Загрузка...

Блог о рыбалке » игры о рыбалке » Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.


игры о рыбалке ~ Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.

На перший погляд , ловля коропа   на новому водоймищі здається малоперспективною . На новому водоймищі важко сказати , де може бути риба в даний момент , особливо , якщо короп ніяк не видає свою присутність , і нам доводилося просто ловити навмання. Ви , швидше за все , проводили багато часу , займаючись проміром дна за допомогою маркера , що лякало рибу , і ви втрачали свій шанс зловити великого коропа .
    Так який підхід до лову буде найкращим , при ловлі коропа на новому , неізвесно водоймі ?
Існує теорія , наведена деякими , дуже хорошими карпятнику , що у рибалки , погано знайомого з новим водоймою , є дуже хороший шанс зловити багато коропів , а в деяких випадках і трофейних риб ! Це відбувається тому , що методи і підходи до лову новачка , будуть повністю відрізнятися від методів лову місцевих рибалок , які постійно ловлять на даній водоймі . Новачки на водоймі , не знайомі з ним, не будуть перебувати під впливом місцевого думки про рибні місця , про краще насадці , і навіть ловлячи рибу там , де ловить більшість місцевих карпятников , вони можуть використовувати приманки , в корені відрізняються від традиційно - застосовуваних на цьому водоймі. І дуже часто місцеві рибалки дуже засмучуються, коли новачки обловлюють їх на водоймах , які вони так добре знають.
Якщо це - то , що дає будь-якому новачкові невеликі переваги на новому водоймищі , тоді це предпологает , що , застосовуючи різні оснащення та приманки , різну тактику лову , ми матимемо позитивний результат на будь-якій водоймі , незалежно від того , чи ловили ви на ньому раніше , чи ні. Так, я погоджуся , що дійсно деякі рибалки платять гроші за те , щоб дізнатися, які приманки карпятники використовують , і на які частіше ловляться трофейні риби на якому-небудь конкретному водоймі , а потім застосовують такі ж . Але я думаю , що незавжди потрібно використовувати ті приманки , на які прийнято ловити на даній водоймі . Якщо значна частина коропів в озері була спіймана , використовуючи певні методи або за допомогою певного типу приманки , то я вважаю , що пора шукати новий підхід до лову на цій водоймі .


Я неодноразово помічав , як багато разів спрацьовував новий для водойми метод лову . Наприклад , я колись засвідчив одного рибалки , який вперше ловив на одному з озер Kingsmead RMC , він викинув у місце лову чотири галона живих личинок на протязі двох годин , також насадив личинок і на волосся. Через дві години він зловив 34 -х фунтового дзеркального коропа - я це знаю тому, що сам допомагав йому зважувати трофей. Але чотири галона личинок , хто ще зробив би це !
Іншим разом , я помітив, як один хлопець загодовують свій свим пелетса , поміщеним в ПВА -пакети , вони всі були одного розміру і форми. Він більше нічим не підгодовував коропа , тільки пелетса в ПВА - пакетах. Пізніше я почув , що коли він ловив в тому ж місці кілька тижнів потому , у нього вийшов самий незабутній вікенд . Він зловив дуже велика кількість коропів , вагою більше 30 -ти фунтів.
Фактично я бачив щось подібне на цей метод лову багато років тому , на озері Larford . Мій партнер з'явився на озері пізно в цю сесію , і вже темніло до того часу , коли він збирав вудилища. У нього не було часу , щоб змінити свої оснастки під дані умови лову . Він вийняв вудилища , на яких вже були пов'язані готові оснастки з насадженими бойлами . Два 10 мм. бойла були окрошени , обесцвечени і навіть трохи запліснявілі . Все ж це були ті самі Бойл, які він використовував на останній сесії на цьому озері в Larford . Він закидав свої оснастки під навислі над водою дерева , і на протязі декількох годин він зловив новий рекорд для цього озера ! Тепер я не думаю , що це було збігом , чи не так?

Как поймать карпа на новом, незнакомом водоймі.


З усіх довгих коропових сесій , які у мене були за ці роки , а також з тих , які я засвідчив , або про які почув , до 80 % були успішними , тому що використовувався абсолютно новий метод при ловлі коропа для кожної водойми . Через такого повороту подій я можу зробити умовивід , що новий підхід до оснащення і приманок може дуже добре працювати при лові хитрого коропа . Так що не бійтеся бути новачками на будь-якому новому , незнайомому водоймищі !
Удачи !

Джерело: http://www.carp-fishing-tactics.com

Советуем также посмотреть :

 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • Как поймать карпа на новом, незнакомом водоеме.
 • Донні бойли або Поп- апи ?
 • Донні бойли чи Піп -апи ?
 • Донні бойли або Піп - апи ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Колонка о карпе от Биг Рика Часть седьмая - "Весна идет, весне - дорог ...
 • розуміння водойми
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2632]   Автор, Admin\\ 26-12-2013, 11:19 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » ГДЕ ИСКАТЬ ЛЕЩА ВЕСНОЙ
  При   большой воде лещ уже уходит с течения, потому сначала месяца на средних и   ...

  » Как сделать правильное и хорошее объявление в интернете
  Составьте контент объявления. Задумайтесь, какая же информация обязана заинтриговать читателя главны ...

  » Сложности ловли на реке
  Трехсотграммовый карась (и клетень) в июне данного года недельку ловился на ограниченном, заросшем ж ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке