Загрузка...


Саморобка квітка   - Це найкращий вихід із ситуації, коли немає можливості подарувати справжні живі квіти. Звичайно, їх можна зробити не тільки для того, щоб комусь подарувати. Штучні квіти також стануть відмінною прикрасою для вашого будинку. Крім того, процес їх виготовлення допомагає розвинути уяву і творчі здібності у дітей. Тому сміливо підключайте до роботи своїх нащадків.

 

поделки - цветы


Вироби своїми руками квіти   можна створити кількома способами. Великою популярністю користуються квіти з бісеру, паперу, тканини, шкіри, мережива, пряжі, пластикових пляшок тощо


Падалка квітів з паперу . Найкраще для виготовлення паперових квітів використовувати кольоровий папір або кольорові стікери. І почати варто з виготовлення ромашки.

 

поделки - цветы


Від блоку стікерів відокремте один листочок, позначте на ньому центр. Візьміть циркуль і начерnіте коло. Його діаметр повинен становити половину радіуса самої квітки. За допомогою ножиць надріжте пелюстки, кожен з яких притисніть до центру квітки. Останній пелюстка спочатку зігніть, а потім розігніть, вкладіть останній пелюстка під 1-ий, злегка розгорніть пелюстки. Отриману ромашку розфарбуйте фарбами або фломастерами. Вироби з паперу - квітка   ромашка готовий!


Падалка квіти з паперу   ви можете зробити і шляхом складання листка за схемою. Це так звана техніка орігамі. Вона досить проста, тому створити свій перший букет квітів зможуть навіть діти. Почати можна з тюльпанів, а тому вже перейти до більш складних варіантів - трояндам, клематисам і т.д. Також ви можете спробувати зробити « Орігамі. Квітковий куля ».

 

поделки - цветы


Якщо ви хочете доповнити свій образ незвичайними прикрасами, то спробуйте створити квітка в техніці канзаши. Традиційно вони виконуються з атласних стрічок, а якщо бути більш точними - то з квадратиків шовкової тканини, які за допомогою спеціальних щипців згортаються певним чином. З одного шовкового клаптика можна створити один пелюсток. Наприкінці всі виготовлені пелюстки склеюються між собою рисовим клейстером або з'єднуються кількома стібками шовкової нитки. Це найпростіший варіант створення квітки в цій техніці. На виготовлення складних, справжніх квітів канзаши потрібно багато часу.


Якщо ви хочете зробити з квітки-канзаши заколку або брошку, потренуйтеся робити пелюстки. Найкраще навчатися на великих пелюстках, згортаючи їх з квадратів розміром 5 * 5 см. Якщо ви освоїте цю техніку, можете переходити до виготовлення пелюсток меншого розміру.

 

поделки - цветы


Існує 2 види пелюстків: гострі і круглі. Давайте розглянемо, як виготовляється кожен з них. Отже, для створення гострого пелюстки вам знадобиться квадратний клапоть атласної стрічки. Візьміть її в руки і зігніть навпіл по діагоналі, а потім ще раз і ще раз. У результаті у вас повинен вийти багатошаровий трикутник. Кут, в якому сходяться всі кінці атласної тканини, оплавьте запальничкою і притисніть пінцетом, щоб з'єднання як слід скріпить. Тупий кут злегка подрежьте і потім також оплавьте і стисніть. Зробіть кілька таких заготовок пелюсток, після чого наніжіте їх на нитку. Порожнечу в середині квітки замаскуйте слабкий декоративної гудзиком або бусинкою, посадивши їх на клей.

 

поделки - цветы


Як зробити канзаши   круглий пелюстка. Початок роботи також полягає в тому, що квадрат атласної тканини складається по діагоналі навпіл. Гострі бічні кути опустіть вниз до тупого кутку і з'єднайте їх між собою за допомогою запальнички. У результаті у вас повинен вийти квадрат. Заготівлю переверніть, бічні кути з'єднайте між собою, притягнувши їх ближче до центру квадрата і закріпивши запальничкою. У закінченні фігуру складіть по вертикалі навпіл, переверніть, отриманий квітка розправте. Як тільки ви наберете необхідну кількість пелюсток, зберіть їх між собою таким же способом, що і гострі пелюстки.


