Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Щука - цариця російських річок і озер


Разное, полезное, интересное ~ Щука - цариця російських річок і озер

Щука є рибою особливою, її хочеться ловити і влітку , коли вже пройшов преднерестовий жор , а осіння активність ще далеко попереду , і інтерес до інших рибам пропадає. Поведінки щуки влітку відрізняється від весняної . Навесні поведінку цієї смугастої хижачки очевидно , а влітку вона ділиться на активну і пасивну. Влітку рибалка на щуку полягає в тому що б передбачити її настрій , адже приманка для пасивної щуки потрібна одна , а для активної абсолютно інша , і потрібно враховувати глибину занурення приманок. Кожен рибалка знає , що влітку пасивна щука зустрічається набагато частіше , ніж активна . У літній час щуку можна зустріти скрізь: і на великих глибинах і за 10-15 м. від берега в траві. У цей час рибалка на щуку дуже цікава , тому я вважаю , що про неї треба поговорити детальніше.  

Щука – царица российских рек и озер


Для початку поговоримо про снасті , якими краще користуватися. Рибак повинен добре володіти технікою закидання , вудилище має зручно лежати в руці і по можливості бути легке , кастинг в межах 15 - 35г . Обов'язково повинен бути жорсткий лад , що б краще можна було засікти кістляву пащу рибини . На котушці повинен бути потужний фрикційне гальмо . Волосінь повинна бути мінімальною розтяжності діаметром 0,30 мм. Що б під час ривка щука не обрізала волосінь , воблер краще кріпити на вольфрамові дроту - повідці . Можна звичайно використовувати і інші штучні приманки , але в літній час кращої приманки , ніж барвистий воблер для пасивної щуки не знайти.  

Так само для лову щуки можна застосувати такий вид штучної приманки як блешня . Блешню добре використовувати тільки для лову активної щуки. Блешня для щуки є двох видів: вертушка і колебалка . Не варто думати про те , коли підбираєш блешню , що чим більше за розміром приманка , тим крупніше буде рибина. Великі блешні зазвичай цікавлять в першу чергу маленьких щурят ( олівців ) . Основною здобиччю блешень є Рибінкі в межах 2 кг. Для великої риби потрібно використовувати воблер .  

Щука – царица российских рек и озер


Дізнатися коли риба буде ловитися неможливо , але можна припустити що пасивної і триматися у дна щука буде після дощу або холодної ночі , але таку ж поведінку можна спостерігати і в холодну , сире час , та й у сонячну погоду щука може причаїтися на дні. І тоді для лову цієї риби потрібно застосовувати воблер .  

Варто на літній рибалці на щуку звертати увагу на глибину , на якій щука бере приманку , частенько вона клює в певному діапазоні . Помітно це коли на риболовлі ви використовуєте потопаючий воблер , як тільки він опускається на певну глибину , відразу слід удар. Для лову щуки дуже важлива глибина , часто це 3 типу глибин. Перший тип : від 0 до 50 сантиметрів , другий тип : від 50 сантиметрів і до 1.5 метрів , третій тип : від 2 -х метрів і до 4 -х метрів.  

Як ми розуміємо щука - це дуже примхлива риба і до неї потрібен особливий підхід. Так що бажаю вам приємної риболовлі та гарного улову.

Советуем также посмотреть :

 • ловля щуки
 • Ловля щуки на спінінг
 • Ловля щуки на спінінг
 • Какая щука не любит уокеры?
 • Техніка лову щуки - поради бувалого рибалки
 • Ловля щуки восени .
 • Як спіймати щуку
 • Як спіймати щуку
 • Ловля щуки в спеку
 • Як зробити ловлю щуки на спінінг ефективніше ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2502]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:19 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Колір приманки для окуня
  Зорова здатність окуня є пріоритетною. Вона дозволяє рибі розпізнавати жертву. Тому , вибираючи п ...

  » Ловим с опарышем круглый год.
  Немало лет в качестве насадки я применяю опарыша. На него преследую леща, густеру, плотву, язя, гола ...

  » Опарыш фальшивый на фотографии
  Обманку дeлают из нарeзанных кусочков поролона, смочeнных в яичном бeлкe. Бросив их в кипящую воду, ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Кроссовки для мужчин и женщин
  Что для Вас самое главное в обуви? Удобство, качество, дизайн? Для нас все это является основным. В ...

  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Великолепный отпуск в солнечном Бари, Италия
  Мечтаете о прекрасном отдыхе на берегу моря, но не знаете, как правильно всё организовать? Тогда вы ...

  » Ветеринарная клиника Тюмени
  Когда болеют люди - они могут сказать что у них болит. А когда болеют животные - это видно только п ...

  » Выгодно или невыгодно строить каркасные дома?
  Увеличение цен на стройматериалы привело к тому, что многие люди стали рассматривать каркасное строи ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке