Студии вебкам спб - лучшая вебкам студия спб glamour-models.ru.

Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Маленькі секрети для початківця рибалки


Разное, полезное, интересное ~ Маленькі секрети для початківця рибалки

Які є тонкощі , крім розмірів «крил» і їх розташування на цівку гачка ? Отримати ігрові «крила» зовсім нескладно , зробивши лезом для безпечної бритви зрізи кембрика певного розміру. Рівність зрізу і паралельність сторін у даному випадку особливого значення не мають.

Маленькие секреты для начинающего рыбака


Набагато складніше отримати тонкий зріз робочого « крила ». Мало того , що для робітника « крила » потрібен буде провід з досить товстої ізоляцією і тонким отвором , так ще і потрібно отримати строго паралельний і тонкий зріз , що є справою досить нелегкою . Тут є два способи вирішення .

Перший - скористатися пробійником , виготовленим з трубки відповідного діаметру і висікти кружечки з тієї ж ізоляції , тільки попередньо випрямленою . В якості вихідного матеріалу для «крил» можна використовувати не тільки ізоляцію проводів.

Маленькие секреты для начинающего рыбака


Відмінні «крила» різних кольорів виходять з тонких пластикових канцелярських швидкозшивачів або з тієї ж термотрубки , при цьому можна варіювати товщину « крила » залежно від товщини обраного матеріалу. Найпростіше пробійник зробити з латунних трубок від телескопічних « кімнатних » антен для телевізорів. При гарній заточенню такого імпровізованого пробійника не потрібно буде вдаватися до допомоги молотка для висікання заготовок - достатньо буде при легкому натиску просто пару раз прокрутити пробійник на пластині випрямленою ізоляції або на тонкому пластику , розташованих на який-небудь прокладці , наприклад , на картоні або на торцевій стороні бруска з дерева нетвердих порід.

Маленькие секреты для начинающего рыбака


Заготовки «крил» виявляться усередині трубки - пробійника і в подальшому витягуються за допомогою дротяного « штовхача ». Центральне отвір в « крилах » робиться за допомогою другого пробійника , виготовленого з порожнистої голки від « крапельниці ». Гострий зріз у голки сточується і краю її також , як у пробійника , заточуються .

Другий і більш простий спосіб отримати «крила» купити паєтки - кружечки різних кольорів і розмірів , що застосовуються для прикраси одягу. Продаються паєтки в магазинах , що спеціалізуються на продажу тканин , фурнітури та біжутерії . Правда , паєтки для прикраси одягу трошки завеликі в діаметрі - близько 5 мм , але при бажанні діаметр завжди можна зменшити , обрізавши зайве.

Маленькие секреты для начинающего рыбака


Є тільки одна особливість , про яку необхідно згадати . Якщо на гачок одночасно помістити кілька паєток в якості «крил» , то , швидше за все , відбудеться їх злипання один з одним , і вони будуть являти собою одне досить товсте «крило» . Злипання « крил » можна запобігти , якщо між ними будуть поміщені відрізки кембріков меншого діаметру. А ось « крила» з випрямленою ізоляції проводів , завдяки своїй нерівній поверхні практично не прилипають один до одного , що дозволяє використовувати зрізи навіть приблизно однакового розміру.

Маленькие секреты для начинающего рыбака


Основна умова гарної « ігри» кембріков - їх вільне переміщення по цівки гачка . Щодо колірного рішення при оснащенні блешні « крилами ». Сполучення квітів можуть бути яскравими : червоними , помаранчевими , жовтими або білими при темному тілі блешні і стриманішими , якщо блешня має світле тіло. Якого-небудь переваги тієї або іншої комбінації я не помітив. Можливо , колір крил може бути й іншим , але мене таке поєднання цілком влаштовує. Рибу , втім , теж ...

Советуем также посмотреть :

 • Дитячі вироби з пластиліну . метелик
 • установка пасток
 • Застосування одночасно двох неводників
 • Риболовля з захистом
 • Рух невода по тоні
 • Однокрила плесових невід
 • Як прив'язати мормишку
 • Виготовлення блешень методом штампування
 • виливання риби
 • Завіса . фіктивна площа
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+3059]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:19 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Пластикові пробки : поробки для дітей
  з не потрібних пробок від пластикових пляшок можна виготовити оригінальні пластикові пробки поробки ...

  » Как ловить леща осенью.
  В данной статейке  речь пойдет о  интересной ловле леща осенью. Лещ по собственной сущност ...

  » Як убезпечити будинок від пожежі
  Не так давно бачив як горів будинок. Вночі, в штилевую погоду, полум'я піднімалося вище дерев! Стра ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке