Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Знаєте яка сама надійна насадка для язя ?


Разное, полезное, интересное ~ Знаєте яка сама надійна насадка для язя ?

Раннім літнім ранком я з парою телескопічних вудок прямував до лугах на Теше . Дня два до цього хтось з рибалок як би ненароком проговорився , що щосили клює плотва на мурашине яйце. З дитинства не маю моди учиняти допити побратимам по рибоуженію і не заглядаю в їх садки , і цього разу не питав , в якому місці річки бере плотва , якого розміру , ваги. Сказане для мене не було новиною , про плотвічном делікатесі я чув сотню разів , але самому практикувати ловлю на нього якось не доводилося.  
Великих мурашиних яєць - близько трьох десятків - набрав з мурашиної купи , якихось у прітаежних луках останнім часом досить багато. Туман випарувався. Встає сонце збирало зі стебел і листя росяні намисто. Риба розгулювала по заплави в пошуках дармового сніданку - зірвалася з прибережної травинки мушки або зазевавшейся водомерки .  

Знаете какая самая надежная насадка для язя?


Намилувавшись грою плотвичек , червоноперок , кидками за мухами под'язкі , розмотав вудку , насадив крупного черв'яка - спочатку вирішив спробувати щастя ловом на традиційну насадку з дна , де годується велика риба . Закинув снасть далеко від берега в прогал між лататтям .  
За процесом занурення наживки стежу завжди . У верхніх шарах води приманку може схопити Сайга або окунечек з мізинець . Волею- неволею його доводиться брати в садок - кішці , так як при ковтанні гачка він отримує поранення , з якими вже в рідній стихії не жилець.  
... Але ось поплавок встав строго по схилу , наживка зупинилася біля дна. Сідаю навпочіпки , розмотують друге вудку , на коліно кладу сірникову коробку з мурашиними яйцями. Чи не дихаючи , пальцями лівої руки тримаю гачок , а правою наближаю мурашине яйце до вістря . Проколов найтоншу шкірку і та година ж плотвічкін делікатес втратив форму , така ж історія з другим яйцем , третя спроба - шлюб . Четверта , п'ята ... Чотирнадцять спроб - результату немає. До того захопився насадженням яєць , що навіть і не помітив , як руки і обличчя обліпили гедзі . Махнув рукою. да зачепив коробок , який разом з риб'ячим делікатесом перекочував з коліна у воду. Нагнувся за коробкою і бачу , що поплавок першого вудки занурився у воду , потім вистрибнув , ліг і повільно поплив. Тут не до пошуків. Схопив вудку , різко підсік . Лісочка затремтіла струною . Виразно язь . Намагаюся висмикнути його наверх і " посадити на хвіст " - дзуськи! Кінець вудилища вигинається дугою , ось-ось переломитися . Волоку видобуток до берега рівномірно , не послаблюючи волосіні. Опір рибини на гачку значне. Тягну . Поступово, не дихаючи , підняв здобич " в півводи " , ближче до поверхні.  
Коли до берега залишилося не більше метра , завів рибу у твань , досить багатошарову , прибиту плином до берега. Язю , а це виявився саме він , з цього полону вже не вирватися . Щоб стати повноправним володарем " короля річок " , довелося зайти у воду і гребком рук викинути його на прибережну траву. Целофановий пакет , вічний супутник риболовлі , виявився малий для язя . До будинку ніс здобич у вовняному светрі. Конфуз при насадженні мурашиних яєць на гачок - шістку забувся . Язь потягнув на вагах на кілограм сто сорок грам .

Советуем также посмотреть :

 • Ловля піленгаса на Чорному морі .
 • минь
 • Правильне виведення риби
 • Сюрпризы карасиного пруда
 • Ще раз про виведенні.
 • Моя перша риболовля
 • Поради рибальські і не тільки
 • Весняні густера
 • Карп "Бездонные" уловы
 • Як спіймати язя ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1871]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:19 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » ГДЕ ИСКАТЬ ЛЕЩА ВЕСНОЙ
  При   большой воде лещ уже уходит с течения, потому сначала месяца на средних и   ...

  » Как сделать правильное и хорошее объявление в интернете
  Составьте контент объявления. Задумайтесь, какая же информация обязана заинтриговать читателя главны ...

  » Сложности ловли на реке
  Трехсотграммовый карась (и клетень) в июне данного года недельку ловился на ограниченном, заросшем ж ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке