Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ вибираємо спінінг

Для тих , хто вирішив придбати вудилище спінінга , але ще не володіє достатніми знаннями для самостійного вибору спінінга , безсумнівно , буде корисна це стаття , в якій описано більшість основних характеристик сучасних спінінгів вудок . Звичайно , для початківця рибалки , вибір спінінга досить складне завдання , оскільки брак досвіду в цій справі , може обернутися безглуздою і дурною покупкою за великі гроші.  
Сьогодні в сучасних магазинах для рибалок , вибір настільки великий, що розбігаються очі , і навіть досвідчений рибалка , може розгубитися в безлічі різних варіантів . Основними характеристиками , за якими слід вибирати спінінг , є: матеріал , рукоятка , довжина , тест , лад і чутливість. Ну а тепер коротко про кожну з даних характеристик.  

Выбираем спиннинг


Матеріал є основною характеристикою для оцінки вудилища спінінга . Спінінг повинен бути номінально міцним , пружним і при цьому - легким. Найпростіші й дешеві вудилища виготовляють з вуглепластика ( вугільний , графітовий , карбоновий ) . Як правило , такі моделі спінінга не відрізняються надійністю , і занадто чутливий до ударів, подряпин і т.д. Вище, за ступенем якості , займають углепластіковиє вудилища з додаваннями склопластику. Міцність таких вудок вище ніж у звичайних вуглепластикових , а маса менше ніж у повністю склопластикових вудок . Таким чином найкращим варіантом матеріалу для спінінга зараз є композитний варіант вугле-і скло -пластика .  

Рукоятка.Что стосується рукоятки , то тут слід підбирати вудилища , які будуть зручніше саме для вас. Необхідно спробувати потримати деякий кількість спінінгів , щоб визначити , яке в руці лежить зручніше. Рукоятки бувають одноручні і дворучні . А виготовляються вони з коркового матеріалу або неопренома . Так само , необхідно звернути увагу на якість і розміри катушкодержателя , кількість і стан кілець і т.д.  

Выбираем спиннинг


Дліна.Самие поширені вудилища спінінгів мають довжину від 2 до 3 метрів. Для новачків цілком підійде спінінга хлист 2,4 метра - це сама універсальна довжина. Ну , а взагалі довжина хлиста , вибирається , по-перше , залежно від умов риболовлі . На великих водоймах , краще використовувати довгі вудлища , на дрібних річках або для лову з човна , підійдуть спінінги меншої довжини , до 2 метрів. По-друге , слід приблизно орієнтуватися , що для великої риби буде зручніше користуватися довгим вудилищем , а для дрібної риби - вистачить і короткого хлиста .  

Тест - це так звана потужність вудилища , і вказується в граничному вазі використовуваних приманок. Тест розділяється на 4 класи , який позначається на рукоятці вудилища спінінга :  
I клас - до 10 гр  
II клас - 10-30 гр  
III клас - 30-60 гр  
IV клас - понад 60 гр  
Відповідно для вудилищ , наприклад , з третім класом , не варто застосовувати приманки ( блешня , воблери ) більше 60 грам .  

Строй характеризує вигин хлиста при навантаженнях. буває :  
- Швидкий - гнеться тільки верхня третина хлиста ,  
- Дуже швидкий - вигин у верхній чверті хлиста ,  
- Повільний - згинається рівномірно по всій довжині ,  
- Середній - згинається у верхній частині вудилища.  

Чутливість - це загальна характеристика всіх характеристик спінінга ( матеріалу , довжини , тесту , ладу) і визначається шляхом відчуття дій , що відбуваються з приманкою. Чутливість досить складно визначити, чи не спробувавши порибалити даними спінінгом .

Советуем также посмотреть :

 • фідерні вудилища
 • Покупка спінінга
 • Разновидности карпового удилища
 • Як вибрати фідерне вудлище ?
 • Про один загальноприйнятому омані при виборі вудилища спінінга
 • Як не зламати спінінг ?
 • Як правильно вибрати вудку ?
 • Як вибрати махове вудилище ?
 • Типи поплавочних вудок
 • Вудилища , які ловлять - 2
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2772]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:18 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Практичная скользящая насадка для фидерной ловли
  Если Вы тoлькo чтo начали лoвить фидерoм, предпoчтительнo устанoвить стандартную скoльзящую кoрмушку ...

  » Смотреть онлайн Ловля карпа матчем и фидером
  [hide][/hide]Бывают ситуации, когда рыболову очень хорошо известен водоем. Он провел на не ...

  » Что выбрать: съемные или несъемные протезы
  Чтоб так сказать остановиться на определенном варианте протезирования, нужно, вообщем то, учесть так ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке