Загрузка...

Блог о рыбалке » Разное, полезное, интересное » Як вибрати місце для лову з льоду


Разное, полезное, интересное ~ Як вибрати місце для лову з льоду

Как выбрать место для ловли со льдаЩоб зловити рибу, треба знайти місце її стоянки. Взимку це зробити значно важче, ніж у відкритій воді: крижаний покрив надійно приховує від очей рибалки підводний світ.

Перш ніж відшукати рибу, рибалці   доводиться грунтовно попрацювати, пройшовши по засніженому льоду великий шлях і прорубуючи не один десяток лунок.

Взимку доцільно добре освоювати один-два водоймища: детальніше вивчити на «їх підводний рельєф та місця, найбільш часто відвідувані рибами (добре в місцях вдалої риболовлі опускати в лунку залишилася після лову насадку).

Не кидайтеся від одного місця до іншого: зимовий день короткий, крім втрати дорогоцінного часу, цим нічого не досягнете. Краще виходити на зимову рибалку колективом і, звичайно, ділитися з товаришами своїми успіхами. Так можна значно швидше виявити стоянки риби і підібрати самі «уловисті» снасті і насадки.

У перші дні після льодоставу   риба спрямовується на мілководді, ближче до заростей рослин-водолюбів, де її і слід ловити, звичайно на невеликій глибині.

До середини зими осіла на дно водна рослинність починає розкладатися, поглинаючи кисень з води і виділяючи шкідливі гази, внаслідок чого риба відходить на чисті місця від місць, сильно заростають влітку водоростями, прибережними травами і молодим чагарником, а також від гирл болотистих річок і струмків.

Якщо у водоймі є донні ключі, риба зосереджується біля них, біля самого дна. У таких водоймах клювання буває хорошим тільки на початку сезону і навесні, коли біля берегів утворюється смуга води, яка звільнилася від льоду.

Тому для підлідної ловлі в середині зими найбільш підходять відносно глибокі місця водойм - плеса, ями, вири у крутих обривистих берегів, у яких дно поступово підвищується до протилежного берега, а течія слабка або відсутня зовсім. ( Взимку риба   рідко тримається на течії.) Особливо добре для лову, якщо дно водоймища в цих місцях захаращене старими коряжником і затонулими деревами. Гарні також для лову вири нижче гребель і млинів, гирла річок, струмків, пріустьевие ділянки і місця, де б'ють берегові або підводні ключі (джерела). На невеликих річках для лову слід вибирати ділянки, де русло розширюється на великому протязі. Як правило, на захаращених ділянках водойм у тіні крутих берегів або берегів, порослих лісом, риба клює протягом усього дня. На інших ділянках-протягом декількох годин вранці і ввечері.

Таким чином, успіх підлідної ловлі багато в чому залежить від ступеня знання особливостей водойми. На незнайомій водоймі орієнтуватися взимку дуже важко: великий сніжний покрив і замети перетворюють поверхню біля берегів. У таких випадках навіть на добре знайомому водоймищі іноді важко відшукати добре вивчені місця.

На озерах, водосховищах і широких річках орієнтуватися легше, так як вони покриті більш тонким і рівномірним шаром снігу, ніж маленькі річки й озера.

На невеликих річках найточніше можна орієнтуватися по добре видним з якого-небудь високого місця тіням на снігу, які повторюють обриси берегів. Вибирати місця для початку лову слід ближче до вигинів річки - тут завжди буває глибше.

Щоб зберегти сили і час при лові в короткий зимовий день, корисно вивчати водойми влітку, запам'ятовувати місця, які можуть бути використані для зимової ловлі , І записувати їх або наносити на найпростішу схему по добре помітним, постійних орієнтирів (окремо вартим деревам, великим валунам, усть ярів, обривів і т. п.).

Плануєте свій відпочинок з родиною на півдні країни? Тоді Вам підійде наш затишний готель в Астрахані . Чудовий відпочинок з відмінним сервісом - про це можна тільки мріяти.

Советуем также посмотреть :

 • Ловля по першому льоду
 • Зимова ловля поплавцевими вудками
 • Вибір місця для риболовлі
 • Весняна ловля риби на проталинах
 • Ловля плотви в різні пори року (коротко )
 • Ловля щуки в спеку
 • язь
 • Зимова насадка
 • ловля ляща
 • Ловимо великого судака
 • Поделиться с своими друзьями ссылкой на эту новость же можна просто просто используя следующие простые коды:

  html-ссылка для простой вставки на ваш сайт или блог
  BB-ссылка для простой вставки в форум
  Прямая простая ссылка для соц сетей и сообществ
  Чтобы oставить кoментарий или oпубликувать свoй материал нужнo зарегистрирoваться.

   (гoлoсoв: 0)
  Коментарии пoсетителей[0]   прoсмотров пoка еще: [+2005]   Автор, Admin 29-11-2011, 13:51 Распечатaть на принтeре


  Инфoрмация
  Пoсетители, нахoдящиеся в группе Гости, не мoгут oставлять кoмментарии в даннoй нoвoсти.
  » В курсе дела. Январь 2011 г (4 выпуска)
  Ведущий программы Семён Малышев расскажет нам о всех соревнованиях, новостях и законах, происшедших ...

  » Поплавок-шар для отвeсного блeснeния судака
  Мeня довольно долго мучил вопрос, а можно ли ловить отвeсным блeснeниeм бeз примeнeния лодки с бeрeг ...

  » Рыбалка ранней весной
  С пришествием третьей декады марта в природе проистекает переломный эпизод. День делается длиннее но ...

  ловля судака видео, ловля карпа фидер, ловля карпа на бойл, все о рыбалки, фильмы про рыбалку, фильмы о рыбалке, рыбалка на щуку, летняя рыбалка, сайты о рыбалке, о рыбалке всерьез, рыбалка фильмы,


  Самое интересное

  Загрузка...


  Рыбалка - этo есть самoе интереснoе и самое увлекательное наше хобби, увлечение и стиль жизни, хороший отдых. Основная цель нашего сайта – это есть поделиться нужной информацией. Вы также можете сами добавлять свои статьи или советы. Ждем вас на страницах нашео сайте. С уважением, администрация сайта http://www.ylova.net/ .
  » Кроссовки для мужчин и женщин
  Что для Вас самое главное в обуви? Удобство, качество, дизайн? Для нас все это является основным. В ...

  » Лимфодренажный массаж
  Массаж, в действительности обладает некой великолепной, практически волшебной силой. На протяжении в ...

  » Великолепный отпуск в солнечном Бари, Италия
  Мечтаете о прекрасном отдыхе на берегу моря, но не знаете, как правильно всё организовать? Тогда вы ...

  » Ветеринарная клиника Тюмени
  Когда болеют люди - они могут сказать что у них болит. А когда болеют животные - это видно только п ...

  » Выгодно или невыгодно строить каркасные дома?
  Увеличение цен на стройматериалы привело к тому, что многие люди стали рассматривать каркасное строи ...  Статистика


  Sitemap. Любая полная или перепeчатка или копированиe всей информaции, опубликованнoй на нашем сайте Ylova.net, тoлько с обязательнойи активной гипeрссылкoй http://www.ylova.net/ Fishing - this is the most interesting and exciting hobby фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке

  фильмы о рыбалке, фильмы про рыбалку, сайты о рыбалке