Захоплюєтеся бісером? Що ж створити квітка, використовуючи схеми бісероплетіння, також досить легко. Плетуться вони різними способами і техніками. Для роботи необхідно підготувати наступні інструменти і матеріали:


- Бісер
- Дріт для обплетення
- Дріт для стержня і для нізанія
- Пінцет
- Капронові або віскозні нитки
- Ножиці
- Кусачки


За допомогою схем, у великій кількості представлених в інтернеті, можна створити самі різні квіти: фрезії, троянди, гарденії, ромашки, тюльпани. Найпростішу схему створення квіткової пелюстки освоїть навіть починаюча рукодільниця. Для цього потрібно відрізати шматочок дроту, на середину нанизати три бісеринки. Правий кінець потрібно провести назустріч лівому кінця, рухаючись через 2 верхні намистинки. Далі на лівий кінець наберіть 4 бісеринки і пропустіть через них правий кінець. Збільшувати кількість бусинок потрібно залежно від ширини пелюстки. Дійшовши до середини, кількість бусинок потрібно поступово зменшити. Кінці дроту обрізати не потрібно, з їх допомогою ви будете з'єднувати пелюстки між собою. Середину квітки прикрасьте великий бусинкою. Таким же способом створіть листки для квітки. Наприкінці на відрізок дроту наніжіте намистинки і з'єднайте стрижень з листками, а потім з квіткою. Кінці дроту акуратно обріжте і сховайте. Після того, як ви освоїте основну техніку бісероплетіння квітів, спробуйте « Бісероплетіння квітів. Орхідея ».


Ви також можете створити поробки з квітів . Використовувати можна, як живі, так і засушені квіти. В результаті ви можете отримати цікаві картини і панно, які прикрасять стіни вашого будинку. Падалка з квітів   також дуже люблять робити діти.
 

Советуем также посмотреть :

 • Найнезвичайніші поробки
 • Вироби з білого паперу для дітей
 • Дитячі вироби з ватних дисків
 • Поделки из бутылок для огорода
 • Найкращі саморобки для дітей влітку
 • Оригінальні вироби з коліс для дачі
 • Пластикові пробки : поробки для дітей
 • Садові вироби своїми руками : найкращі ідеї
 • Робимо вироби з компакт - дисків
 • Найцікавіші схеми виробів для дітей
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+3510]   Автор, Admin 18-03-2011, 09:30 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Прогулка по озерам (Ирландия, оз. Корет. Щука, форель)
  Одна из серий ''Прогулка по озерам'' канала Дискавери. Рыболовы Matt Hauyes и Jim Glynn продемонстри ...

  » Заземление для городской квартиры.
  Ежели вы живете в же городской, обустроенной квартире, с электрощитом возле же лестничной площадки, ...

  » Ужение в проводку зимой
  Любой рыболов в особенности скучает по собственному любимому способу ловли и пытается продлить эту р ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Выгодный прокат автомобиля в Карелии
  Вы по делах приехали в Карелию и вам нужен автомобиль для быстрого перемещения - лучший вариант это ...

  » Роторная Косилка - Насадка Для МотоблокаРоторная Косилка - Насадка Для Мотоблока
  Роторная косилка – это агрегат сельскохозяйственного назначения. С ее помощью можно производит ...

  » Выбор хостинга и домена
  Домен — имя вашего бизнеса. Предварительная необходимость купить домен может возникнуть ещё за ...

  » Кто вам покрасит дом
  Хотите обновить свой дом внутри и снаружи. В этом вам поможет полная покраска. Но такую работу само ...

  » Рукоделие из атласных лент
  Aтлacныe лeнты – oдин из camых дocтyпных и эффekтных maтepиaлoв, любиmый и иcпoльзyemый mнoги ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке