Загрузка...

Блог о рыбалке » Ліски та Лідери від Стюарта Дениса


--- ~ Ліски та Лідери від Стюарта Дениса

Ліски

На початку моєї рибальського кар'єри, в якості рибалки-карпятника, я часто експериментував з плетеними шнурами, і, незважаючи на те, що це справа суто індивідуального вибору, дійшов висновку, що цей тип лісок не по мені. Я прихильник відчувати захоплююче хвилювання під час боротьби з рибою і використання плетених шнурів ідеально для цього підходить, тим не менше, я завжди повертаюся до старих, безпечним і розтяжним моно волосіні. Чи робить це мене поганою людиною? Відповідь - ні, у мене є досить інших вад, які набагато гірше!

Виробництво нейлонових лісок розвивалося з року в рік і я випробував величезне їх кількість. Однією з найкращих лісок, які довели свої якості протягом довгого часу, є "Diawa Duo" з розривним навантаженням в 12 фунтів. Це добре камуфльований волосінь, що розривається точно при вказаному вазі. Вона має виключно невеликий діаметр. Багато рибалки запитують мене, чому я використовую цю волосінь, адже вона має дуже сильну пам'ять і має властивість звиватися в спіраль при тривалому використанні. У мене не було такого досвіду, так як я не довіряю відсутності пам'яті у лісок при тривалому використанні і міняю волосінь 2-3 рази за сезон.

Також я пробував продукцію Shimano Catana, але незважаючи на те що вона зроблена з супер міцного нейлону, знаходжу її трішки затяжкої, та й діаметр завеликий

Ліски


 и Лидеры от Стюарта Дениса
Стюарт заходить у воду, щоб повернути 14 кг. коропа в рідну стихію


Існують сотні видів лісок, але як я вже писав, вибір - справа персональних переваг. Коли ви шукаєте нову волосінь, ви повинні підходити до вибору, грунтуючись на ваших специфічних вимогах. Чи потрібна вам невидима волосінь з великою пам'яттю або ж вам потрібна особливо зносостійка волосінь? Чи потрібна вам волосінь, що має захисну забарвлення або ж риба у ваших місцях не з лякливих? Зрозумівши правильно всі компоненти ваших рибалок, ви виберете волосінь, ідеально відповідну вашим основним вимогам

Розривне навантаження, теж добре відомий параметр, наприклад, якщо ви збираєтеся протягнути рибу через весь водойму так швидко, як можете, вам потрібно вибирати волосінь з великою розривним навантаженням, але якщо ви впевнені у своїх силах вивести велику рибу, грунтуючись тільки на вмінні з ній грати, чому не вибрати більш тонку волосінь? Мені нещодавно довелося половити з групою рибалок, які ловлять коропа з 50-х років, але чий погляд на волосіні і далекі кидки був цілком сучасним.

Ми ловили на озері, розміром близько 160.000 квадратних метрів, де риба хлюпала на відстані декількох сотень метрів. У рибалок було стандартне спорядження, але вони з легкістю робили супер далекі кидки. Це досягалося використанням 8 фунтової волосіні з простим шок-лідером. Вони ловили коропа вагою до 15 кг і на здивування у них практично не було сходів, незважаючи на настільки тонку волосінь. Якби вони використовували волосінь більшого діаметра, більш важку, вона б набагато повільніше сходила зі шпулі під час закидання, що природно ускладнювало б досягнення таких далеких ділянок. Вони сказали, що, на їх думку, використання нейлону на великих відстанях набагато більш щадне для риби, за рахунок його властивості гасити ривки розтягуванням, плюс допомагає уникнути обривів, при правильному використанні гальма на котушці.

В ідеальному світі ми ловили б більше і більше коропів, якби використовували все більш легкі і тонкі оснащення. Але все ж, вся справа в порівнянні всіх "за" і "проти" при використанні тонких оснащень при лові в закоряженних і кам'янистих водоймах. Особисто я використовую волосіні малих діаметрів, які легко злітають з шпулі, додаючи до всього цього мій досвід і вміння "грати" рибу, і я цілком щасливий.

Шок-лідери

(Шок-лідер: відрізок волосіні або шнура, більш міцного і товстого, ніж основна волосінь, що знаходиться між основною жилкою та гачком і використовуваний для запобігання великих навантажень на уділіше і обриву тонкої основної жилки, при далеких закинув. Прим. Перекладача)

Я витратив кілька сотень фунтів протягом декількох останніх років, на різні шок-лідери і можу з прикрістю сказати, що не знайшов жодного, який би повністю задовольнив моїх вимогам!

Я грався і з конусними шнурами, щоб збільшити відстань закидання; я грався з різними продуктами від FOX і найчастіше з 30 фунтовим шнуром, в 100 метровій розмотуванні. Але жоден з них не здався мені відповідним. Після місяців експериментування, я врешті-решт знайшов рішення, що підходить за всіма параметрами. Не дивлячись на те, що це мій секрет ... я все ж поділюся ним з вами ... Готові? ... Мій секрет, це ......

НЕЙЛОН!

Так, самий звичайний нейлон, з розривним навантаженням в 20 фунтів. Він робить свою роботу досконало. Він дешевий. Використовуючи фірмові шок-лідери я виявив, що можу намотати не більше 20 метрів (стандартна розмотування продаваних шок-лідерів) на 3 котушки, що дає менше 3 обертів котушки на шпулі перед занедбаністю. З нейлоном, я можу дозволити намотати до двох довжин вудилищ на шпулю, що завжди є бонусом, особливо при тяжкій боротьбі з рибою біля берега.

Два ради ви можете взяти з цієї статті - для досягнення супер далеких закидів використовуйте волосіні менших діаметрів (не забуваючи все ж виходити з конкретних умов). І другий - не довіряйте фортуні, використовуйте шок-лідери!

Джерело: http://israfish.com

Советуем также посмотреть :

 • Навіщо потрібен шок- лідер
 • Шоклідер : за і проти . Допомогу починаючому фідерісту
 • Трохи про японської волосіні ASSO NEW MICRON
 • Трохи про японську волосіні ASSO NEW MICRON
 • Использование кормушки "Метод" от Питера Веббера, часть 3
 • Догляд за волосінню
 • Риболовля на ближніх дистанціях від Стюарта Дениса
 • Ліски для підлідної ловлі
 • флюорокарбонові волосіні
 • "Метод" Часть 1
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1899]   Автор, Admin 25-08-2011, 13:11 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Ловля щуки на балансир


  » Гуманизм
  Во времена Высокого Средневековья и в эпоху Возрождения слово «гуманизм» имело совершенн ...

  » Поплавочное удилище
  Важнeйшeй частью поплавочной удочки являeтся удилищe. Eго назначeниe – доставить лeску, оснащe ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Кроссовки для мужчин и женщин
  Что для Вас самое главное в обуви? Удобство, качество, дизайн? Для нас все это является основным. В ...

  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Великолепный отпуск в солнечном Бари, Италия
  Мечтаете о прекрасном отдыхе на берегу моря, но не знаете, как правильно всё организовать? Тогда вы ...

  » Ветеринарная клиника Тюмени
  Когда болеют люди - они могут сказать что у них болит. А когда болеют животные - это видно только п ...

  » Паломнические поездки
  Паломничество – глубокий и совсем духовный вид странствий. Тот, кто отправляется в паломническ ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке