Загрузка...

Блог о рыбалке » ПВА пакеты для прикормки карпа


--- ~ ПВА пакеты для прикормки карпа

ПВА пакеты для прикормки карпа
ПВА-пакети (англ. PVA PolyVinylAlcohol) - це ще один метод підгодовування коропа, що як не можна краще підходить для точної доставки дрібної приманки (напр. нарубаних бойлов або пеллетс). Особлива ефективність цього методу відзначається при первинних застосуваннях.

Одна з переваг цього методу - відсутність у риби почуття небезпеки внаслідок того, що насадка оточена дрібними частинками приманки, що створюють подобу природних умов харчування коропа. Незважаючи на це сучасні рибалки все ще рідко користуються ним у своїй практиці.

Споряджається ПВА-пакет таким чином. Насамперед потрібно повністю змонтувати оснастку, потім відкрити пакет і помістити всередину насадку. Поверх неї насипається дрібна приманка, туди ж поміщається грузило і ще трохи приманки. На завершення пакет слід закрити. Найпростіше - закрутити верхню частину ПВА-пакета, перев'язавши її вузлом. Правда, при цьому складки будуть розчинятися повільніше іншої частини пакета.

ПВА пакеты для прикормки карпа

ПВА пакеты для прикормки карпа

Можна поступити і трохи інакше. Спочатку лизнути верх пакету (як поштовий конверт) і заклеїти його. Потім загнути кути і приклеїти їх так само як верх - слиною. Тільки не перестарайтеся, інакше пакет може розкритися. Крім усього іншого загнуті кути забезпечать і кращу аеродинаміку під час закидання. Вихід основної жилки з пакету повинен бути в його центрі, так що простежте, щоб воно було заклеєно особливо ретельно.

Принцип роботи цього методу полягає в наступному. Залишки повітря, зазвичай збираються внизу пакета, перевертають його у воді догори дном. Грузило притискає пакет до дна, а насадка виявляється вільною і зверху. Після початку розчинення пакета, повітря з нього виходить і виштовхує насадку вгору без перехлестов повідка.

Плаваючі ПВА-пакети.

Ефективність даного методу виявляється лише в тиху погоду, тому що вітер провокує вигин волосіні, випрямляти який натягуванням вкрай не бажано, оскільки цим можна висмикнути насадку з "хмарки" приманки. Та й точність подачі приманки при сильному вітрі значно падає.

Основою даного методу є наповнений повітрям набір, здатний утримувати на плаву баласт вагою близько 60гр. Я віддаю перевагу ПВА-пакети від фірми Nash, які бувають трьох розмірів - великий, середній і малий. Для плаваючого пакета середній - саме те. Його обсягу вистачає для вільного розміщення оснащення, грузила, приманки і запасу повітря для підтримки пакету на плаву.

Завантажують плаваючий пакет аналогічно звичайному донному. Якщо раптом спосіб заклеювання пакета шляхом облизування здасться Вам крихким, можете його «запечатати» звичайним степлером. Щоб збільшити площу розподілу приманки у воді, її частки повинні бути різного розміру і форми, тоді приманка буде розходитися в різних напрямках і з різною швидкістю. Найкраще в цій ролі виступають нарубані бойли.

Після доставки пакета на місце він розчиняється, грузило випадає з нього, швидко тоне, захоплюючи за собою насадку, і лягає на дно безпосередньо під пакетом. Приманка теж опускається вниз, але повільніше, створюючи «стовп» приманки, що накриває насадку. Лесоукладиватель слід тримати відкритим для забезпечення вільного падіння грузила, інакше воно піде у бік, не даючи «стовпа» приманки покрити насадку.

Є можливість удосконалити метод плаваючого пакета, виконавши в ньому кілька маленьких отворів. Цим досягається критичний баланс (нейтральна плавучість) в результаті чого пакет дуже повільно опускається на дно. Правда для оволодіння цією методикою доведеться пройти довгим шляхом проб і помилок, зіпсувавши попутно не один пакет.

Якщо ж Ви все-таки зважитеся витратити на експерименти свого часу, ретельно заміряйте вага приманки і грузила, щоб присікти найменші відхилення, що призводять до порушення критичного балансу. Хтось скаже, що занадто нудно - може бути ... Зате ефективність збалансованого пакету важко переоцінити при ловлі серед водоростей. А ось на глибокій воді він марний, тому що встигає розчинитися, не досягнувши дна.

Советуем также посмотреть :

 • ПВА пакети для підгодовування коропа
 • ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Подвійний повітряний ПВА пакет для підгодовування коропа
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Всплывающие ПВА пакеты для прикормки карпа
 • Подвійний повітряний ПВА пакет для підгодовування коропа
 • Монтаж с ПВА пакетом
 • Техніка закидання приманки : Фліппінг і пітчинг
 • Дропшот - нова спінінгова оснащення .
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1525]   Автор, Admin 31-07-2013, 15:16 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » ПРАКТИКА ЗАБРОСА
  Почти каждый рыболов стремится за­бросить блесну как можно дальше и часто тратит на это лишние с ...

  » Правильная прикормка для карася
  Как правило, правильная прикормка для карася состоит всего из нескольких равноправных компонентов. ...

  » Поддобрать и купить хороший и не дорогой матрас
  Тот факт  доказан  уже давно, что от того, как человек  спит  хорошо или плохо, ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Хулио Иглесиас младший песни
   Ху?лио Иглeсиас-младший  — испанский певец и модель. Хулио Иглесиас-младший — ...

  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » Mercedes
  Все самые знаменитые и известные люди на земле имеют мерседес. Даже если вы не олигарх и не царь, и ...

  » ЧЕСНОЧНЫЕ МАСКИ
  САМАЯ ПРОСТАЯ ЧЕСНОЧНАЯ МАСКАБерете чеснок,очищаете его и натираете на терке либо прокрутите его в м ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке