Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ сутність риболовлі

Риболовля , кожен під цим словом має на увазі різне: для когось це романтичний час перепровадження , а для кого - єдиний спосіб вирватися з міської суєти , забутися від домашніх проблем і зобов'язань! Тільки на риболовлі людина по-справжньому входить у зв'язок з природою. І все ж , якщо людина вибрала таке собі хобі , він повинен знати бувалі поради рибалки любителя !  
У першу чергу потрібно почати з погоди . Хороший рибалка повинен весь час спостерігати за станом погоди . Адже від того , яка погода надворі залежить багато чого , у тому числі успіх чи невдачі в рибній ловлі на вудлище . Потрібно знати і пам'ятати , що будь-яка риба може по- різному реагувати на коливання атмосферного тиску. Наприклад , при високому атмосферному тиску опускається на глибину , а при низькому навпаки , піднімається ближче до поверхні води. Велике значення , також маю сила і напрям вітру і температура навколишнього середовища. Наприклад , якщо вітер південний , то краще починають клювати теплолюбні риби, зокрема карась , короп та інші. Також на клювання риби впливає різке підвищення або зниження рівня води. Крім того клювання пропадає в дуже жарку погоду або , навпаки , при різкому пониженні температури.  

Сущность рыбалки


Також потрібно знати , яка риба ловитися в даному водоймищі , адже кожна з видів риб любить свою наживку. Ось, наприклад , карась воліє клювати на черв'яка , опариш , тісто або на хліб. У коропа раціон солідніше , наприклад , кукурудза , хліб , тісто , манка , черви. У прикормку використовуйте насіння конопель розпарені .  

Ну ось , з наживкою і снастями ми визначилися , і все ж виникає занепокоєння , як правильно одягнути черв'яка або опариш ? До того ж ще й спінінг подалі потрібно закинути . І тоді нам на допомогу приходить безліч фільмів про рибалку , які в подробицях розкажуть про всі хвилюючі вас питання . Масовість тим відеоогляди про риболовлю вас приємно здивують , до того ж навіть досвідчені рибалки часто переглядають фільм за фільмом , адже у фільмах можна дізнатися багато нової та корисної інформації , використання якої може допомогти у майбутній риболовлі. До того ж дуже цікаві завзятим рибалкам фільми , В яких показують змагання рибалок . Такі змагання на сьогоднішній день отримали величезне поширення і популярність . Під час їх перегляду , можна навчитися новим методикам риболовлі , дізнатися про нові рибних місцях і нюанси лову того чи іншого виду риби ! Найголовніше уважно вивчати кожен фільм , і Ви перетворитеся на досвідченого рибалки!  
Приємною риболовлі!

Советуем также посмотреть :

 • Наживки й підгодовування .
 • Наживки й підгодовування .
 • Кілька секретів вдалої риболовлі
 • Правильне виведення риби
 • Несколько секретов удачной рыбалки
 • ловля тайменя
 • Что взять с собой на рыбалку
 • Як спіймати карася взимку
 • язь
 • Поради рибалкам
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2589]   Автор, Admin\\ 13-01-2014, 11:18 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Практичная скользящая насадка для фидерной ловли
  Если Вы тoлькo чтo начали лoвить фидерoм, предпoчтительнo устанoвить стандартную скoльзящую кoрмушку ...

  » Смотреть онлайн Ловля карпа матчем и фидером
  [hide][/hide]Бывают ситуации, когда рыболову очень хорошо известен водоем. Он провел на не ...

  » Что выбрать: съемные или несъемные протезы
  Чтоб так сказать остановиться на определенном варианте протезирования, нужно, вообщем то, учесть так ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке