Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Ловля хижака з льоду

З настанням зимових заморозків багато спінінгісти   впадають в « сплячку » в очікуванні весни і відкритої води . Останнім часом стало актуальним зимовий спінінг , Але даний вид лову я розглядати не буду , тому що не вважаю його перспективним. Адже не у кожного рибалки по близькості є водойма , який не замерзає навіть у суворі водохресні морози.  

Ловля хищника со льда


З встановленням міцного льоду (7-10 см) можна успішно ловити хижака на жерлиці або вертикальні і горизонтальні болісно . Тим , хто по відкритій воді ловив на кружки або Живцова вудки , рекомендую в зимовий період зайнятися ловом на жерлиці . Ну а затятим прихильникам спінінга все ж краще зупинити свій вибір на зимовому блеснении .  

даний спосіб лову   виник досить давно і до сьогоднішнього дня не втратив свою актуальність. Це пов'язано з уловистостью зимової блешні і активним пошуком стоянок хижака. Адже найчастіше улов залежить не стільки від правильно підібраної приманки , скільки від кількості пробурених лунок , особливо в період глухої зими . Зимові блешні бувають двох видів : вертикальні і горизонтальні . Вертикальні в свою чергу діляться на « гвоздики » і планують блешні . Це пов'язано з їх грою. Так само варто залежно від конкретного хижака вибирати розмір , форму і колір блешні . Оскільки полюють з блешнею за щукою , судаком і окунем , то і снасті треба підбирати конкретно під цих риб. Блешня для щуки   повинна бути широкою , для судака вузької , для окуня ж якомога меншого розміру. Якщо говорити про вудку для зимового блеснения , то краще їх у своєму арсеналі мати декілька: для судака і окуня це жорсткий хлистик , оснащений кивком , і волосінь діаметром 0.16-0.20 мм , для щуки снасть повинна бути більш грубою , це м'який хлистик без кивка ( клювання щуки буде відчуватися і без нього ) і волосінь діаметром 0.25-0.35 мм з міцним повідцем на кінці. Вибір котушки справа смаку , але краще якщо вона буде має фрикційне гальмо . Вудок , котушок , лісок і блешень на прилавках рибальських магазинів повно , і кожен може підібрати снасть на свій смак і гаманець. Головне дотримуватися вищевказаних правил.  

Ловля хищника со льда


Блешні можна виготовляти самостійно з пластинок міді або латуні , можна придбати в рибальському магазині . В якості плануючих блешень можна з успіхом застосовувати літні блешні, що коливаються невеликих розмірів і твістери на джиг - голівці. Останні 20 років поряд з вертикальними блешнями зі Скандинавії до нас прийшли балансири , що представляють собою горизонтальні болісно . І зараз ніхто не може з упевненістю сказати, яка з приманок більш уловиста , вертикальна блешня або балансир . Головне достоїнство балансира в тому , що зі збільшенням глибини лову гра його не змінюється і не згасає , чого не можна сказати про вертикальної блешні (доводиться застосовувати більш короткі змахи ) . Знову таки справа смаку самого рибалки . Однак не варто забувати брати з собою на водойму відцеп , адже залишати Коряжник свою улюблену приманку мало кому сподобається.  
Ось власне і все , що можна сказати про лов хижака з льоду в цілому. Конкретніше про вподобаному способі лову можна дізнатися з маси літератури і досвіду бувалих рибалок. Однак найкращий досвід, це свій власний , який почне формуватися з кожним виїздом на риболовлю. Ні хвоста вам , ні луски !

Советуем также посмотреть :

 • Основні правила вибору блешень
 • Ловля окуня на мормышку
 • прямовисне блеснение
 • Ловля щуки на жерлиці
 • Ловля на жерлиці - частина друга
 • Ловля щуки на спінінг
 • Ловля на мормишку
 • Щука - цариця російських річок і озер
 • Тук-тук, судак, ты где?
 • Мормишка чи поплавок на плотву взимку
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1708]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:20 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Исследование автомобильных стоянок
  Исследования автомобильных стоянок проводятся, чтобы определить остроту проблемы стоянок. Масштабы и ...

  » Бесплатно играть в игровые автоматы Вулкан
  Игроки  клуба  Вулкан имеют возможность играться в игровые автоматы Вулкан бесплатно и в о ...

  » Как же избавиться от отечности лица
  Почти всем знакома картина, если Вы просыпаетесь днем, и, смотря в зеркало замечаете отечность в лиц ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке