Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Зимова ловля поплавцевими вудками


Разное, полезное, интересное ~ Зимова ловля поплавцевими вудками

Зимняя ловля поплавочными удочкамиДля зимової вудки поплавця не потрібно довге вудилище: його замінює короткий, довжиною 25-30 см стрижень з ялівцю, вершини бамбукового хлиста, вініпласту, вмонтований у потовщену рукоятку з пробки, пінопласту або іншого матеріалу. Рукоятку в крайньому випадку можна зробити у вигляді невеликого снопики із соломи, озерного очерету (кугі, Чакін), туго перетягненого шпагатом в декількох місцях.

Довга жилковая лісу діаметром 0,15-0,30 мм намотується на мотовильца, розташовані на рукоятці, після потрібного відпустки закріплюється на кінці стрижня за допомогою петельки, як на літній вудці.

Ліси оснащується одним або двома гачками, грузилом і невеликим попларком, бажано конічної форми, прикріплюється до лісі за допомогою вушка з нержавіючої дроту - алюмінієвої, латунної, мідної. Для кращої видимості плоска підстава поплавця (при лові звернене вгору) розфарбовується яскравими фарбами.

При лові гачок з насадкою опускають на дно або ближче до дна, а поплавок обтяжують грузилом так, щоб він був занурений на 1-2 см від поверхні води, інакше він вмерзне в плівку льоду, що утворюється в лунці, і не відзначатиме клювання риби. При лові на течії відпустку леси треба робити кілька більш глибини води, а грузило прикріплювати на кінці леси. Замість грузила можна прикріплювати мормишку, що може збільшити кількість клювань.

Гачки вудок наживлюються мотилями, гнойовими хробаками, личинками жука-короїда або мальками риб.

Поплавцевими вудками ловлять здебільшого плотву, йоржа, ляща, густяру, окуня, іноді попадаються головень, краснопірка, в'язь, минь і інші риби.
Зимова клювання риби дуже слабка: вона виявляється по ледь помітним поштовхам або круговим рухам поплавця, а після того, як риба опанувала насадкою, - по характерному «натиску» вниз. Взимку риба бере дуже мляво, іноді обсмоктуючи насадку, тому при лові треба частіше перевіряти насадку. При дуже поганому клюванні корисно зрідка плавно піднімати насадку на 10-20 см догори і опускати її назад. Буває, що після цього починається більш жвава ловля.

Під час відлиг можна ловити вудкою річної оснащення, що не занурюючи поплавця під воду: так клювання риби більш помітна.

При лові поплавцевими вудками корисно підгодовувати рибу мотилем, опускаючи його на дно за допомогою мотильніцей, а при повній відсутності течії - насипаючи у воду невеликими порціями - по 5-10 штук.

Поплавцевими вудками можна ловити рибу протягом усього періоду льодоставу і у всіх водоймах.

Кращий час - по перволедью і в кінці зими.

У середині зими клювання слабшає, поступово посилюючись з кінця лютого - перших чисел березня. На початку і наприкінці сезону ловити слід на дрібних місцях, в «глухе» час (січень - лютий) - на глибших. Ловля активніше у водоймах, багатих киснем.

Головень попадається на вудку лише протягом короткого часу після льодоставу і перед розкриттям річок від льоду.

Великі головні тримаються поодинці в тихих і глибоких місцях, а дрібніші - великими косяками, на мілинах глибиною 1,5-2 м. З березня голавлі залишають глибокі місця і тримаються близько ополонок в льоду нижче гребель і перекатів. Ловляться на мотиля, червоного гнойового хробака, личинок жука-короїда, шматочки сала, кульки з білого хліба, парений горох та інші насадки.

Густера ловиться поплавцевими вудками протягом всієї зими на найглибших місцях річок і водосховищ з глинистим і злегка мулкуватим дном. Клювання - краще по першому льоду і в кінці зими. На гачки слід насаджувати мотиля, дрібного гнойового та земляного хробака. Клювання на мотиля буває краще.

Єлець ловиться по першому льоду в глибоких (2-4 м) ямах нижче перекатів і мілин, де слабке перебіг.

На гачки № 3,5 - № 4 насаджуються дрібні гнойові черв'яки, хлібний м'якуш.
Клювання припиняється в січні і поновлюється лише з перших чисел березня на більш дрібних місцях річок. У середині зими яльці попадаються на вудки тільки випадково.
Йорж ловиться повсюдно на мотиля і шматочки дрібного хробака протягом всієї зими, навіть в самий «глухе» час, коли клювання інший, більш цінної риби припиняється.
Найбільший йорж ловиться в озерах і водосховищах по останньому льоду, перед їх розкриттям.

Корюшку можна ловити протягом всієї зими поплавцевими вудками в озерах, при впадінні в них річок і струмків, на глибині до 3 м. Насадку - мотиля, шматочок наваги, свіжої оселедця - слід опускати ближче до дна.

Лящ і синец ловляться поплавцевими вудками всю зиму в глибоких ямах з глинистим ступінчастим дном. Дрібні лящі (підлящики) ловляться на меншій (до 2-3 м) глибині. У середині зими навіть на великій глибині ловляться переважно дрібні лящі, великі ж трапляються дуже рідко.

Як тільки почне пригрівати сонце, лящ починає підходити до усть річок і струмків, де добре ловиться на мотиля і личинку жука-короїда.

Мотилів насаджують по кілька штук на гачок. При клюванні поплавець піднімається вгору і через кілька секунд йде під воду; якщо прогавити клювання, можна залишитися без вудки; риба потягне її під лід.

Ловити ляща краще з привадою з мотиля, яку опускати в підготовлену лунку протягом декількох днів перед ловом.

На типовому «Лещева» місці добре мати постійні лунки: йдучи додому після чергової риболовлі, корисно висипати в них залишки мотиля. Дуже добре принаджувати ляща за допомогою мотильніцей: першу порцію мотиля (грамів 15-20) опустіть на дно, а потім підвісьте мотильніцей, заповнену мотилем, на висоті 1,5-2 м від дна. Лунку засипте снігом і залиште-яку прикмету (наприклад, гілку дерева). Підгодувати ляща і в ніч перед днем

Миня ловлять вудками вночі. Для лову вибираються не надто глибокі ділянки річок з кам'янистим або піщаним дном, розташовані біля крутих берегів. Дуже добре, якщо біля них проходить стрижень річки. Ліси для вудки повинна бути дуже міцною.

Насадку-мочку гнойових черв'яків, шматочок йоржа або цілу рибку на гачку № 6 - № 8,5 - опускають на саме дно. (Іноді вудку оснащують двома-трьома такими гачками.)

Ловити минів краще під прикриттям куреня і з ліхтарем для освітлення лунок.

Окунь взимку краще ловиться на блешню, стрімких блесненіем і жерлицами. Ловиться він також і поплавцевими вудками, але значно гірше. На гачки поплавковою вудки насаджуються: мотиль, гнойовий черв'як, дрібна рибка (верховка) і шматочки рибки. Значно рідше окунь клює на личинку жука-короїда.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля по першому льоду
 • Ловля риби на мормишку
 • Личинки жука- короїда є кращою насадкою для лову риби ранньою весною поплав ...
 • ловля ляща
 • Як вибрати місце для лову з льоду
 • Ловля зимними жерлицами
 • Ловля плотви в різні пори року (коротко )
 • Ловля в квітні
 • Ловля карпа зимою
 • зберігання мотиля
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2763]   Автор, Admin 21-11-2011, 01:29 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Эффективная карповая насадка и прикормка
  Рыбалка - спорт, и страсть, передышка и одно временно задача, с решения которой зависит успех только ...

  » Как выбрать кресло для рыбалки
  Сегодня рыбалка модна и горячо любима в некоторых странах. И сам процесс рыбалки достаточно затягива ...

  » Почему люди реально так любят рыбалку
  Есть три   главные цели, для которых реально осуществляется рыбалка. И так зависимо от это ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Хулио Иглесиас младший песни
   Ху?лио Иглeсиас-младший  — испанский певец и модель. Хулио Иглесиас-младший — ...

  » Интернет-магазин WildShop
  Выбрать надежный интернет магазин бытовой техники с каждым днем становится сложнее из-за огромного к ...

  » Магазин запчастей JEEP
  В приобрели себе новый автомобиль и это стильный новый JEEP. Но вы хотите его немного дополнить. На ...

  » Mercedes
  Все самые знаменитые и известные люди на земле имеют мерседес. Даже если вы не олигарх и не царь, и ...

  » ЧЕСНОЧНЫЕ МАСКИ
  САМАЯ ПРОСТАЯ ЧЕСНОЧНАЯ МАСКАБерете чеснок,очищаете его и натираете на терке либо прокрутите его в м ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке