Загрузка...

Блог о рыбалке » Колонка о карпе от Биг Рика Часть шестая - "Ловим в зарослях"


--- ~ Колонка о карпе от Биг Рика Часть шестая - "Ловим в зарослях"

Колонка про коропа від Біг Ріка
Частина шоста - "Ловимо в заростях"


Знайти коропа

Дуже багато написано про те, що місцезнаходження - одна з найважливіших складових успіху при коропової лові. Але ця аксіома втрачає свою обов'язковість на штучних озерах, де розводять рибу, або при дуже високій температурі води. Лише в той час, коли ми переміщаємося на менш зарибнені водойми - ця тема стає актуальною.

У цій статті я спробую розповісти про лов коропа в заростях (водоростей, затоплених кущів, лілій і тд)


У чому краса лову коропа в заростях?

Так як ви можете визначити знаходження риби візуально. І це набагато зручніше, ніж дальній кидок навмання, в місце лише передбачуваного стояння риби. Але побачити рибу ви зможете тільки в тому випадку, якщо ви підкрадаєтеся до неї невидимкою, а про це я напишу трохи нижче.

Ще одна перевага - можливість акуратного, точного і безшумного підгодовування з використанням підгодовувань і аттракторов, відмінних від звичайних. І можливість, акуратно і без сплесків, опустити вашу оснастку в потрібне місце, у впевненості, що вона не заплуталася.

Отже, якщо є тільки позитивних моментів у ловлі коропа в прибережних водоростях, чому ж рибалки намагаються уникати цього виду лову? Та тому, що це може стати дуже важкою роботою!

І як це зробити?

Багато хто з нас, що знають свій водойму як свої п'ять пальців, прогнозують точки, де ви будете ловити рибу, використовуючи такі прикмети, як сила і напрям вітру, температура, попередні улови і тд.

Я поступав таким чином - прибувши в точку передбачуваної лову, я залишав спорядження (звичайно, якщо це було безпечно) і робив обхід водойми.

Зараз це стало набагато важче, так як потрібно рухатися безшумно, потай і сконцентровано, як індіанець. Намагайтеся надягати одяг, що приховує ваша присутність - темно-зелену, коричнево-чорну, це не обов'язково повинна бути камуфляжна форма. Також потрібні поляризаційні окуляри і кепка з козирком, щоб прикрити очі.

Ідіть безшумно, тримайтеся так, щоб не відкидати тінь на воду, іноді вам доведеться повзти, для того, щоб поглянути ближче на місця потенційно цікаві, якими зазвичай є дерева, кущі, ямки і так далі. Чого ж ми шукаємо?

Побачити хвіст годується риби просто чудово, але це велика рідкість і зазвичай відбувається, коли у вас під рукою немає ніякого спорядження.

Хорошим індикатором є бульбашки, але не біжіть відразу за спорядженням - вдивіться в бульбашки і простежте, чи рухається риба в якому то певному напрямку.

Спроби виявити рибу можуть бути дуже непростими, до тих пір, поки сонце і тіні не стануть прихильні до вас, виберіть точку спостереження і сконцентруйтеся на ній, через короткий час, ви зможете помітити будь-які рухи у воді з легкістю.

Легкі похитування водоростей і лілій також погано помітні поки ви дивитеся прямо на них, але в той момент, коли ви концентруєтесь на певній точці, будь завихрення води, бульбашки або сіпання стебел очерету буде з легкістю зафіксовано краєм ока.

Забруднення води або хмари потривоженого мулу, або бульбашки газу або масел виділяються з нього - сигнали присутності годується риби. Ще одним хорошим, але часто ігнорованих індикатором того, що короп поруч це реакція водоплавних птахів. Мій досвід говорить про те, що качки-лиски харчуються тими ж речами, як і короп - мотилем, плаваючим хлібом, рачками.

Отже, плаваючі лиски можуть дати вам індикацію точки харчування, хоча і не завжди це говорить про те, що короп обов'язково там. Лиски постійно переміщаються від однієї точки харчування до іншої, їх перебування під водою залежить від глибини і джерела живлення. Якщо група лисок зазвичай пірнає, скажімо, на 8-10 секунд, а потім раптом спливають через секунду, цьому точно є причина.

Колонка про коропа від Біг Ріка
 Часть шестая - "Ловим в зарослях"


Вони спливають, зазвичай з жалібними криками і схвильовано вдивляючись у воду. Я знаю, що вони не спливають з криком "короп! Короп!", Але 6 унциевих лин навряд чи злякає качок, на відміну від великої риби.

Не завжди це достатньо для прийняття вами рішення, але іноді це може подати вам знак.

ОК, ми знайшли годується рибу, що нам робити тепер?

По перше - не біжіть відразу до води, покладіть спорядження і починайте розбивати табір.

Якщо це можливо, готуйте ваше спорядження подалі від води. Коли підставки готові, тихенько походіть до води, встановіть підставки, швидко укладіть вудилища і тихенько відійдіть тому.

Які розсипчасті підгодовування використовувати?

Ви можете використовувати стандартні підгодовування, але так як ви не обмежені відстанню, ви можете використовувати безліч різних типів.

Мелені бойли

Виготовляються за допомогою блендера. Підсумком є

Насіння / зерна і підгодовування засновані на них

Моїми фаворитами є корм для птахів, вівсянка, коноплі і дарі, не забувайте також про сухе молоко, для створення привабливого хмаринки.

Пеллетс

У мене непогано йде 3 мм "Hi-betaine" від "Hinders", не надто багато, так як мені здається що пеллетс занадто займають увагу риби і вона менше уваги звертає на гачок.

"Суп"

Суп - це фантастика! Я подрібнюю в міксері консервовану шинку, коноплю і конопляну олію, чорну патоку і воду, для створення аттрактанта, який залишається в підвішеному стані по всій глибині, подаючи чудові харчові сигнали. Також я успішно використовую замочені бойловие суміші.

Донні підгодовування

Колонка про коропа від Біг Ріка
 Часть шестая - "Ловим в зарослях"


Всі види донних підгодовувань гарні для коропа, особливо засновані на пеллетс та рибної борошні.

Ці підгодовування можуть бути закинуті рукою або ложкою-"коброю" з рукояткою, яку я зробив з 12-и футовий рукоятки для підсака.

Таким чином ви можете подавати суп, але також ви можете з її допомогою скинути оснащення з наживкою і підгодовуванням точно в вибране місце.

Стандартні оснащення підходять і тут, але використання тонких лісок, бічних вантажив і легких індикаторів викличуть менше підозр у коропа.

Колонка про коропа від Біг Ріка
 Часть шестая - "Ловим в зарослях"


Часто ви можете знайти прибережні зарості, де годується короп, але без можливості ловити за великої кількості густих водоростей і тому подібного. У такій ситуації я застосовую один трюк, використовуваний мною раніше на деяких водоймах, для створення моїх власних "вікон" в рослинності.

Найпростіше - використання спеціальних граблів або навіть краще - звичайних садових граблів. Іноді я просто висипаю в потрібну точку мішок гравію.

Де б ви не ловили, прибережні водорості є найулюбленішим місцем прогулянок у коропа.

Ведіть себе тихо і ненав'язливо і ви теж пожнете свій урожай

Джерело: www.israfish.com

Советуем также посмотреть :

 • Колонка о карпе от Биг Рика Часть седьмая - "Весна идет, весне - дорог ...
 • Донні бойли чи Піп -апи ?
 • Донні бойли або Поп- апи ?
 • Донні бойли або Піп - апи ?
 • Колонка о карпе от Биг Рика Часть восьмая - "Делаем наживку"
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Наживки й підгодовування .
 • Ловля карпа зимою
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1390]   Автор, Admin 7-03-2011, 21:13 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » поплавочная ловля
  Ловля риби поплавковою вудкою самий популярний і простий спосіб лову риби , з самими мінімальними в ...

  » «Самопомощь»: Максим Криппа говорит об истоках движения
  Английский писатель сказал в один прекрасный момент, что трудно отыскать стихотворение столь отлично ...

  » Типичный образ жизни карпа
   Само собою очевидно, что такие большие рыбы должны были просуществовать  много лет. И впр ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Мелочей в строительстве не бывает
  Не рекомендуется считать бесполезной мелочью любые детали проведения всех ступеней строительства. Пр ...

  » Оформляем и декорируем квартиру
  Много времени и усилий потребует ремонт в квартире, если осуществлять его самостоятельно. Многим дос ...

  » Материал для строительства
  Не смотря на наличие значительного числа торговых точек приобретение стройматериалов связывают с бол ...

  » Выбор и использование сварных трубопроводных деталей
  Все работники промышленности наверняка знают, что без использования сварных деталей невозможно норм ...

  » Строим и обустраиваем дом своими руками.
  Сделать личное жилье оптимально уютным, теплым, настойчивое стремление к удобству постоянно было сво ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке