Загрузка...

Блог о рыбалке » Колонка о карпе от Биг Рика Часть седьмая - "Весна идет, весне - дорогу...


--- ~ Колонка о карпе от Биг Рика Часть седьмая - "Весна идет, весне - дорогу...

Колонка про коропа від Біг Ріка
Частина сьома - "Весна іде, весні - дорогу ...


Зараз, коли руйнівний вплив зими залишилося позаду і краса весни проявляється в повну силу, прийшов час зміни нашого підходу до цієї стомлюючої рибі - Карпу.

Із збільшенням температури води і добре помітному посиленні фонових запахів, короп почне свій рух до новим і старим скарбницями, з метою скинути заціпеніння, навіяного на нього зимовими холодами.

З'єднайте це з прийдешнім щорічним нерестовим ритуалом, коли більшість коропів шукають можливість поповнити свої запаси енергії для того, щоб витримати цей важкий період.

Це той самий час року, коли варто пошукати шляхи їх міграції та точки годування, щоб визначити місця для майбутньої засідки.

Я знаю, що дуже важко ні ловити рибу, коли у вас з'являється вільна хвилинка, але час, витрачений на розвідку, окупиться сторицею в новому сезоні.

Колонка про коропа від Біг Ріка
 Часть седьмая - "Весна идет, весне - дорогу...
Рик кидає пакет PVA з підгодівлею


Якщо ви дійсно добре вивчили своє водоймище, тоді пересічні гравійні гряди, западини або піднесення дна негайно привернуть вашу увагу, в якості початкових точок.

Якщо ви прибули до незнайомого чи погано знайомому водойми (ех ви, слабак, немає прощення вам за те, що не зібрали достатньо інформації до виїзду!) - Весна буде для вас кращим часом року, для визначення точок майбутніх закидів.

Звичайно, набагато більше шансів побачити багато риби в середині літа, але ця риба має тенденцію навертати круги, замість того, щоб нормально харчуватися і цим примусити вас почати рибалку в місці, де риба не клює.

Колонка про коропа від Біг Ріка
 Часть седьмая - "Весна идет, весне - дорогу...
Весна - пора року для пошуку шляхів
міграції коропа і визначення місць
лову в майбутньому сезоні.


Отже, вам потрібно провести кілька коротких візитів у спостереженнях за рибою, активно використовуючи поплавець-маркер, для визначення, чому ж риба зупинялася саме там. Тепер, маючи всі наші спостереження, ми можемо почати замислюватися про техніку підгодовування, з метою заманити в пастку нашу здобич.

Я не можу дати вам категоричного ради з кращої стратегії, так як потрібно враховувати безліч факторів, характерних і індивідуальних для кожної водойми.

Завжди пам'ятайте, що подача наживки і її кількість повинна грунтуватися, як на кількості і розмірі інших видів риб, так і на кількості і розмірі передбачуваної мети виїзду.

Косяки плотви можуть пожирати так само багато покинутій підгодовування, як і косяк великих головнів, так що не виключайте білу рибу з ваших розрахунків, тільки тому, що у водоймі не водиться великий головень або лящ. Це повинно позначатися на вашому підході до підгодовування - великі кількості з великими інтервалами ..

Також це буде визначати склад прикормки - або живі наживки, або те ж саме, що ви припускаєте використовувати як наживку.

Чи будуть інші види риб, що годуються на вашій підгодовуванню, залучати коропа, або стануть перешкодою?

Колонка про коропа від Біг Ріка
 Часть седьмая - "Весна идет, весне - дорогу...
Прикормка - її кількість засноване
на вид і розмір риби.


Короп, є дуже допитливою створенням і може бути легко притягнутий в обловлюваних зону, видовищем інший годується риби, але чи не буде він стривожений тим, що ви будете часто витягати дрібниця, що сіла на гачок або дуже частим підгодовуванням?

Тільки ви можете вирішити, яка тактика підходить найкраще і це досягається з досвідом заснованим на помилках і промахах.

У цей час року, я зазвичай застосовую дві, абсолютно різні тактики. Вони зовсім різні за своєю ідеєю, через неможливість прогнозування погоди та поведінки коропа

Перший метод - використання високо привабливою наживки і мішечків ПВА з маслянистими пеллетс, що закидається або в місце де я бачу годується коропа, або в місце його передбачуваного знаходження.

Якщо короп не висовуватися носа з води, або ви обмежені в часі, цей метод може бути дуже ефективним.

Колонка про коропа від Біг Ріка
 Часть седьмая - "Весна идет, весне - дорогу...
Використання високо привабливою наживки і мішечків ПВА з маслянистими пеллетс


Якщо часу у вас повно або ви точно знаєте, що короп активно годується, тоді я б порадив другий метод - масивне підгодовування кашами або зернами.

Протягом всієї зими комахи були відсутні повністю і зараз, в більш теплі дні, живність, що населяє мул і водорості починає прокидатися і короп постарається скористатися цим повною мірою.

Тому я намагаюся імітувати природне життя ставу в моєму методі підгодовування. Зазвичай це застосування конопляного насіння і кукурудзи, або конопляного насіння і мелених тигрових горішків, але не забувайте мої улюблені насіння клена.

Замочені в перебігу 48 годин з ароматизаторами ("Hutchy's Maplecreme" найкраще), і зварені на протязі 20 хвилин, вони можуть здійснити справжню революцію у водоймі, особливо в цей час року.

Занедбаність їх у великих кількостях більш ефективний. Залежно від ситуації, що склалася - або все перед початком лову, або постійне підгодовування.

Пошукайте гарне місце для засідки, яке дозволяє тримати коропа на підніжному корму, що має на увазі те, що косяк коропа буде без побоювання зорювати дно, в пошуках вашої прикормки, не заважаючи один одному і без товкучки.

Дуже непоганим місцем в цей час року - зарості молодих водоростей.

Зробіть хороший закорм поверх килима з молодих водоростей, якщо короп відвідує це місце, воно може дещо виїздів давати вам незабутні враження.

Не забувайте, що у зв'язку з мінливістю і непередбачуваністю погоди в цей час року, ви повинні вміти на ходу змінювати свою тактику.

Сподіваюся, що ця коротка стаття дасть вам поштовх до подальших роздумів щодо риболовлі в це, одне з найпродуктивніших, час року ...

Джерело: www.israfish.com

Советуем также посмотреть :

 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Колонка о карпе от Биг Рика Часть шестая - "Ловим в зарослях"
 • Наживки й підгодовування .
 • Колонка о карпе от Биг Рика Часть восьмая - "Делаем наживку"
 • Тактика пригодовування коропа
 • ловимо коропа
 • Наживки й підгодовування .
 • Донні бойли чи Піп -апи ?
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2002]   Автор, Admin 13-11-2011, 02:24 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Эротический массаж - полезно и приятно
  Эротический массаж, непременно, преследует 1 цель - грацию и красоту. Однако не стоит расценивать ег ...

  » Смотреть онлайн Рыбалка в ноябре на воблеры
  [hide][/hide]Низкая температура воды делает хищных рыб инертными. Поэтому мы должны ловить точнее по ...

  » Особенности ловли в водохранилищах и реках
  Похожая картина наблюдается и в водохранилищах, где после затопления на дне осталась глубокая “дорож ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке