Загрузка...

Блог о рыбалке » Навіщо потрібен шок- лідер


--- ~ Навіщо потрібен шок- лідер

Шок-лідер - це дуже важлива частина оснащення, і особливо добре вона проявляє себе при лові риби на середніх і великих дистанціях. При закиданні на далекі відстані основна волосінь відчуває серйозні перевантаження і легко може обірватися. Тому досвідчені карполови до її кінця прив'язують більш міцну плетінку (або ж Моноліски) довжиною у шість-вісім-десять метрів. А вже на неї кріпляться всі потрібні елементи, починаючи з повідків і закінчуючи грузилом. Така конструкція дозволить захистити основну волосінь від обриву при занедбаності, під час якого все навантаження припаде саме на шок-лідер.В появі такого елемента оснащення виникла необхідність після винаходу спеціальних коропових вудилищ, адаптованих під технологію далеких закидів. До цього перед любителями коропової риболовлі стояла дилема - як закинути відносно важке спорядження (наприклад, в 100 грамів) на сотню-півтори метрів від берега.

Зачем нужен шок-лидер


Розвивалися і технології виробництва волосіні, яка стала тоншою, але при цьому - і більш стійкою до обривів і стирання. Поява нових і жорстких коропових вудилищ з гладкими пропускними кільцями вирішило проблему дальності закидання. Однак одну вирішену трудність дуже швидко змінила інша, яку теж потрібно було вирішувати.

Навіщо потрібен шок-лідерПрі добре виконаному замаху нові, жорсткіші вудилища відмінно посилали оснащення на серйозні дистанції, та ось тільки їх політ проходив далеко не завжди гладко. Все йшло добре до того моменту, коли волосінь спочатку витягувалася в струну, відчуваючи непосильне навантаження, а потім - закономірно обривалася. У підсумку грузило, гачки і повідці залишалися десь у воді, і добре, якщо не потрапляли в якого-небудь любителя порибалити з човна.

Натяг волосіні викликало різке багаторазове збільшення навантаження, що і ставало причиною обривів. Але потім був знайдений вихід і з цієї ситуації, яким і стали відомі нам шок-лідери. Рибалки помітили, що найслабшим місцем виявилася та частина волосіні, що безпосередньо примикала до грузила і поруч розташованим елементами оснащення. Вполне логичным (и, как показала практика, абсолютно правильным) решением стало оснащение этого участка более прочной леской. А вже до цього зміцненого ділянці волосіні кріпилися всі снасті.

Зачем нужен шок-лидер


Сьогодні шок-лідером служать як фрагменти волосіні-плетінки, так і частини звичайної монолески. Але плетінка показала себе більш ефективним рішенням, оскільки при однаковому перерізі вона здатна витримувати більш серйозні навантаження. Так, якщо застосовувати в якості основної монофільную волосінь 0,25 діаметра, а шок-лідер виконати з такої ж товщини плетінки, то вийде відмінна (і при цьому негруба) снасть.

Але плетінкою бажано користуватися лише карполовам з хорошим досвідом, інакше тонка волосінь при недостатньому рівні техніки закидання легко може пошкодити руки. До того ж плетінка - це не вихід на водоймах з дном з дрібного черепашнику, який легко перерізає її гострими краями.

Советуем также посмотреть :

 • Шоклідер : за і проти . Допомогу починаючому фідерісту
 • Ліски та Лідери від Стюарта Дениса
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Всплывающие ПВА пакеты для прикормки карпа
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Вибір вудилища і його оснащення
 • Трохи про японську волосіні ASSO NEW MICRON
 • Карп "Бездонные" уловы
 • Трохи про японської волосіні ASSO NEW MICRON
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1866]   Автор, Admin 1-03-2011, 07:30 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Практичная скользящая насадка для фидерной ловли
  Если Вы тoлькo чтo начали лoвить фидерoм, предпoчтительнo устанoвить стандартную скoльзящую кoрмушку ...

  » Смотреть онлайн Ловля карпа матчем и фидером
  [hide][/hide]Бывают ситуации, когда рыболову очень хорошо известен водоем. Он провел на не ...

  » Что выбрать: съемные или несъемные протезы
  Чтоб так сказать остановиться на определенном варианте протезирования, нужно, вообщем то, учесть так ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке