Загрузка...


Разное, полезное, интересное ~ Ловля по першому льоду

Ловля по первому льдуНайбільш активне клювання окуня спостерігається на початку і в кінці зими.

Для лову по першому льоду дуже гарні місця серед донних корчів і топляков, біля кордону водних заростей, на глибині до 2 м. Серед зими окуні відходять на чисті місця водойм, де ловляться переважно на малька і, значно рідше, на інші насадки.

При лові на малька лісу повинна бути міцною і малопомітною: для цього найбільше підходить жилка діаметром 0,25-0,30 мм, гачок кований від-№ 4-0,4 X12 до № 6-0,5 X 14. Малек підчіплює гачком під основу спинного плавника жалом вперед. Під час хорошого кльову можна ловити на «заснув» малька, але обов'язково свіжого, насаджуючи його за спинку, а на течії за губу; при лові зрідка ворушити вудку.

Живців тримаєте або в бідончиками, опущеному у лунку, або в ямці в льоду, наповненою водою. Не можна залишати бидончик з мальками на льоду, особливо під час сильних морозів: ви не помітите, як вода в ньому замерзне, мальки виявляться вмороженностью в лід і вам доведеться кидати риболовлю.

Ледве почне по-весняному пригрівати сонце, окуплять виходять на мілині до усть річок і струмків з коряжистим дном, де дуже добре ловляться на всі насадки.

Піскарів при бажанні можна наловити поплавковою вудкою в ямах нижче перекатів і «а плесах річок зі слабким перебігом і піщаним або травелістим дном. Бере піскар на будь-яку насадку, воліючи, однак, мотиля або шматочок хробака.

Плотву можна ловити протягом всієї зими. За перволедью вона клює на мотиля і дрібного гнойового хробака в глибоких ямах і на плесах річок із спокійною течією або зовсім без течії, а у водосховищах і озерах - близько заростей очерету і тростини.

У середині зими в тихі безвітряні дні, під час відлиг плотва добре ловиться на мотиля на різних глибинах.

З перших чисел березня плотва починає відмінно ловиться на мілинах, біля гирл річок і виходу ключів: в цей час на личинку жука-короїда ловиться більш велика плотва.

Плотва добре Принаджують до одного місця, тому лов її більш цікава і добутлива з привадою з мотилів, макухи, або розмочених сухарів.

Сігі ловляться в озерах близько обривистих берегів і в гирлах струмків на глибині 3-4 м; гачки поплавочних вудок наживлюються мотилем (кілька штук на одному гачку), личинками жука-короїда, мормиша. Найбільш сильний клювання спостерігається в грудні, потім він поступово слабшає і до весни припиняється зовсім.

Форель можна ловити протягом-усієї зими в ямах нижче порогів і перекатів, на глибоких плесах поблизу від стрижня річки.

Насадка: гнойові або червоні земляні черв'яки, личинки жука-короїда, шматочки свіжого м'яса або риби, кетова ікра. У незамерзаючих річках для лову придатні літні поплавочние вудки з довгим вудилищем.

Харіус ловиться протягом усього періоду льодоставу: у морозні дні - на тихих і глибоких місцях річок, у відлигу - у перекатів і порогів, де клювання їх стає особливо жвавим. Перед льодоходом харіуси остаточно покидають глибокі ями і виходять ближче до перекатах, де починають посилено годуватися. Вудку оснащують тонкої лесой, пофарбованої в темні кольори (коричневий, зелений або синій), гачком від № 4-0,4 X10 до № 6-0,5 X14 і. невеликим грузилом з однієї-двох дробинок, розташованих в 10-15 см від гачка. Насадку - гнойового хробака, личинку жука-короїда, декількох мотилів - опускають на саме дно так, щоб її волочила течією по дну річки. Краще, однак, хариусов ловити на мормишку і стрімких блесненіем.

Язь попадається на зимові вудки досить рідко при лові плотви.

На початку зими краще ловити на мілинах, де язи іноді стоять майже біля самого льоду.

Вам всі друзі та знайомі раджу придбати душову кабіну додому? І в цьому немає нічого дивного - сьогодні кожен другий замислюється про цю зручній системі. Я, наприклад, теж днями куплю душову кабіну . Вже пригледів варіант і навіть замовив.

Советуем также посмотреть :

 • Зимова ловля поплавцевими вудками
 • Ловля риби на мормишку
 • Ловля харіуса стрімких блесненіем
 • Як вибрати місце для лову з льоду
 • Личинки жука- короїда є кращою насадкою для лову риби ранньою весною поплав ...
 • Ловля зимними жерлицами
 • Ловля плотви в різні пори року (коротко )
 • Ловля риб нахлистом
 • нерест плотви
 • вибір насадки
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2140]   Автор, Admin 26-05-2012, 10:12 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Пластикові пробки : поробки для дітей
  з не потрібних пробок від пластикових пляшок можна виготовити оригінальні пластикові пробки поробки ...

  » Как ловить леща осенью.
  В данной статейке  речь пойдет о  интересной ловле леща осенью. Лещ по собственной сущност ...

  » Як убезпечити будинок від пожежі
  Не так давно бачив як горів будинок. Вночі, в штилевую погоду, полум'я піднімалося вище дерев! Стра ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке