Загрузка...

Блог о рыбалке » Зимова ловля щуки


--- ~ Зимова ловля щуки

Зимняя ловля щуки
Щука - дуже індивідуальна риба. Вона займає у водоймах конкретне місце і територію свою починає освоювати, досягаючи певної ваги і віку. Щука живе особобленно, не набравши ще й 50 грам у вазі. Однак, якщо водойма має сильну концентрацію щук, вони конкурують між собою і їх пошук у цьому разі власного місця проживання затягується на непределенний термін.

Основные точки водоемов, заняты уже созревшими видами экземпляров, а молодая щука должна гулять в прибрежной полосе. Найчастіше, щука вибирає місця з хорошим мікрокліматом, поруч з очеретом, тобто з високою проточностью, високим вмістом кисню.

Зимова ловля щуки, та й взагалі будь-яка її піймання залежить від погодних умов та режиму лову. Як правило, найкращі результати у водоймах встановлюються під час встановлення льоду (орієнтовно в листопаді, а також у грудні) і під час танення (у середині березня). Во время глухозимья щука может впасть в оцепененное состояние на круглые сутки и даже недели находиться без двигательных действий. Трохи растребушіть її і відвести з такого стану зможе тільки відлига з південно-західними вітрами, що іноді супроводжується слабкими опадами - снігом і дощем. Черево і зябра спійманих риб в цей час засипані паразитами різного роду.


Зимняя ловля щуки


Частина жерлиц потрібно в обов'язковому порядку ставити на глибині, а іншу - на мілині. Тільки в такому випадку протягом декількох годин при хороших погодних умовах і після доби за несприятливих, можна з впевненість сказати, на якій глибині знаходиться щука.

Если зимняя ловля щуки проходит там, где обитают более мелкие экземпляры – на мелководье или в прибрежной зоне, и концентрация рыбы достаточно высока, нужны очень активные поиски, связанные с переносом жерлиц на другое место. Если же жерлицы простояли больше часа, а в береговой зоне не было ни одной поклевки, надо поменять участок ловли.

Практично це означає, що просто необхідно перенести жерлиці метрів на 14-22 метрів. Якщо ви знаходитесь на досить глибоких частко водойми, до перенесення жерлиц треба підходити обережно. Якщо клювання прходить в декількох лунках, при цьому ще ловиться великий хижак, а варті жерлиці поруч «мовчать», то встановлювати заново інші жерлиці в це місце не потрібно. Краще встановлювати їх в інші, в більш перспективні місця.