Загрузка...

Блог о рыбалке » Где зарегистрировать лодку?


--- ~ Где зарегистрировать лодку?

Где зарегистрировать лодку
Виходячи з Наказу, датований червнем 2005 роки про затвердження правил реєстрації державою маломірних суден, які піднаглядні Держінспекції по маломірних суднах Міністерства Російської Федерації з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків стихійних лих, надзвичайних ситуацій на сьогоднішній день реєстрації підлягають майже всі судноплавні засоби з вантажопідйомністю понад 220 кілограм, в тому числі і надувні човни.

Де зареєструвати човен, і які човна можна реєструвати? За наказом № 500, реєстрації підлягають надувні човни з потужністю до 75 кінських сил, судна прогулянкові з місткістю до 12 осіб незалежно від їх потужності, а також всі моторні човни з двигунами, моторні надувні човни незалежно від інших характеристик і вантажопідйомності. Питання реєстрації човна повинен бути вирішений протягом, не більше 10 діб з моменту її придбання, або прийняття у спадщину або в дарунок. Надувні човни без човнового мотора і вантажопідйомністю менше, ніж 220 кілограм реєстрації за паспортом не підлягають. Моторні надувні човни повинні бути зареєстровані незважаючи на те, який у неї тип двигуна.


Где зарегистрировать лодку


Де зареєструвати човен, і які документи для цього потрібні?

Процес реєстрації човна повинен проходити в найбільш близькому до місця проживання відділенні ГІМС і зобов'язує громадянина - власника човна мати при собі всі необхідні встановлюють документи: договір дарування чи купівлі-продажу, технічний паспорт, генеральна довіреність і пр. Крім документів на човен, потрібно, щоб власник надав посвідчення особи, квитанцію за оплату державного мита за видом судна, ІПН.

Якщо плавальний засіб з моменту купівлі вже було піддано якомусь втручанню, наприклад, ремонту та вже була проведена заміна основних складових, потрібна в обов'язковому порядку довідка про те, що судно зазнало технічні роботи й огляд, при цьому відповідає всім необхідним вимогам безпеки. В случае, если происходит регистрация надувной моторной лодки, нужно иметь на руках два паспорта - на лодочный мотор и на надувную лодку. Дані заносяться в спеціальний судновий квиток, в якому вказують бортові номери після того, як реєструється човен. Також, що стосується реєстрації надувних човнів в Росії, Держдума прийняла закон, який скасовує реєстрацію суден з масою більше 200 кг і потужністю двигуна вище 10 кінських сил. До категорії суден невеликої вантажопідйомності можна віднести надувні човни з підвісним човновим мотором. Для відпочинку на водоймі і рибалки.