Загрузка...

Блог о рыбалке » «Рибний союз


--- ~ «Рибний союз

altСпілка підприємств рибного господарства і аквакультури «Рибний союз»   відвідав найбільшу в світі виставку European Seafood Exposition (ESE) і Seafood Processing Europe (SPE).

 

Найбільша виставка (більше 1500 компаній-учасників) риби та морепродуктів European Seafood Exposition (ESE)   щорічно проводиться в Брюсселі (Бельгія). Напрями European Seafood Exposition 2009 - свіжа риба і морепродукти, консерви та заморожена риба, супутні товари (упаковка, спеції та приправи для свіжої риби та морепродуктів). Паралельно з виставкою European Seafood Exposition (ESE) делегація «Рибного союзу»   відвідала виставку Seafood Processing Europe (SPE) , Присвячених тематиці обробки та переробки свіжої та замороженої риби та інших морепродуктів, а також зберігання, перевезення, охолодження та заморозки цих продуктів.

 

Делегація «Рибного союзу»   взяла участь у відкритті та презентації першої масштабної російської національної експозиції в рамках виставки (ESE), на якій були представлені досягнення та перспективи розвитку рибогосподарського комплексу Росії. У середині першого дня роботи делегація «Рибного союзу» була присутня на підписання Угоди між урядом РФ і Європейським Союзом про співробітництво в галузі рибальства та збереження водних біологічних ресурсів Балтійського моря.

Учасники   «Рибного союзу»   відвідали конференцію з питань загальної політики ЄС у галузі рибного господарства. А також, були присутні на проведення російсько-норвезької презентації на тему "Успішний досвід управління спільними запасами Росії та Норвегії в Баренцевому і Норвезькому морях" і презентації міжнародної рибогосподарської виставки «Interfish», щорічне проведення якої на території Росії ініціювало Росриболовство і яка вперше відбудеться з 19 по 22 жовтня 2009 р. в Москві.

 

На думку виконавчого директора «Рибного союзу», члена Громадської ради при Росриболовства Сергія Гудкова, участь у виставці та діловій програмі дозволило не тільки розширити кругозір, побачити нові технології, продукцію та послуги, ознайомиться з якісним і різноманітним асортиментом рибопродукції і морепродуктів, а й дало можливість для проведення ділових переговорів, розширення ділових контактів та укладання взаємовигідних контрактів. «Рибний союз» провів переговори про подальшу співпрацю з діловими колами Норвегії, Данії, В'єтнаму та іншими країнами Європи та Азіатсько-Тихоокеанського регіону, на предмет постачання безпечної та якісної продукції відповідає міжнародним і російським стандартам.

Керівник інвестиційно-аналітичної групи «Рибного союзу», член Громадської ради при Росриболовства Тимур Мітупов зазначає, що це виставка є по суті еталоном проведення великої міжнародної спеціалізованої рибної виставки. На його думку, основним досягненням цієї виставки є її комплексний підхід до відображення специфіки всіх аспектів функціонування та розвитку рибного ринку.

 

На даній виставці можна було не тільки ознайомиться з новим асортиментом рибопродукції і морепродуктів, а й дізнатися нові досягнення в області розвитку та удосконалення виробничого та технологічного обладнання, нові технології та послуги з випуску якісної і різноманітної рибопродукції і супутніх товарів. У рамках виставки була проведена розширена і пізнавальна ділова програма, яка включала в себе заходи по ознайомленню з новими послугами з організації вилову, переробки, виробництва, логістики, реалізації, реклами і просування продукції, послуги надаються міжнародними фінансовими інститутами, зокрема кредитування, проектного фінансування , страхування та лізингу.

На загальну думку членів «Рибного союзу», відкриття нашої вітчизняної експозиції на виставці ESE в Брюсселі, і подальше перейняття позитивного досвіду в організації та проведенні такої виставки та ділової програми, послужить запорукою успіху в організації та проведенні у жовтні 2009 р. нашої міжнародної виставки « INTERFISH ».

 

За матеріалами: foodnewstime.ru

Советуем также посмотреть :

 • Міжнародна рибогосподарська виставка INTERFISH
 • Крайний "умоляет" посетить InterFISH
 • Змішана російсько - ісландська комісія проведе чергову сесію з 19 по 22 жов ...
 • Россільгоспнагляд - продовжив терміни ввезення риби з Китаю , США та Казахс ...
 • Российские и вьетнамские ветеринары нашли общий язык
 • У Росії знизилися споживчі ціни на рибне філе і ікру лососевих риб
 • Міністри рибальства країн Північної Атлантики зберуться в Калінінграді
 • Ввезення мойви до Росії буде обкладатися митом
 • "Скандинавия" собрала "круглый стол" по рыбному рынку У ...
 • Норвегія починає трирічну програму з просування оселедця та лосося на ринку ...
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1665]   Автор, Admin 5-02-2011, 19:03 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Современный дом - Как построить
  Пред тем, как начинать к возведению дома, нужно приготовить план возведения. Все идеи обязаны быть с ...

  » Почему выгодно покупать мебель на заказ?
  Поскольку чтение книг не выходит из моды, остаются все время востребованными библиотеки. И даже совр ...

  » Весенняя густера - Прикормка.
  Базу моей обычной прикормки для ловли весенней густеры в низовье стариц сочиняет смесь пшенной и гор ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Кроссовки для мужчин и женщин
  Что для Вас самое главное в обуви? Удобство, качество, дизайн? Для нас все это является основным. В ...

  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Великолепный отпуск в солнечном Бари, Италия
  Мечтаете о прекрасном отдыхе на берегу моря, но не знаете, как правильно всё организовать? Тогда вы ...

  » Ветеринарная клиника Тюмени
  Когда болеют люди - они могут сказать что у них болит. А когда болеют животные - это видно только п ...

  » Выгодно или невыгодно строить каркасные дома?
  Увеличение цен на стройматериалы привело к тому, что многие люди стали рассматривать каркасное строи ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке