порослі лататтям , очеретом , осокою і водоростями затоки, затони і старі. Віддає перевагу тихі місця на водоймі з замуленим дном.
Лінь є малорухомою , донної рибою і веде в основному осілий спосіб життя, не покидаючи своїх улюблених місць . Віддає перевагу середні глибини в 1,5-4 м. Ловлять його на поплавочние і донні вудки , попередньо підготувавши місце лову , а саме прибравши заважають ввезенню і виведенню водорості і очерет.

Как поймать линя?


Без хорошої привади ловля лина не буде успішною і тому вибране місце потрібно як слід підгодувати. Для цього використовують залишки різних каш , варену картоплю , загорнених в глиняні кулі рубаних черв'яків. Закорм майбутнього місця лову проводиться заздалегідь , за день- два до лову .
Підхід лина до підгодовування або ж його наявність в обраному місці видає ланцюжок дрібних бульбашок на поверхні води. У цей час лин копається в мулі , шукаючи собі корм.
Як насадки при лові лина можна використовувати різних черв'яків , виповзків , опариша , мотиля , кульки хліба та тіста. Однак кращою насадкою буде свіжий гнойовий черв'як . Вудилище згодиться будь-яке, завдовжки 4-5 м , оснащене хорошою котушкою. Волосінь краще застосовувати зеленого або коричневого відтінку , діаметром 0,20-0,25 мм. Поплавок з гусячого пера має найменший опір при клюванні , тому він буде переважно. Гачки потрібні невеликі , з короткою цівкою , бажано чорного кольору.
Якщо в обраному місці лову дно піщане , то насадку залишаємо на вазі , але не вище п'яти сантиметрів від нього. Якщо є невелике протягом або хвиля , то краще , коли насадка буде волочитися по дну , злегка чіпляючи його .
Поклевка лина досить своєрідна. Лише невеликий лин відразу топить поплавець або веде його у бік , стрімко захоплюючи насадку. Особини побільше досить довго смокчуть губами запропоновану насадку , злегка похитуючи при цьому поплавець і лише повністю заглотив її , йдуть у бік , поступово занурюючи поплавок під воду. Тому поспішати з підсічкою не варто , щоб не злякати потенційний трофей.
Бажано при виведенні користуватися подсачеком . Тіло лина покрито шаром слизу , і взяти його голими руками ой як не просто . А піднімати його з води на волосіні взагалі не рекомендую , може зламатися вершинка вудилища , або ж розігнеться гачок і риба буде упущена.
У гарну погоду клювання лина стабільний з світанку і до 8-9 годин , ввечері з 18-19 годин до заходу . Нічна ловля донками успіхів не приносить , мабуть , вночі лин не активний. Іноді трапляється так , що вечірнє клювання набагато краще ранкового . Вище всього шанси на хороший улов лина в тиху , теплу погоду , з невеликим , змінно мрячить дощем . У таку погоду він ловиться протягом усього дня.

Советуем также посмотреть :

 • Лінь .
 • Про річної лові лина
 • Як знайти лина і чим його підгодувати - частина перша
 • Як спіймати язя ?
 • Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
 • Насадки та наживки для лову ляща
 • минь
 • Як ловити ляща ?
 • Ловля карпа зимою
 • язь
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2362]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:21 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » как сделать наружный баннер, press wall
  Нынешний мир неосуществим без разного рода рекламы, ее вся роль в быстром развитии бизнеса бесспорна ...

  » Зачем мне нужна рыбалка?
  После же долгого и сложного рабочего недельке время от времени да же охото предназначить для себя хо ...

  » Поролоновая рыбка со среднеогруженным поплавком
  Прoстейшая пoрoлoнoвая рыбка с прикрепленным к ней грузoм-гoлoвкoй, пoжалуй, малo пригoдна для лoвли ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Роторная Косилка - Насадка Для МотоблокаРоторная Косилка - Насадка Для Мотоблока
  Роторная косилка – это агрегат сельскохозяйственного назначения. С ее помощью можно производит ...

  » Деревянные лестницы от Рfwood
  Лестница из дерева – это не только «сооружение в виде ряда ступеней для подъёма и спуска ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » Хулио Иглесиас младший песни
   Ху?лио Иглeсиас-младший  — испанский певец и модель. Хулио Иглесиас-младший — ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке