Загрузка...

Блог о рыбалке » У коропа теж бувають примхи


--- ~ У коропа теж бувають примхи

А ми розповімо, ЯК з ними впоратися

Короп - риба, яку ловлять вже тисячоліттями. Малюнки коропів дійшли до нас ще з доХрістових часів. Карпа ловили - і ловлять - у Гренландії і в Австралії, в Кореї та Ірландії.

Вітаючи китайця з днем І це зовсім не означатиме, що іменинник любить рибні страви ...

Короп у китайських традиціях і віруваннях - символ багатства, впорядкованості, ситості й достатку.

Поляки за Новорічним столом в перші хвилини після ковтка шампанського скоренько розштовхують по гаманцях найбільші крапові лусочки - вважається, що саме вони допоможуть портмоне ніколи не убожіє. Навпаки, чим крупніше луска, тим більше грошей прибуде до хазяйське «баксохраніліще».

У Польщі і сам Свято Різдва, коли на столі повинно бути 12 найсмачніших страв, ні в якому разі не може опинитися без головної страви на столі - запеченого або фаршированого коропа.

А ось в Англії коропа практично не їдять - і, коли в Туманний Альбіон хлинув потік працівників зі Східної Європи, англійці довго дивувалися, чому гастарбайтери вживають цю рибу в їжу.

Перші роки після «відкритих» кордонів британські газети рясніли величезними заголовками на кшталт: «Не вибухне чи хвиля харчових отруєнь через вживання поляками і словаками виловлених коропів?» Або «Східні європейці піддають свої життя смертельній небезпеці!».
Ніяк не менше ...

Сам я - зізнаюся чесно - теж не надто люблю карпятінку, вважаючи за краще морську рибу. Але ось ловити коропа (і випускати, природно) - для мене найулюбленіша справа після хвилин, коли я виграю в бридж чи гладжу свого пса. Ну, ще трохи холодного пива біля телевізора
з футболом. (Є, звичайно, і ще деякі «солодкі моменти», але про них справжні чоловіки воліють замовчувати, чи не так?)

А ось ловити ... вичікувати, вслухатися в сигналізатор ... Вести коропа до берега або до човна ...

Тільки справжні карпятники знають, що це за насолоду!
Але, щоб досягти цих миттєвостей карпоголіческого щастя, потрібно здорово потрудитися.

У карпа тоже бывают капризы


А через кілька років доведеться затрачати ще більше зусиль. Чому?
Справа в те, що поки що в Україні розведення коропа для рибалки і ловля на платних ставках відносно - я кажу «відносно» - недорогі.

Наскільки мені відомо, найдорожчі озера в Україні хочуть отримати з карполова за добу максимум 60-70 доларів.
У Європі (так, я знаю, що у них і зарплати більше ...) 1 година лову на платник може коштувати від 10 до 40 євро. І тому, щоб дочекатися можливості прихопити підсак і вести до нього коропову видобуток, слід неабияк розщедритися.

До того ж, багато господарів або орендарі коропових водойм вимагають користуватися тільки спеціальними підгодовуваннями і наживками (отже, все це потрібно купувати саме у них і за їх цінами). І по-третє, поголів'я відносно невелике щодо дзеркала водойми - риба не повинна боліти через перенаселеності (медикаменти теж дороги), і тому краще зменшити поголів'я коропів, ніж дезінфікувати тонни води.

Так що нам слід вже зараз займатися риболовлею з максимальним ККД - правильні снасті, грамотні приманки і привади, прикормки і наживки, якісна доставка прикормки до місця лову.

І, чим коректніше, різноманітніше, випробувавши буде прикорм і приманка для коропа, тим краще буде результат. Можете вважати це аксіомою.

Ні, бувають випадки, що Карполь приїхав на озеро, закинув дві жмені звичайної зернової каші з макухою або кондитерської крихти, і через годинку витягнув кілограмового карпика.
Але - як мені бачиться - такі «подарунки рибальської Фортуни» років через 10 будуть траплятися все рідше і рідше.

Тому я буду нагадувати вам про методи, за допомогою яких можна збільшити уловістость коропових і, отже, пережити набагато більше ейфоричних припливів рибальського щастя.
А щасливий чоловік - це справжній чоловік. Скиглії і Хлюпик так ніколи і не виберуться з прищавого отроцтва. Ну, і нехай там і залишаються ...

Тим не менш, карполовство, швидше, те саме що магії, ніж звичайному, раціональному, матеріалістичному підходу до добування риби. Тим більше - великий, великої, трофейної. Тому як трофейний короп нікуди не годиться - в практичному і практичному сенсах. Ні на сковорідку його не пошлеш, ні мальків вона не наплодить. Зате фотографія з видобутим-надцяти, а то і більше кілограмів коропом стане гордістю карполова. Ніяких матеріальних премій - одні витрати і ... повністю задоволене марнославство.

У карпа тоже бывают капризы


Для того, щоб насолодитися заздрістю менш вдалих суперників у ловлі коропа, мало стати володарем prime-снастей. Недостатньо вибрати найдорожчий водойму, що рекламує коропове сафарі. Треба потурбуватися ще й магічною везучестью і ... настільки ж магічним умінням готувати приманку для коропа.

Я - завзятий карпоголік. Якщо раз на тиждень з ранньої весни до пізньої осені я не виберуся до коропових водойми, то, що ж, можна вважати, що замість пристойного ділового чоловіка, відмінного сім'янина і усміхненого приятеля мій шеф, моя дружина і все моє оточення отримують сварливого, похмурого і недоброго суб'єкта, який огидно працює, абсолютно не виконує подружні обов'язки і похмуро відвертається від друзів.

За довгі роки, які - здебільшого - я провів, чекаючи короповий клювання - я багато дізнався і ще більше зрозумів про коропа. І про себе. І зрозумів - що, як і у стосунках чоловіка з жінкою, (і навпаки), головне в короповій риболовлі - обіцянка щастя. Все інше, що буде відбуватися потім, має мало спільного з цими самими пропозиціями та приманками ...

Проте, все це працює століттями. І, сподіваюся, буде працювати і далі.

Хіба що в ловлі коропа для нас точкою опори стане не розкішний букет, а травний тракт коропа. І, природно, проблеми коропового харчування.
Звідси вже безпосередньо випливає питання: ЯК приманити коропа? Скільки приманки йому потрібно? Чи оптимальна доза приманки, з якою щойно відплив відважний кораблик для завезення корму? А, може, приманки мало? Або, навпаки, багато?

Звичайно, ідеальна ситуація, коли у нас є можливість безпосередньо на місці перевірити, якою мірою короп «поклевивает» приманку. Проблема вирішувана, якщо глибина водойми не більше 3 метрів. Тоді ми можемо скористатися саморобним пристроєм на зразок черпака або ковшика: набираємо невелику кількість донного грунту і визначаємо кількість приманки - а, може, наш прикорм взагалі вже з'їдений?

Сам я зробив такий прилад з трьох нижніх елементів старенького ще радянського телескопа, до якого прикріпив обруч з міцної сталевого дроту у формі трикутника, і обшив сіткою від старого підсака. Важливо, щоб сітка була досить дрібною, щоб, наприклад, через неї не вислизнули при підйомі зернинки кукурудзи.

Проблема виникає, коли нам доводиться ловити на більшій глибині, а ми поки не обзавелися підводного камерою. Ну, не пірнати ж?

Що ж, тоді доводиться грати з рибальської Фортуною в лотерею - і невідомо хто виграє. Наші шанси зростають, якщо ми добре знаємо саме ця водойма і про існуючі в ньому рибах.

Для початку відповімо на запитання: скільки може з'їсти короп? Це залежить від декількох факторів, і найголовніші серед них це: вік риби, дана температура води і калорійність приманки для коропа.

Чим менше (за розмірами, не за віком) короп тим більше підгодовування він може «вип'єте» по відношенню до маси власного тіла. Наприклад, короповий зарибок, кожен представник якого за добу може з'їсти кількість їжі, рівне 6-7% від власної ваги. А ось дорослий короп, вага якого, наприклад, 10 кг, яким би ненажерою не був, може з'їсти всього 2-3%. Природно, такий розклад «працює» при температурі води трохи більше 20 градусів С, тобто, найоптимальнішою для коропа.

Ситуація змінюється, коли температура води падає або значно збільшується, наприклад вище 28 градусів.

Так що легко вирахувати, що, наприклад, 5 коропів масою по 10 кг за добу з легкістю можуть «поглинути» 1, 5 кг бойлов - всього 5 коропів!

Ясно, що ця ситуація - чисто теоретична, тому що в кожній водоймі присутній природний короповий корм, і часто саме він більш привабливий для риби, ніж усі наші «делікатеси».
Як же з цим впоратися?

Давайте, порівняємо дві водойми. Перший - той, де глибина дозволяє перевірити ступінь «поїдання» коропом нашої приманки. Тут можна застосувати стандартний підхід, тобто обсяг нашої приманки для коропа складе 5-7 кг кукурудзи, 1 кг пеллетс, 1 кг бойлов.

Наступного дня перевіряємо, «пообідали» чи коропи нашим частуванням. Якщо виявиться, що з'їдена тільки частина приманки, то можна вважати, що наше місце лову відвідало невелике число коропів.

Однак засмучуватися не варто. Адже це був всього лише перший день приваживания.

Советуем также посмотреть :

 • Донні бойли або Поп- апи ?
 • Донні бойли чи Піп -апи ?
 • Донні бойли або Піп - апи ?
 • Нерест пройшов - ловимо карпа
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • Як спіймати коропа на новому , незнайомому водоймищі.
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Де шукати великих коропів навесні ?
 • Тактика пригодовування коропа
 • Короп з човна
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1926]   Автор, Admin 16-08-2011, 07:36 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Пять нужных упражнений для борьбы с сутулостью
  Хочешь   ровненькую и прекрасную спину? Тогда же делай эти упражнения каждый денек.1. И на ...

  » Строительство сборных домов
   Современное строительство шагнуло далеко вперед, и сегодня мы уже можем позволить себе различн ...

  » Зимова ловля ляща з підгодівлею
  Сабанеев писав , що в середній смузі Росії '' ужение ляща вважається, мало не найвищим рибальським с ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке