Загрузка...

Блог о рыбалке » нерест плотви


--- ~ нерест плотви

Нерест плотвыПлотва нереститься, як правило, в кінці квітня, при температурі води не менше 10 градусів. У цей час на березі починають розпускатися бруньки. Метання ікри в річці відбувається не дуже далеко від берега в затонах, в гирлах річок, затоках серед рослинності або на течії. В озерах ж плотва відкладає ікринки на стару траву або у кореневищ кущів у прибережній зоні.

Нерест плотви або де шукати рибу по відкритій воді навесні? У весняну пору, плотву можна відшукати близько водосховищ, озер. Як правило, після розтину річок, риба тримається недалеко від берега. Вона часто виходить на заплаву, у заплавні озера і в стариці. Після чого, разом з тим, як піднімається вода, плотва переміщається на нерестовища для подальшого розмноження. З моменту початку льодоходу і до того, як почнеться нерест плотви, риба буде постійно переміщатися. Ловити її у відкритій воді можна почати з невеликих річок, де вода тільки починає прогріватися і очищатися. Саме в такі річки плотва заходить на нерест. На початку, потрібно ловити плотву біля гирл, а вже з потеплінням можна почати переміщення для лову вгору щодо перебігу, але не потрібно заходити далі, ніж 20 кілометрів від гирла. Краще всього, якщо ви виберіть затишне містечко у суводях, заток або протока зі слабким плином, де рибам може відпочивати в черговий марафон перед стартом. Найкращою глибиною для лову плотви є глибина до двох метрів на прибережній кордоні, підводної рослинності. Вимітати повністю всю ікру, плотва тримається всюди, крім, хіба що, бистрин. Але, як тільки з'являються перші сліди трави, пливе в протоки, затоки і затони, а, якщо таких не знаходить, рухається в ями, де слабке протягом, до купалень або мостам.

Нерест плотвы


На що може клювати плотва навесні?

Нерест плотви дає великі можливості для упіймання цієї примхливої Для результативної риболовлі, варто взяти мінімальний набір насадок. Плотва клює на хробака, тісто, опариша, батон і мотиля. Цей арсенал повинен врятувати вас практично в будь-якій ситуації. Але не варто і забувати про такі важливі для кожного рибалки наживки, як личинка бабки, ручейник - іноді саме вони дають хороші результати.

Погода і клювання плотви.

Навесні, плотва починає «добре йти» з прогріванням води до 8 градусів і триває ще протягом двох тижнів. Поклевки в цей період, найчастіше, дуже рішучі і чіткі. Плотва жадібно захоплює всі запропоновані їй приманки.