Загрузка...

Блог о рыбалке » Як ловити ляща ?


--- ~ Як ловити ляща ?

Как ловить лещаГоловною особливістю в поведінці ляща в стоячих водах є те, що протягом доби риба не стоїть на місці, а здійснює міграцію. Лящ не стоїть на місці, він переходить з одного місця на інше. Цей важливий факт потрібно враховувати, відповідаючи самому собі на питання: як ловити ляща? На дрібних водах лящ найчастіше знаходиться вдень, ввечері і вночі. У цей час він харчується. Вдень же лящ віддає перевагу запливати в більш глибокі у водоймі місця. Если рыбалка происходит летом, и летний день выдался не особо жарким, а погода достаточно хмурая, то лещ может весь день пробыть на территории мелкой воды. У разі, якщо погода різко змінюється, лящ може взагалі цілий день не покидати ями.

Шукати ляща слід в ямах, де досить глибоко, так як лящ досить хитра риба і пересувається, в основному по глибоких ділянках. З цієї ж причини ляща не слід шукати в тих ямах, які відокремлені від головних вод мілководдям. Лящ водиться там, де підводний западина близько підходить до берега і з'єднується з основними ямами і западинами на глибині. У цьому місці, лящ вже точно вийде з укриття, щоб підкріпитися. Саме тут і треба його ловити. Отже, відповідь на питання: як ловити ляща, простий. Потрібно просто вивчити рельєф дна і грамотно вибрати місце для лову.

Варто так само більш докладно зупинитися на техніці лову ляща. Здавалося б, підгодовування може бути будь-який. Але не все так просто. Не забудьте про правило заходи. Краще не догодувати, ніж перегодувати. При правильному підході, лящ стане для вас вдалою здобиччю.

Как ловить леща


Отже, ви вирушили на риболовлю за лещом.

По-перше, закидайте від двох до чотирьох кульок підгодовування. У розмірі такі кульки не повинні бути більше 6-8 сантиметрів діаметром.

По-друге, у вас є тільки півтори години, щоб визначити поведінку ляща. Якщо за весь період клювання лящ не потрапляє на гачок, а клює виключно плотва, потрібно не чекати, а робити повторне закидання прикормки. Якщо ж у ляща немає настрою виходити на мілководді, і ви чекаєте дуже довго, тоді, що робити, ловіть плотву.

По-третє, якщо на вудку попадається лящ, намагайтеся його вивести від місця підгодовування риби. Виводьте його убік. Варто поводити рибу колами, як можна далі від місця прикорму. Намагайтеся його потомить, не поспішаючи витягуйте з води, щоб у нього залишилося, як можна сил на опір і останній ривок.