Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Поради рибальські і не тільки


Разное, полезное, интересное ~ Поради рибальські і не тільки

Корисні дрібниці , від яких на активній зимовій рибалці , залежать комфорт рибалки і , в кінцевому результаті , те задоволення , яке він отримує від цього заняття .  
Вирушаючи на зимову ловлю , обов'язково візьміть з собою алмазний надфіль . При лові , мормишка часто чіпляється за каміння і мушлі , тонкі гачки тупляться , а перев'язувати мормишку на морозі досить неприємно , особливо якщо волосінь тонка , а блешня дрібна. Тому найкращий вихід із цього становища - підточити гачки надфілем .  
Якщо лов виробляється на поплавкову вудку , оснащену гачком , витяг гачка з риб'ячої пащі , цілком легко здійснити звичайним екстрактором . Інша справа , якщо використовується мормишка , тут екстрактор не допоможе , так як окунь , наприклад , заковтує мормишку дуже глибоко. У цьому випадку , пінцет ваш найкращий помічник .  

Советы рыбацкие и не только


Його можна повісити на шнурку на шию , то він буде завжди під рукою. Оскільки ловля завжди відбувається , здебільшого , в мороз , а при делікатній ловлі пальці залишаються відкритими , лапки пінцета краще заізолювати . Для цього цілком підійдуть шматочки трубочки з ПВХ або силікону.  
Якщо мета риболовлі - ловля хижака , то пінцет або екстрактор , вам краще замінити на корнцанг . І обов'язково в комплект спорядження додається зевник . Зевник обов'язково повинен бути прив'язаний , щоб від різких рухів великої спійманої риби , вам не довелося б , шукати його в снігу.  
При лові на невеликих глибинах , часто використовують маленькі блешні і тонкі волосіні. Але при цьому , для хорошого клювання , не можна повністю очищати лунку від крижаної крихти. Крихітка перешкоджає попаданню під лід світла , а на неглибоких місцях, це має принципове значення. Так як опустити легку мормишку в лунку , забиту крижаною крихтою , неможливо , майте під рукою пластмасову паличку , з її допомогою легко зробити в сльоті маленький отвір , щоб крізь нього опустити мормишку у воду.  
Цей простий інструмент , повинен постійно бути під рукою , так як після кожного витягування риби , шуга знову сходиться , і потрібно робити нову дірку.  
До речі , для затемнення лунки , краще використовувати саме шугу , а не сніг . Сніг , намокаючи в лунці , стає дуже щільним , і протягнути через таку пробку спійману рибу , що не обірвавши тонку волосінь , вдається не завжди. Крижана крихта більш рихла і менше заважає виведенню риби.  
Для успішного лову , * метри * зимової риболовлі радять свердлити лунки по колу , близько 30 метрів у діаметрі. Лунок слід робити 6-8 штук. Дві - на самому дрібному місці , дві - найдалі від берега , ну і по одній - дві зліва і справа. Потім , робиться обхід лунок і визначається , де, і на яких глибинах тримається риба.  
Буває так , що риба вередує , на * гру * клювати не хоче , бере тільки нерухомо лежить на дні мормишку з насадкою. Нерухомо сидіти над лункою , тримаючи вудку в руці , не хочеться , але і класти снасть на сніг , тим більше , в воду - теж. У цьому випадку , використовуйте шматочок туристичного килимка , зі спеціальними задираками на одній стороні. Такий килимок не ковзає по натоптаних снігу і льоду , і оберігає вудку , особливо котушку , від вологи.

Советуем также посмотреть :

 • Правильне виведення риби
 • Черпак для зимової риболовлі
 • Лящ у водосховищах
 • Ловля на жерлиці - частина друга
 • Ловля окуня на мормышку
 • Яншевскій за кадром
 • Зимова ловля окуня
 • Екіпіровка рибалки - що потрібно мати при собі
 • Ловля риби на мормишку
 • Мормишка чи поплавок на плотву взимку
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2053]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:19 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Пластикові пробки : поробки для дітей
  з не потрібних пробок від пластикових пляшок можна виготовити оригінальні пластикові пробки поробки ...

  » Как ловить леща осенью.
  В данной статейке  речь пойдет о  интересной ловле леща осенью. Лещ по собственной сущност ...

  » Як убезпечити будинок від пожежі
  Не так давно бачив як горів будинок. Вночі, в штилевую погоду, полум'я піднімалося вище дерев! Стра ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке