Загрузка...

Блог о рыбалке » Риболовля в лютому


--- ~ Риболовля в лютому

Рыбалка в феврале

Зимова риболовля в лютому   на перший погляд може здаватися нічим не примітною і одноманітною, але все ж риболовля в останній місяць зими значно відрізняється від січневої і тим більше грудневої.
У лютому вирішальним фактором успішної риболовлі була і буде погода. Значні перепади температури від майже лютих морозів до відлиги, хуртовини, та й ще деякі «примхи погоди» роблять рибалку в лютому справжнім випробування для всіх любителів підлідного лову.
Погода не тільки робить дискомфортним перебування рибалки на водоймі, а й значною мірою впливає на поведінку риби.
Однак, за 28 (або 29) днів у місяці, ну просто не може бути не одного дня, коли «і дух в своєму розпорядженні і погода дозволяє» якісно порибалити, та ще й встановлено факт, що більша частина істинних трофеїв зимової риболовлі потрапляють в садки рибалок саме в лютому.

Окунь в лютому , Як і в інші місяці зими, ловиться відмінно на мормишку і поплавкову снасть в основному з насадкою мотиля. Слід згадати про ефективність використання дрібних блешень або балансирів, в цей період на такі приманки відмінно «вистрілює» великий окунь або «горбач» (простонародне його назва).

Щука в лютому   відрізняється тільки в дні відлиги і частіше вечорами, хоча і по ранку, якщо мороз відпустив з вечора, можна непогано «відловити». Класика щучих снастей працює в лютому як ніколи: жерлица і живець, а для активної лову можна сміливо застосовувати найкращі блешні.

Минь в лютому   складе значну частину улову вмілого рибалки. У другій декаді лютого у миня відбувається справжній жор, звичайно ж пов'язано це з минулим першим підлідним нерестом. Кращий час для лову миня в лютому - пізній вечір. Для лову миня в цей період краще використовувати Живцова снасть або блешню.

Судак у лютому , Так само як і всі хижі риби, активізується тільки в гарну погоду, вранці і ввечері. Кращою снастю для лову судака буде звичайно звичайна блешня.

Плотва в лютому   веде себе більш адекватно в плані клювання, її добре приманює підгодовування, а триматися у підгодованого місця вона здатна тривалий час, головне не забувати планомірно і невеликими порціями підсипати корм в лунку. Ловити плотву слід на звичайну вудку з кивком, а в якості насадки використовувати будь-яку тваринну наживку: мотиля, опариша і т.п.

Лящ в лютому   складає конкуренцію вже згаданої плотві, тобто в плані підгодовування, наживки для ляща практично підійде теж, що і для плотви. Клювання ляща, швидше за все, буде або однозначним, або відсутні взагалі.

Залежно від погодних умов і місця часто в уловах рибалок можуть опинитися й інші види риб: йорж, чехоня, густера, а так само карась і т.д.

Рибалці слід пам'ятати, що в закритих водоймах до кінця зими риба відчуває значну нестачу кисню у воді, а це значить що вона буде бродити по всій водоймі в пошуках «ковтка чистого повітря» і може просто не звертати увагу на всілякі приманки і прикормки «викладені Вами на показ ».
Інша справа якщо лов передбачається на відкритому водоймищі з проточною водою: найімовірніше рибу Ви знайдете в поблизу відкритих ділянок води і приток.

Советуем также посмотреть :

 • Як ловити судака в осінньо -зимовий період
 • Ловля плотви в різні пори року (коротко )
 • Осіння ловля миня .
 • Видео: Ловля налима осенью на Оке
 • ловля щуки
 • Видео: О ловле налима в Сибири
 • Щука - цариця російських річок і озер
 • Ловля щуки на спінінг
 • Ловля налима зимой
 • Як ловити ляща ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2324]   Автор, Admin 5-08-2013, 15:06 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Фідер і пікер на річці з берега і з човна
  Особливості лову фідером на річці полягає в тому , що сам фідер використовується більш важкого класу ...

  » Ловим на пульку-зеркальце
  Для ловли в более глубоких и засоренных корягами местах речек и озер с жестким низом, в каком месте ...

  » Вот в чем вопрос - Отпустить или зажарить?
  «Рыболовный спорт шaгaет вперед семимильными шaгaми…» - перефрaзируя знaменитую ф ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Роторная Косилка - Насадка Для МотоблокаРоторная Косилка - Насадка Для Мотоблока
  Роторная косилка – это агрегат сельскохозяйственного назначения. С ее помощью можно производит ...

  » Деревянные лестницы от Рfwood
  Лестница из дерева – это не только «сооружение в виде ряда ступеней для подъёма и спуска ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » Выбор хостинга и домена
  Домен — имя вашего бизнеса. Предварительная необходимость купить домен может возникнуть ещё за ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке