Загрузка...

Блог о рыбалке » Всплывающие ПВА пакеты для прикормки карпа


--- ~ Всплывающие ПВА пакеты для прикормки карпа

Спливаючі
 ПВА пакети
  для прикормки карпа
Спливаючі ПВА пакети   є однією з варіацій на тему плаваючих пакетів, а їх використання рекомендується для підгодовування коропа під час лову серед водоростей. Я вже говорив, що вважаю за краще ПВА-пакети від фірми Nash, так от в даному випадку я найчастіше використовую пакети малого розміру і обтяжені грузило, здатне утримувати спливаючий пакет. Не варто також забувати, що цілісність ПВА пакетів при закиданні в першу чергу залежить від їхньої якості.

Завантаження виконується так само, як і спорядження плаваючого пакета, але грузило залишається зовні. А щоб гачок бува не прорвав пакет у момент закидання, його обов'язково наколюють на стінку пакета зсередини, а сам закид виробляють як можна більш м'яко.

При спробі послати пакет далі 40м без певної вправності, є ризик, що вся приманка розсиплеться вже по дорозі. А взагалі, для доставки ПВА-пакета навіть 100 метрів - цілком реальна дистанція. Правда для цього потрібно обзавестися жорстким вудилищем і ніяк не обійтися без шок-лідера.

Якщо хто не в курсі, шок-лідер - це відрізок плетінки або волосіні підвищеної міцності довжиною 4-7м. У процесі тривалого використання я прийшов до заключеенію, що шок-лідер не менш важлива частина снасті, ніж котушка або гачок. В основні функції шок-лідера входить прийняття на себе основний навантаження, створюваної в момент закидання важкої оснащення. Його відсутність часто призводить до обривів основної жилки. А у випадку використання плетінки з низьким рівнем розтяжності шок-лідер, зроблений з монолески розтягуючись, гасить ривки риби. Кріплять шок-лідер до основної волосіні спец. вузлом, безперешкодно проходять через кільця. «Корявий» вузол і невеликий діаметр пропускних кілець вудлища істотно знижують дальність закидання і навіть можуть призвести до поломки кілець.

Моя оснастка складається з жорсткого вудилища з тестом 1250гр, шок-лідер з тестом 20кг і інлайн грузило масою 50-60гр. Зайвої жорсткість тільки здається, адже маса повного ПВА пакета може доходити до 60гр і більше, а додайте до цього ще 60гр грузила і в результаті вже 120гр для закидання. Правильно підібрати шок лідер можна за формулою: загальна маса закидається пакета10.

Виконавши занедбаність, слід деякий час постежити за поверхнею води, щоб не переглянути з'явився з глибини повітряний міхур. Його поява буде сигналом означником, що оснащення знаходиться в потрібному положенні, а насадка вже оповита «хмарою» дрібних частинок приманки.

Щоб вітряна погода не «сплутала карти» можна в ПВА пакет покласти кілька спливаючих кульок яскравого забарвлення діаметром близько 20мм. Вони спливуть після розчинення пакету і вкажуть місце розташування оснащення.

Можна піти далі. У разі лову на критично збалансовані насадки серед водоростей можна прив'язати до гачка яскраві спливаючі кульки за допомогою стринга. Після розчинення пакета приманка опуститься на дно, в той час як насадка за рахунок кульок залишиться поверх водоростей. А коли розчиниться і ПВА-стринг, кульки спливуть на поверхню і вкажуть, що гачок вільний, а насадка повільно опуститься на верхівки водоростей.

Скориставшись цим методом, Ви вже точно не будете сумніватися, чи не заплутався Ваш гачок у водоростях.

Советуем также посмотреть :

 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Спливаючі ПВА пакети для підгодовування коропа
 • ПВА пакеты для прикормки карпа
 • ПВА пакети для підгодовування коропа
 • ПВА пакети для підгодовування коропа
 • Подвійний повітряний ПВА пакет для підгодовування коропа
 • Шоклідер : за і проти . Допомогу починаючому фідерісту
 • Навіщо потрібен шок- лідер
 • Оснащення поплавцевою вудки для лову коропа
 • Чим холодніше , тим далі
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+1296]   Автор, Admin 31-07-2013, 15:15 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Манка на крючке
  Манку обожают такие рыбы как карась, плотва, лещ, карп, красноперка и многие другие. Поэтому при пох ...

  » Цвет приманки явно радует не только глаз рыбака
  Три года вспять перешел с ловли  от поплавочной удочкой в ловлю спиннингом. И этому переходу по ...

  » Как вам перехитрить красноперку
  Кто из  опытных рыболовов не испытал в своем  детстве трепетное чувство, в первый раз пойм ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Хулио Иглесиас младший песни
   Ху?лио Иглeсиас-младший  — испанский певец и модель. Хулио Иглесиас-младший — ...

  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » Mercedes
  Все самые знаменитые и известные люди на земле имеют мерседес. Даже если вы не олигарх и не царь, и ...

  » ЧЕСНОЧНЫЕ МАСКИ
  САМАЯ ПРОСТАЯ ЧЕСНОЧНАЯ МАСКАБерете чеснок,очищаете его и натираете на терке либо прокрутите его в м ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке