Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Ловля на мормишку

Останнім часом широко поширилося ужение риби на мормишку . Блешня - це тип штучної приманки виконаний у вигляді гачка з припоєм зі свинцю або олова і отвором для приєднання волосіні. Блешня об'єднує в собі гачок і грузило. Ловля на мормишку - це корінне російське винахід. Найбільш частіше такий вид лову застосовують в зимовий період. Ловити можна без насадки , так як основний інтерес риби до насадки полягає в грі блешні , яку створює рибалка . Таким способом лову риби , ловлять таких риб , як: бичок , верхівка, гольян , бистрянка , уклейка , піскар , плотва , йорж , йорж - носар , густера , карась , окунь , краснопірка , підлящик , язь , ялець . Ловити на мормишку слід на водоймах без течії , так як воно буде зносити мормишку і нею не вийде грати .  

Ловля на мормышку


Снасті , необхідні для лову риби на мормишку : удильник , котушки з волосінню , кивка і блешні. Вудилище для такого типу лову має бути легким , з котушкою для швидкої смотки волосіні. Складається вудилище для блешні із хлиста і рукоятки. Найлегша і зручна - пробкова вудка . Кивок - одна з найважливіших снастей для лову риби на мормишку . Довжину вудилища вибирають залежно від місця лову : з берега - 2-3 метри , з човна або на льоду - коротке , до 1,2 метра. Він виконує роль сигналізатора при поклевах риби , а так само служить для правильної гри блешні . Постійне підняття і опускання змушує його кивати , тим самим змушуючи мормишку грати у воді. Таке игрою мормишка і викликає апетит у риби. Як найпростіший кивка підійде шматок ніпельної гуми , через який пропускається волосінь з одного боку , а з іншого - кивок приєднується до хлисту вудилища. Основним елементом кивка є еластична пластмасова пластинка , яка приводить в коливальні рухи мормишку . Вибирається кивок відповідно до блешнею і ловімой риби, як для окуня наприклад , вибирають короткі і м'які кивки , а для ляща - довгі і пружні . Ліски потрібно близько 25-30 метрів , товщиною від 0,2 до 0,3 мм , на поводок - 0,15 мм.  
Для такого лову так само буде потрібно котушка або мотовильце , будь-якого виду , кому як зручніше.  
Вибір мормишек дуже різноманітний. Вони розрізняються формою , кольором , вагою , розміром, варіанту підв'язки волосіні За формою бувають круглі , напівкруглі , ромбовидні і трикутні , краплинні , у формі опариша або мухи або подвійні . Підбір необхідної блешні виконується з урахуванням глибини лову , сезонності і риби , для якої він призначається.  

Ловля на мормышку


Визначивши глибину , одягаємо на мормишку обрану приманку , найчастіше як насадку застосовують мотиля або опариша . Після підготовки мормишку опускаємо на необхідну глибину. Опустивши мормишку начінаетм повільно похитувати вудилищем для гри блешні . Через кілька хвилин , якщо клювання немає починаємо повільно піднімати мормишку , для пошуку риби на інших глибинах , так само слід змінити амплітуду і темп коливань . Помітивши поталу , зробіть різку підсічку , за допомогою короткого помаху верхівки удильника і виводити свій улов.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля риби на мормишку без насадки
 • поплавочная ловля
 • Снасть з двома мормишками
 • прямовисне блеснение
 • літня мормишка
 • на мотиля
 • Білоруський варіант лову на мормишку
 • Весеняя ловля головня на мормишку
 • Конструкція блешні для лову щуки , окуня , судака
 • Лящ на мормишку влітку
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2859]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:21 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Эротический массаж - полезно и приятно
  Эротический массаж, непременно, преследует 1 цель - грацию и красоту. Однако не стоит расценивать ег ...

  » Смотреть онлайн Рыбалка в ноябре на воблеры
  [hide][/hide]Низкая температура воды делает хищных рыб инертными. Поэтому мы должны ловить точнее по ...

  » Особенности ловли в водохранилищах и реках
  Похожая картина наблюдается и в водохранилищах, где после затопления на дне осталась глубокая “дорож ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке