Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Личинки жука- короїда є кращою насадкою для лову риби ранньою весною поплавцевими вудками в озерах і на розливах річок


Разное, полезное, интересное ~ Личинки жука- короїда є кращою насадкою для лову риби ранньою весною поплавцевими вудками в озерах і на розливах річок

Личинки жука-короїда
Личинки жука-короїда . Личинка жука-короїда (закорнік) - досить великий, товстий і м'ясистий черв'ячок жовтуватого кольору. Він є кращою насадкою для лову риби ранньою весною поплавцевими вудками в озерах і на розливах річок; в цей час, незважаючи на холодну та каламутну воду, на личинку жука-короїда добре клює плотва і лящ. На Волзі багато рибалок користуються цією насадкою для зимового лову поплавцевими вудками. Ця насадка гарна ще й тим, що її не бере йорж і інша дрібна риба.  

Личинок можна набрати в старих прілого пнях сосни, ялини, берези, верби, дуба або в трухлявих колодах і полінах цих порід; найчастіше жук-короїд відкладає свої яєчка в сосні, їли і берези. Наявність личинок у пнях або деревах можна виявити по отворах в їх корі, які просвердлює жук-короїд.

Для Вашого авто корейського виробництва підбирайте тільки якісні запасні частини. Кращим варіантом буде, якщо Ви будете використовувати запчастини з Кореї , Рекомендовані саме для Вашої моделі. Наш сайт пропонує Вам великий вибір запчастин для різних моделей автомобілів.  

Зберігати личинки слід в металевій коробці, відкритої зверху або з пробитими в кришці отворами і заповненої трухою того ж дерева, з якого були взяті личинки. Не слід тримати личинок на сонці і на світлі: від цього вони гинуть (ознакою їх псування є почорніння).  

Для лову на личинку жука-короїда вудку оснащують гачком з довгою цівкою № 5 - № 7. Личинка - дуже ніжна насадка, яку може легко збити риба при клюванні, тому насаджувати її треба так: спочатку проткнути личинку назовні, а потім ще раз проткнути близько середини, на цей раз заховавши жало у хвості личинки.

Советуем также посмотреть :

 • короїд
 • Зимова ловля поплавцевими вудками
 • Ловля по першому льоду
 • Бабка й її личинка - прекрасна насадка для лову нахлистом різних риб
 • Поденка - досить велика комаха білястого кольору
 • Ручейник і його личинка є однією з кращих насадок для лову багатьох нехижих ...
 • Поради бувалого рибалки
 • Тварини і рослинні насадки для лову коропа
 • Креветка - є кращою насадкою для лову морських риб поплавцевими , донними й ...
 • Бабка й її личинка - прекрасна насадка для лову нахлистом різних риб
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+3391]   Автор, Admin 12-04-2011, 23:59 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » Пластикові пробки : поробки для дітей
  з не потрібних пробок від пластикових пляшок можна виготовити оригінальні пластикові пробки поробки ...

  » Как ловить леща осенью.
  В данной статейке  речь пойдет о  интересной ловле леща осенью. Лещ по собственной сущност ...

  » Як убезпечити будинок від пожежі
  Не так давно бачив як горів будинок. Вночі, в штилевую погоду, полум'я піднімалося вище дерев! Стра ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .


  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке