Загрузка...

Блог о рыбалке » Ловля мирной рыбы (плотвы, карася и подлещика) поздней осенью.


--- ~ Ловля мирной рыбы (плотвы, карася и подлещика) поздней осенью.

Велика частина рибалок закривають сезон лову по відкритій воді в другій половині жовтня. І даремно. Як показує практика, можна успішно рибалити і в цей період. При цьому з цілком зрозумілих причин певні обмеження накладають погодні умови. Найбільш сприятливими будуть безвітряні дні з максимальною денною температурою вище +5 градусів. Однією з умов успішної риболовлі є правильний вибір снасті - вона повинна бути максимально тонкої і чутливої. Основна волосінь - 0.08 - 0.12, повідець - 0.06 - 0.1, поплавок - 0.5 - 1.5 грама.  
Ловля мирной рыбы (плотвы, карася и подлещика) поздней осенью.
Основним об'єктом лову в цей період (хижих риб, таких, як окунь, щука ми не розглядаємо) є плотва - одна з найбільш поширених риб середньої смуги Росії. Успішно ловити її можна протягом практично всього року (за винятком періоду нересту). Пізньої осені воліє замулені ділянки з глибиною від 2 до 4 метрів. У ясні теплі дні може виходити на більш дрібні глибини. Якщо знайдете таке місце, де зазначена глибина поєднується з закоряженних або залишками підводної рослинності, можете бути впевнені практично на 100%, що плотва там є. Краща насадка - мотиль, іноді - манна бовтанка, до початку листопада можна спробувати ловити на опариша, але в цілому краще всього показує себе все-таки мотиль. На мій погляд, підгодовувати слід по можливості чистим мотилем, перемішаним з прибережної землею. Від застосування інших підгодовувань краще відмовитися. Бажаний час лову - день, з 12 до 16 годин. Плотву можна ловити по відкритій воді до самого льодоставу.  
Ловля мирной рыбы (плотвы, карася и подлещика) поздней осенью.
Крім плотви, в цей період можна ловити карася і ляща (подлещика). Крупний лящ в цей час року, як правило, вже скотився у зимувальні глибокі ями (часом до 10 метрів), тому ловити його досить важко, а от дрібний (подлещик) у відносно теплі сонячні дні інколи виходить на доступні навіть для махової вудки прибережні ділянки глибиною близько 2 (і навіть менше) метрів. Насадка - мотиль, черв'як. Прикорму - аналогічно плотві - чистий мотиль, змішаний з прибережним грунтом. Карась за своєю природою риба досить теплолюбна. Раніше взагалі вважалося, що з другої половини жовтня і до весняного прогріву води до 8-10 градусів карась впадає в сплячку. Однак сучасна практика лову цієї риби показує, що це далеко не так; карась взимку якщо і «спить», то абсолютно не у всіх водоймах, а от те, що він продовжує харчуватися щонайменше до тих пір, поки у воді достатньо кисню ( тобто до приблизно до середини зими) - факт. До настання льодоставу його цілком можна ловити у всіх водоймах, де він мешкає. Тільки треба врахувати, що клювання листопадового карася - це зовсім не ті впевнені «Утопія» і різкі «веде вбік», які були влітку; це мляві, трохи помітні похитування і притоплення поплавця (буквально на кілька міліметрів). Виходячи з цього можна порекомендувати карасячі риболовлі в кінці жовтня-листопаді лише за відсутності сильного вітру (інакше клювання будуть не помітні). Такий риболовлі як на теренах нашої країни Ви навряд чи де знайдете, хоча відпочити активно можна і закордоном, де є різний альтернативний відпочинок.  
Ловля мирной рыбы (плотвы, карася и подлещика) поздней осенью.
Бажана глибина лову - від 1,5 до 3-х метрів (чим холодніше, тим глибше варто пробувати його ловити). Насадка - виключно мотиль. Прикормка - мотиль з грунтом, можна додати трохи панірувальних сухарів. Те, що тут написано, засноване на моєму більш ніж 20-річному рибальському досвіді. Ось уже приблизно 10 років як пізня осінь стала моїм улюбленим часом року для риболовлі - рибалок на берегах водойм мало, практично немає комарів, не жарко, а якщо при цьому виходить знайти безвітряне місце - взагалі краса!

Советуем также посмотреть :

 • Як спіймати карася взимку
 • Ловля коропа , лина , карася на мулистому дні
 • Ока . Поплавок . густера
 • нерест плотви
 • язь
 • ловля карася
 • Лінь .
 • Як ловити судака в осінньо -зимовий період
 • Ловля карпа зимою
 • Риболовля в лютому
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2148]   Автор, Admin 5-08-2013, 11:46 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Манка на крючке
  Манку обожают такие рыбы как карась, плотва, лещ, карп, красноперка и многие другие. Поэтому при пох ...

  » Цвет приманки явно радует не только глаз рыбака
  Три года вспять перешел с ловли  от поплавочной удочкой в ловлю спиннингом. И этому переходу по ...

  » Как вам перехитрить красноперку
  Кто из  опытных рыболовов не испытал в своем  детстве трепетное чувство, в первый раз пойм ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Хулио Иглесиас младший песни
   Ху?лио Иглeсиас-младший  — испанский певец и модель. Хулио Иглесиас-младший — ...

  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » Mercedes
  Все самые знаменитые и известные люди на земле имеют мерседес. Даже если вы не олигарх и не царь, и ...

  » ЧЕСНОЧНЫЕ МАСКИ
  САМАЯ ПРОСТАЯ ЧЕСНОЧНАЯ МАСКАБерете чеснок,очищаете его и натираете на терке либо прокрутите его в м ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке