Загрузка...

Блог о рыбалке » Як відокремити ікру горбуші від плівки


--- ~ Як відокремити ікру горбуші від плівки

Как отделить икру горбуши от пленкиІкру разом з горбушею можна зустріти на прилавках багатьох продовольчих магазинів. Звичайно, оптимальний варіант - це засолити ікру, але тут постає одна проблема: як відокремити ікру окрайця від плівки правильно.

Ікра у горбуші досить великого розміру. Тому найкращий спосіб її відділення - промити її водою через сито. Для цієї процедури, нам знадобляться:

• Вилки

• 2 сита

• 2 великих тазу або миски

• Вода

Як відокремити ікру горбуші від плівки: докладна інструкція

• Беремо два сита. Один з яких повинен бути з осередками такого обсягу, щоб ікринка змогла досить вільно в нього проходити. Друге сито повинно бути з маленькими отворами. Способи обробки лососевої ікри, як правило, приблизно однакові. Сито з великими осередками потрібно поставити на дно миски або тазика. Посуд варто вибирати емальовану або пластмасову. Краще не використовувати алюмінієві миски. До вилкам так само є вимога, переважніше, якщо вони будуть виконані з нержавіючої сталі.

• Почніть витягати ікру. Вона знаходитиметься в плівковому мішечку. У цьому випадку, з усією акуратністю піддіньте плівку за допомогою виделки і розпоріть мішок. Намагайтеся, щоб ікринки не зашкодить. Викладіть всю ікру в сито і розподіліть її рівними шарами.

• Потім, залийте шари ікри холодною, чистою водою. Сито не повинно при цьому бути повністю під водою. Нехай ікринки вільно плавають. Єдина вимога, вони не повинні потрапляти в таз через верх, в іншому випадку вся проведена процедура втратить будь-який сенс, тому що над стінками точно так само пропливуть і непотрібні частини. Намагайтеся поводитися з ікрою обережно, не тиснути ікринки. Перемішайте всі вміст сита. Згустки крові, великий сміття, а також частина плівок, як правило, відокремляться самі по собі. Якщо цього не відбувається, приберіть їх за допомогою виделки.

• Виконавши попередню процедуру, візьміть дрібненько сито. За допомогою нього, процідіть всю ікру в іншу миску. Воду поміняйте на свіжу. Промийте ікру вже безпосередньо в тазі до того моменту, як промивна вода не стане повністю прозорою і чистою, а поруч з ікрою НЕ БУДЕ сміття, згусток і плівок. Викиньте мертві ікринки. Їх помітити досить легко, так як вони мають коричневий або білий окрас. Після цього, переконайтеся, що ніякого сміття більше немає, вода повністю прозора, і можна викладати ікру в посуд для засолювання.

Как отделить икру горбуши от пленки


Как отделить икру горбуши от пленки


Как отделить икру горбуши от пленки


Как отделить икру горбуши от пленки


Как отделить икру горбуши от пленки


Как отделить икру горбуши от пленки


Как отделить икру горбуши от пленки