Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Як знайти лина і чим його підгодувати - частина перша


Разное, полезное, интересное ~ Як знайти лина і чим його підгодувати - частина перша

Ліня зловити складно. Але коли цього дуже хочеться , то можна спробувати підгодувати якесь місце саме на лина .  

По-перше , потрібно знайти гарне місце, яке може принести нам успіх. Лінь майже завжди шукає тихої спокійної води , в затоках з вікнами в водної рослинності . для рибалки   переважно, щоб такі вікна були розмірами приблизно метр на півтора. Іноді лин мешкає в менш перспективних місцях. Для того , щоб розпізнати його присутність , починаємо вести спостереження . Шукаємо місця , де лин як-небудь себе видає.  

Как найти линя и чем его прикормить – часть первая


У період , коли лин тільки починає годуватися , такі ознаки не дуже помітні . Легке помутніння води , повітряні бульбашки на поверхні , іноді обережне рух водної рослинності. Саме ці ознаки можуть вказувати на наявність лина . З часом , ці сигнали є більш чіткими і зручними для індикації , особливо , коли температура води піднімається , і лина починає інтенсивно харчуватися.  

Непогано обстежити таке перспективне місце за допомогою вудки , щоб оцінити глибини , шари і інтенсивність водної рослинності , і, нарешті , наскільки товстий на дні в цьому місці шар мулу. Занадто товстий шар може втягувати приманку в себе і вона просто не буде працювати.  

Необхідно знайти ділянку дна вільного від рослинності або з іншої рослинністю , ніж увесь інший ділянку. Звичайно , ви можете створити такі місця самостійно за допомогою піску. Припустимо таким чином : Принести кілька відер піску з пляжу і розсипавши його на який нас цікавить ділянці. Цей спосіб широко практикують рибалки Білорусі та Польщі .. Але , безумовно , краще поікать природне вікно в водної рослинності .  

Как найти линя и чем его прикормить – часть первая


Зверніть увагу на те , щоб наша майбутня « позиція » не була помітною для риби. Нам необхідно забезпечити собі свободу і залишатися непоміченими. Це місце має бути настільки підготовлено , щоб ми пізніше не спіткнулись про якісь перешкоди і не допускали навіть найменшого шуму.  

Тепер можна думати про те , чим саме ми будемо підгодовувати місце нашої майбутньої полювання на цю прекрасну рибу. Особисто мені здається , що по весні , до нересту найкращим частуванням для лина буде багате м'ясом блюдо. Зерно та інші приманки рослинного походження я б вважав за краще застосовувати під час серпневої риболовлі .

прикормка   завжди носитиме комбінований характер , тобто завжди буде сумішшю того й іншого. Тільки пропорції зміняться. Застосовувати підгодовування дуже важливо , особливо якщо ми хочемо зловити дійсно хорошого лина , проте з ловом на цьому місці не варто поспішати . Необхідно кілька днів постійної прикормки. Лінь повинен звикнути до цього місця , усвідомити , що в цьому місці постійно повно їжі . Лінь - риба досить полохлива і повинна довіряти саме цьому місцю. Вважаю , що термін прикорму без лову на цьому місці повинен бути не менше, ніж три дні.  

Що я пропоную. В якості основи - суміш , обов'язково з високим вмістом ракоподібних і молюсків. Прикормка не може бути несвіжою . Деякі стверджують , що не має особливого значення , яку саме основу ви використовуєте , оскільки вона не є найважливішою частиною прикормки. Вважають , що в цій справі велику роль зіграють інші елементи. Особисто я далекий від таких заяв. Основа повинна мати гарний запах хліба і зернових культур , але утримувати тваринну складову. Повинна бути в міру легкої , щоб не потопала в мулі занадто глибоко.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
 • Як спіймати лина ?
 • Про річної лові лина
 • ловля щуки
 • Линь и его законы
 • Літні підгодовування для ляща
 • Лінь .
 • Тактика пригодовування коропа
 • язь
 • Донна ловля судака на джиг
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2749]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:20 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » літня мормишка
  Для літнього вудіння на мормишку без насадки застосовую чотириметрове вудилище , волосінь 0,15 - 0,2 ...

  » Кто такой психолог
  Специалист по психологии - это профессионал, получивший высочайшее психологическое воспитание. Это с ...

  » Как выбирать катер для рыбалки
  Для верного выбора катера, требуется качественно рассмотреть и изучить многие мелочи , которые связа ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Деревянные лестницы от Рfwood
  Лестница из дерева – это не только «сооружение в виде ряда ступеней для подъёма и спуска ...

  » Хулио Иглесиас младший песни
   Ху?лио Иглeсиас-младший  — испанский певец и модель. Хулио Иглесиас-младший — ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » ЧЕСНОЧНЫЕ МАСКИ
  САМАЯ ПРОСТАЯ ЧЕСНОЧНАЯ МАСКАБерете чеснок,очищаете его и натираете на терке либо прокрутите его в м ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке