Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Ловля на мормишку

Останнім часом широко поширилося ужение риби на мормишку . Блешня - це тип штучної приманки виконаний у вигляді гачка з припоєм зі свинцю або олова і отвором для приєднання волосіні. Блешня об'єднує в собі гачок і грузило. Ловля на мормишку - це корінне російське винахід. Найбільш частіше такий вид лову застосовують в зимовий період. Ловити можна без насадки , так як основний інтерес риби до насадки полягає в грі блешні , яку створює рибалка . Таким способом лову риби , ловлять таких риб , як: бичок , верхівка, гольян , бистрянка , уклейка , піскар , плотва , йорж , йорж - носар , густера , карась , окунь , краснопірка , підлящик , язь , ялець . Ловити на мормишку слід на водоймах без течії , так як воно буде зносити мормишку і нею не вийде грати .  

Ловля на мормышку


Снасті , необхідні для лову риби на мормишку : удильник , котушки з волосінню , кивка і блешні. Вудилище для такого типу лову має бути легким , з котушкою для швидкої смотки волосіні. Складається вудилище для блешні із хлиста і рукоятки. Найлегша і зручна - пробкова вудка . Кивок - одна з найважливіших снастей для лову риби на мормишку . Довжину вудилища вибирають залежно від місця лову : з берега - 2-3 метри , з човна або на льоду - коротке , до 1,2 метра. Він виконує роль сигналізатора при поклевах риби , а так само служить для правильної гри блешні . Постійне підняття і опускання змушує його кивати , тим самим змушуючи мормишку грати у воді. Таке игрою мормишка і викликає апетит у риби. Як найпростіший кивка підійде шматок ніпельної гуми , через який пропускається волосінь з одного боку , а з іншого - кивок приєднується до хлисту вудилища. Основним елементом кивка є еластична пластмасова пластинка , яка приводить в коливальні рухи мормишку . Вибирається кивок відповідно до блешнею і ловімой риби, як для окуня наприклад , вибирають короткі і м'які кивки , а для ляща - довгі і пружні . Ліски потрібно близько 25-30 метрів , товщиною від 0,2 до 0,3 мм , на поводок - 0,15 мм.  
Для такого лову так само буде потрібно котушка або мотовильце , будь-якого виду , кому як зручніше.  
Вибір мормишек дуже різноманітний. Вони розрізняються формою , кольором , вагою , розміром, варіанту підв'язки волосіні За формою бувають круглі , напівкруглі , ромбовидні і трикутні , краплинні , у формі опариша або мухи або подвійні . Підбір необхідної блешні виконується з урахуванням глибини лову , сезонності і риби , для якої він призначається.  

Ловля на мормышку


Визначивши глибину , одягаємо на мормишку обрану приманку , найчастіше як насадку застосовують мотиля або опариша . Після підготовки мормишку опускаємо на необхідну глибину. Опустивши мормишку начінаетм повільно похитувати вудилищем для гри блешні . Через кілька хвилин , якщо клювання немає починаємо повільно піднімати мормишку , для пошуку риби на інших глибинах , так само слід змінити амплітуду і темп коливань . Помітивши поталу , зробіть різку підсічку , за допомогою короткого помаху верхівки удильника і виводити свій улов.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля риби на мормишку без насадки
 • поплавочная ловля
 • Снасть з двома мормишками
 • прямовисне блеснение
 • літня мормишка
 • на мотиля
 • Білоруський варіант лову на мормишку
 • Весеняя ловля головня на мормишку
 • Конструкція блешні для лову щуки , окуня , судака
 • Лящ на мормишку влітку
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1968]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:21 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля сома в отвес
  Отвeсноe блeснeниe на глубинe эффeктивно утром и днeм, а в полводы - в тeмноe врeмя суток. Тактика л ...

  » Как правильно погашать задолженность по квартплате?
  По современному Жилищному Кодексу РФ, наниматель любого жилья и проживающие с ним на единственной пл ...

  » Моменты истории щучьих «партсобраний»
  Северский Донец. На речное щучье «партсобрание» угодить еще труднее, нежели на «па ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Монтаж распаечных коробок, подрозетников
  При строительстве или ремонте помещений, часто возникает необходимость провести монтаж распаечных к ...

  » Мощный и маневренный погрузчик для маленьких территорий
  Один из самых необходимых в строительстве, личном подсобном хозяйстве, магазинах и супермаркетах авт ...

  » Секреты успешной продажи
  В мире практически не существует людей, не занимающихся торговлей. Утверждение многих, что они никог ...

  » Способы охоты на кабана
  Дикий кабан или вепрь – интересный объект для охоты. Интересный, потому что это животное умное ...

  » Нужна ли мужчине сумка, мужские сумки
  Сегодня, как большая часть из нас постоянно говорит, удачного человека трудно вообразить без элегант ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке