Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Відкрию Вам кілька секретів як зловити харіуса !


Разное, полезное, интересное ~ Відкрию Вам кілька секретів як зловити харіуса !

Харіус - дуже красива риба і бажаний видобуток багатьох рибалок . Вона відноситься до сімейства лососевих і по звичках схожа на форель. Максимальна вага харіуса - 2,5 кг , однак , зазвичай він важить не більше 1 кг. Дізнатися його можна по значному спинному плавника . Забарвлення риби дуже різноманітна , вона може бути синьо -зеленою, коричневою або майже чорної , строкатою або сріблястою .  

Открою Вам несколько секретов как поймать хариуса!


Водиться він і в річках , і в озерах. Якщо ви хочете мати успіх в лові харіуса , слід пам'ятати , що при всій своїй схожості з фореллю , ця риба має ряд індивідуальних особливостей поведінки , які не можна не враховувати.  

У першу чергу треба з'ясувати , чи є в даному водоймищі форель : при проживання в одному місці ці два види риб мають окремі стоянки , і знаючі рибалки без проблем визначать , де треба полювати на харіуса , а де на форель. Якщо ж форель в даному місці взагалі не водиться , то харіус займає всі типові для неї стоянки. Він вважає за краще несильно протягом , найчастіше тримається у дна . У середовищі рибалок харіус уславився « ледачою » рибою. Приманку слід закидати максимально точно , прямо на місце його стоянки , так як він не любить переслідувати здобич. Харіус воліє просто піднятися і схопити те, що впало у нього над головою. Деякі відносять харіуса до дуже обережним рибам , але це думка не зовсім вірне . Він скоріше дуже розбірливий в їжі і стане атакувати тільки ту здобич, яка знаходиться від нього в безпосередній близькості і поводиться максимально природно. Тому при лові спінінгом , треба вести блешню якомога повільніше.  

Открою Вам несколько секретов как поймать хариуса!


А тепер звернемося до снастей . Для лову дрібних хариусов використовують легкі вудилища до 2,1 м завдовжки. Але якщо ви рибалите на озері , вудилище слід вибрати достовірніше , спиннинговое . Рот у харіуса менше , ніж у інших його лососевих родичів , тому слід віддати перевагу блешні розміром 2 - 5 см. Діаметр волосіні краще взяти 0,2 або 0,25 мм. Якщо ви збираєтеся ловити великих , півторакілограмових хариусов , то і волосінь треба взяти товстіший.  

Дуже активно харіус клює після ікромета . У цю пору його ловлять на самі різні приманки : малька , хробака , шматочки м'яса , личинку короїда . Дуже любить харіус різних комах, тому ловля його на штучні мушки особливо цікава . Тут слід знати , що існує два типи мушок : « верхова » і « затоплена ». Обидві ці мушки відносяться до одного виду - так званої «мокрої» мушці (плаває в товщі води). « Верхова » мушка знаходиться біля самої поверхні , а « затоплена » нижче , в товщі води. Щоб « мокра» мушка стала « верхової » її утримують снастю в підвісі. Ловити на неї краще в першій половині літа. Ловля на верхову мушку зазвичай успішна опівдні і передвечірні години . Ближче до осені і осінню пору харіус краще бере « затоплену » мушку . Тому питання : «яку мушку краще взяти ? » Слід вирішувати виходячи з конкретної обстановки , взявши до уваги погодні та сезонні умови , час доби , особливості водойми , і , звичайно ж , поведінка самої риби на момент лову .  
Харіус широко поширений в європейських країнах і по всій території нашої країни. Населяє він Дунай , Лену , Об, Колиму , Єнісей , верхів'я Волги. А якщо ви хочете зловити найкрасивішого харіуса - вам доведеться відправитися на Байкал. Саме там живе найяскравіша і розкішна з його різновидів .

Советуем также посмотреть :

 • Харіус - близький родич лососевих і сигових риб
 • Ловля харіуса стрімких блесненіем
 • Травень - час ловити карася
 • Ловля карпа зимою
 • минь
 • Як ловити ляща ?
 • Вибір місця для риболовлі
 • ловимо коропа
 • язь
 • Ловля ляща на кільце
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+3489]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:19 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Пластикові пробки : поробки для дітей
  з не потрібних пробок від пластикових пляшок можна виготовити оригінальні пластикові пробки поробки ...

  » Как ловить леща осенью.
  В данной статейке  речь пойдет о  интересной ловле леща осенью. Лещ по собственной сущност ...

  » Як убезпечити будинок від пожежі
  Не так давно бачив як горів будинок. Вночі, в штилевую погоду, полум'я піднімалося вище дерев! Стра ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке