Загрузка...

Блог о рыбалке » Ловля щуки на спінінг


--- ~ Ловля щуки на спінінг

Читайте первыми интересные новости Константиновки на сайте http://konstantinovka.in.ua/novosti .

Щука активне в перебігу всього дня , тому і ловити її можна в будь-який час доби. Однак , необхідно враховувати , що якщо ви розраховуєте на велику особина , то краще це заняття починати рано вранці. Якщо погода видалася вітряної, то риболовлю успішніше проводити в дообеденное і післяобідній час світлового дня . Взагалі щука краще ловиться в погоду похмуру (добре б , якщо це буде дощик ) .

Ловити допустимо , як спінінгом , так і донної або поплавцевою вудкою , гуртками або доріжкою. Рибалками «зі стажем» помічено, що взимку ефективніше лов , якщо використовувати блешню , а не брати на живця .
Тепер зупинимося конкретно на специфіці лову на спінінг . Як і при будь рибалці , насамперед, зрозуміло , необхідно вибрати оснастку . Вибір спінінга для лову щуки необхідно робити насамперед за умовою його маси. Добре використовувати спінінг масою не менше 3 -х кг (до 6 кг) , волосінь товщиною 0,5 мм і довжиною 100 метрів , металеві або жилковому повідці .
Приманки для лову щуки

В якості приманки найбільш вдячною стане універсальна блешня , тому що вона ритмічно обертається , а також залучає рибу блискотінням ( твістори та воблери також годяться ) . Говорячи про блешнях , необхідно зауважити , що великі особини в цьому плані досить « не капризний » і нерозбірливі . Головне , щоб це була добре коливається приманка.
Кращими місцями для лову щуки на спінінг зарекомендували себе водойми , розташовані за рівнем нижче шлюзів і вири з не швидким плином . При лові блешню необхідно вести по краях такого перебігу .
Найкращим часом для лову буде період з березня по початок листопада.

А особливо багата на улов рибалка під час весняного жора риби ( 15 дн. Після нересту) . Ловля щуки на спінінг восени благодатніша буде на віддалених водоймах. При настанні похолодань щука йде на глибину . Тому для осінньої ловлі доцільно вибрати спінінг «по- жоще ».
Техніка лову щуки на спінінг

Бажано , щоб закидаючи блешні рибалка потрапляв над порогами і повз корчів , або в борозни проток. Блешню необхідно вести у самого дна. Коли довгоочікуваний клювання трапився , головне дотримати наступні правила підсічки і виведення.

Так , рибалка повинен врахувати , що велика особина робить активний опір і , як годиться , справжньому хижакові , легко не здасться . Тому наберіться терпіння (особливо , якщо риба заляже на дно) і дійте акуратно , але наполегливо. Багор або подсачка - найкращі помічники в цій боротьбі ! Або можна брати змором , тобто водити особина доти , поки вона не вимотати і «не помилиться » , перевернувшись . Тоді зволікати не можна - швидко і міцно вхопилася рибу за голову і з силою витягніть .
І доброї Вам риболовлі !

Советуем также посмотреть :

 • Як зробити ловлю щуки на спінінг ефективніше ?
 • Ловля щуки на спінінг
 • ловля щуки
 • Як ловити судака в осінньо -зимовий період
 • Щука - цариця російських річок і озер
 • Ловля щуки на жерлиці
 • Ловля щуки восени .
 • Ловля осінньої щуки на спінінг
 • Ловля щуки вночі
 • Ловля миня у весняні місяці
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2589]   Автор, rubak 20-11-2013, 10:06 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Пластикові пробки : поробки для дітей
  з не потрібних пробок від пластикових пляшок можна виготовити оригінальні пластикові пробки поробки ...

  » Как ловить леща осенью.
  В данной статейке  речь пойдет о  интересной ловле леща осенью. Лещ по собственной сущност ...

  » Як убезпечити будинок від пожежі
  Не так давно бачив як горів будинок. Вночі, в штилевую погоду, полум'я піднімалося вище дерев! Стра ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке